Araba sevdalılarına özel!

Başak Traktör Fiyat Listesi

0 14

Günümüzde verimli bir şekilde tarım yapılabilmesi için performansı yüksek, yakıt tüketimi düşük, uygun fiyatlı traktörlere ihtiyaç duyulmaktadır. Ülkemizin yerel değerlerinden birisi olan Başak Traktör işte tam olarak çiftçinin ihtiyacı olan ürünleri üretmektedir. Markanın sunduğu modeller bahçe ve tarlalarda kullanılmak üzere iki farklı kategoride üretilmektedir. Başak traktör fiyat listesi 2023 yılında da güncellendiğinden bu konuya dair soruların sayısında da ciddi anlamda bir artış gözleniyor. Yazımızda biz de en güncel Başak traktör fiyat listesi bilgilerini sizlerle buluşturduk! İşte ayrıntılar!

Böylece tarımla uğraşan kişiler ihtiyaçlarına göre olan modeli rahatlıkla bulabilmektedir. Modellerin sevilen yanlarından birisi de operatörlerin rahatını düşünmesidir. Sıcak zamanlarda tarlalarda kullanılacak modellerde klima bulunmaktadır. Operatör klimasını açıp rahat ve konforlu bir şekilde çalışmasına devam edebilmektedir. Normal iklim koşulları içinse klima ve kabin bulunmayan modellerde vardır.

Çalışma esnasında kabine ya da klimaya ihtiyaç duymayan çiftçiler bu modelleri tercih ederek daha uygun fiyatlara uzun süreler kendilerine hizmet edecek bir araç alabilmektedirler. Araçla ilgili internette araştırma yaptığınızda birçok yorum okuyacaksınız. Bunları kısaca özetlememiz gerekirse Başak traktör modelleri uzun kullanım vaad ediyor. Ama kullanıcı hatalarına karşı çok toleranslı bu nedenle kullandığını araziye ve kullanım şeklinize göre uygun modeli seçmeniz şart.

İçerik Tablosu

Başak Traktör Hangi Ülkenin

Gerek yurtdışında gerekse yurt içinde ülkemizi başarıyla temsil eden Başak traktör Adapazarı’nda 1914 yılında üretimine başlamıştır. Şu an da Sakarya da bulunan dev üretim tesislerinde yeni modelleri imal etmektedir. Firma ilk etapta bir traktör üretim tesisi olarak değil Da-Ta adından demir ve tahta arabalar üreten bir kuruluş olarak hayatına başlamıştır.

62 yılında Ford markası ile anlaşma imzalayarak ilk traktörlerini imal etmeye başlamış daha sonra ise Steyr markası ile anlaşarak üretimine devam etmiştir. Firma 96 yılına geldiğimizde bir marka değişikliğine gitmiş ve adını Başak olarak değiştirerek kendi traktörlerini imal etmeye başlamıştır. 16 yıl boyunca başarılı traktör modelleri ortaya koyduktan sonra Sanko grup ile birleşme kararı almış ve çok daha güçlü şekilde yoluna devam etmiştir.

Günümüzde marka gerek traktörleri gerekse tarım ekipmanları olsun geniş bir kataloğa sahiptir. Çiftçiler ihtiyaç duydukları pek çok ürüne tek bir marka üzerinden ulaşabilirler. Marka 100 beygirin üzerinde güç üreten motora sahip traktörleri ile tarım sektöründe oldukça iddialı bir konumdadır diyebiliriz.  

Başak Traktör Kullanıcı Yorumları

Başak Traktör firmasının internette ki yorumlarını okuduğunuzda biraz kafanızın karışacağını söylememiz gerekir. Çünkü internette birçok kişi traktör hakkında övgü ile bahsederken birçok kişide yaşadığı artık kronikleşmiş sorunlardan dolayı servise gitmekten bıktıklarını dile getiriyor. İnsanlar bu şekilde ikiye ayrıldığından dolayı açıkçası bu sorunların sebebinin kullanım hatası olabileceği akla geliyor.

Bu nedenle alacak kişilere firmanın ürünlerini seçmeden önce iyice araştırmalarını ve seçtikleri modelin özelliklerini, yorumlarını iyice okumadan karar vermemelerini öneriyoruz. Genelde çiftçiler duydukları bu yorumlardan ve ürünün fiyatının ikame modellere kıyasla biraz daha pahalı olmasından dolayı modeli almakta tereddüt yaşıyorlar.

Genelde 2085 ve üstü modelleri alan kişiler uzun süredir kullandıklarını ve ürünlerden memnun olduklarını belirtiyorlar. Ayrıca hiçbir arıza sorunu yaşamadıklarını da dile getiriyorlar. Ama daha eski modelleri kullanan kişiler yağ akıtma, kayış atma, gösterge bozulmaları gibi çeşitli sorun yaşadıklarını dile getiriyorlar. Son olarak bazı sürücüler markanın satış sonrası desteğinin zayıf olduğunu da dile getiriyorlar.

Başak Traktör İnceleme

Yapılan incelemelerde farklı modelleri kullanan kişiler genelde ürünlerin oldukça konforlu olduğunu ve çiftçilerin bu ürünleri kullanırken rahat edebileceklerini belirtiyorlar. Traktörlerin uzun süreli çalışmalarda çiftçileri yormayacağını da söylüyorlar. Traktörlerin beğenilen yanlarından birisi de dizaynı oluyor. Çoğu modelde motor bölümün sağında ve soluna geniş havalandırma ızgaraları yerleştirilmiş.

Bu sayede motor bol bol hava alıyor. Böylece sıcak havalarda bile hararetini kolayca atarak çiftçilerin işinin yarıda kesilmesinin önüne geçiyor. Traktörün etrafında yerleştirilmiş olan çalışma lambalarını da birçok kişi oldukça yararlı buluyor. Bu sayede akşam zamanı da çalışmanın mümkün olacağını söylüyorlar. İç kısma gelirsek inceleyen kişiler kabin genişliğinin yeterli olduğunu söylüyorlar.

Direksiyonun yüksekliğinin ayarlanabiliyor olması da çiftçilerin araca adapte olabilmesini sağlıyor. Ama direksiyon derinlik ayarının bazı modellerde olmaması bir eksiklik olarak görülüyor. Kullanan kişinin eşyalarını koyabilmesi için birçok alan bırakılmış olması modellerin olumlu olarak söyleniyor. Manivelaların konumlandırıldıkları noktalarında doğru olduğu ve çiftçinin zorlanmadan bu manivelalara ulaşabildiği söyleniyor.

Başak Traktör, müşteri memnuniyetine büyük önem verir ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla tanınır. Satış sonrası destek ve teknik servis ağıyla çiftçilerin ihtiyaçlarına zamanında ve etkili bir şekilde yanıt verir. Başak Traktör, çiftçilere sağladığı uzun vadeli garanti ve yedek parça temini ile güvenilirlik konusunda da öne çıkar.

Başak En Çok Tutulan Modeli Hangisi

Başak traktörler arasında en iyi modelin hangisi olduğu ile ilgili bir değerlenme yapmanın doğru olmayacağını söyleyebiliriz. Genelde çiftçiler kendi ihtiyaçlarına göre uygun bir model seçtiğinden ve çok amaçlı bir model bulunmadığından dolayı öne çıkan bir model olduğunu söyleyemeyiz. Sadece 2075 modelinin güçlü olması nedeniyle diğer modellerden öne çıktığını söyleyebiliriz.

Bahçe işlerinde kullanmak için traktör seçen kişiler genelde 2080 BB modelini beğeniyorlar. Bu modelin kabinli ve ropslu olmak üzere iki farklı modeli bulunuyor. Daha alçak olan modelin aynı zamanda daha çevik olduğunu da söyleyebiliriz. Çok büyük olmayan daha ufak bir model isteyenlerse 2055 modelini seçiyorlar.

Gölgelikle gelen model ufak çaplı taşıma işleri için oldukça idealdir. Tarlalarda kullanmak içinse 2075, 2090 ve 21005,2110 modelleri seçiliyor. Özellikle arka kısmı oldukça geniş olan bu modellerde kabin bulunuyor. Konfor yönünden de oldukça gelişmiş özelliklere sahip oluyorlar. Daha büyük ve güçlü modeller isteyenlerse 5115,5120 modellerini beğeniyorlar. 4 çeker olan modeller arazide oldukça iyi iş çıkarıyor.

Başak Traktör 2055 EP 4WD ROPSLU Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

ITL 3100 FLT motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 3 silindirlidir. Motor 2780 cc hacme sahiptir. 58 beygir güç 230 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 65 litredir. Vites kutusu mekanik senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 8+8 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,8 metredir. Yüksekliği ise 2,61 metredir. Dingil açıklığı 1.94 olan traktörün ön iz genişliği1.39 metre arka geniş genişliği ise 1,38 metredir. Kompakt diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 2,86 ton civarındadır. Üzerinde önde 4*30+50 arkada 2*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek sitesinde fiyatıyla ilgili bir bilgi bulunamamaktadır. İkinci el fiyatlarına gelirsek çalışma saati daha düşük olan modellerin fiyatı 635.000 TL’den başlamaktadır. Çalışma saati yüksek olan modeller ise 585.000 TL’den satılmaktadır.

Başak Traktör 2080 BB 4WD ROPSLU Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

1103D-33TA, Stage 3A, Turbo motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 3 silindirlidir. Motor 3300 cc hacme sahiptir. 79 beygir güç 310 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 85 litredir. Vites kutusu mekanik senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide, arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,8 metredir. Yüksekliği ise 2,51 metredir. Dingil açıklığı 2 metre olan traktörün ön iz genişliği1.34 metre arka geniş genişliği ise 1,28 metredir. Bahçe için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 2,8 ton civarındadır. Üzerinde önde 6*30+50 arkada 2*50 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin iki farklı versiyonu bulunmaktadır. Ön lastiği 16 arka lastiği 24 inç boyutlarda olan modelin KDV’li fiyatı ise 428,455 TL’dir. Ön lastiği 18 arka lastiği 28 inç boyutlarda olan modelin KDV’li fiyatı ise 399,814 TL’dir.

Başak Traktör 2050 4WD GÖLGELİKLİ Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

ITL 3100 FLT motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 3 silindirlidir. Motor 2780 cc hacme sahiptir. 58 beygir güç 230 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 65 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 8+8 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,8 metredir. Yüksekliği ise 2,61 metredir. Dingil açıklığı 1.94 olan traktörün ön iz genişliği1.39 metre arka geniş genişliği ise 1,38 metredir. Kompakt diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 2,8 ton civarındadır. Üzerinde önde 4*30+50 arkada 2*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek KDV hariç fiyatı 607,885 TL KDV’li fiyatı ise 656,516 TL’dir. İkinci el fiyatlarına gelirsek çalışma saati daha düşük olan modellerin fiyatı 550.000 TL’den başlamaktadır. Çalışma saati yüksek olan modeller ise 400.000 TL’den satılmaktadır.

Başak Traktör 2060 BK 2WD GÖLGELİKLİ Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

ITL 3100 FLT motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 3 silindirlidir. Motor 2780 cc hacme sahiptir. 58 beygir güç 230 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 65 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 8+8 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,8 metredir. Yüksekliği ise 2,61 metredir. Dingil açıklığı 1.94 olan traktörün ön iz genişliği1.39 metre arka geniş genişliği ise 1,38 metredir. Kompakt diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 2,8 ton civarındadır. Üzerinde önde 4*30+50 arkada 2*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek KDV hariç fiyatı 607,885 TL KDV’li fiyatı ise 656,516 TL’dir. İkinci el fiyatlarına gelirsek çalışma saati daha düşük olan modellerin fiyatı 550.000 TL’den başlamaktadır. Çalışma saati yüksek olan modeller ise 400.000 TL’den satılmaktadır.

Başak Traktör 2060 BT 4WD GÖLGELİKLİ Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

ITL 3100 FLT motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 3 silindirlidir. Motor 2780 cc hacme sahiptir. 58 beygir güç 230 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 85 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel otomatik kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,8 metredir. Yüksekliği ise 2,51 metredir. Dingil açıklığı 2 metre olan traktörün ön iz genişliği1.34 metre arka geniş genişliği ise 1,28 metredir. Bahçe için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 2,6 ton civarındadır. Üzerinde önde 6*30+50 arkada 2*50 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A71 versiyonu 366,743 TL’ye, A75 versiyonu 403,624 TL’ye, A70 versiyonu 369,021 TL’ye, A74 versiyonu ise 406,131 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2060 BT 2WD GÖLGELİKLİ Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

ITL 3100 FLT motora sahip model 2 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 3 silindirlidir. Motor 2780 cc hacme sahiptir. 58 beygir güç 230 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 85 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel otomatik kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,8 metredir. Yüksekliği ise 2,51 metredir. Dingil açıklığı 2 metre olan traktörün ön iz genişliği1.34 metre arka geniş genişliği ise 1,28 metredir. Bahçe için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 2,6 ton civarındadır. Üzerinde önde 6*30+50 arkada 2*50 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin ön lastiği 16 arka lastiği 30 inç olan versiyonu 316,301 TL’ye, ön lastiği 16 arka lastiği 36 inç olan versiyonu ise 318,266 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2060 BT 4WD GÖLGELİKLİ Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

ITL 3100 FLT motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 3 silindirlidir. Motor 2780 cc hacme sahiptir. 58 beygir güç 230 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 85 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel otomatik kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,8 metredir. Yüksekliği ise 2,51 metredir. Dingil açıklığı 2 metre olan traktörün ön iz genişliği1.34 metre arka geniş genişliği ise 1,28 metredir. Bahçe için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 2,6 ton civarındadır. Üzerinde önde 6*30+50 arkada 2*50 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A71 versiyonu 339,576 TL’ye, A75 versiyonu 373,726 TL’ye, A70 versiyonu 341,686 TL’ye, A74 versiyonu ise 376,048 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2060 BT 4WD KABİNLİ Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

ITL 3100 FLT motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 3 silindirlidir. Motor 2780 cc hacme sahiptir. 58 beygir güç 230 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 85 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel otomatik kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,8 metredir. Yüksekliği ise 2,51 metredir. Dingil açıklığı 2 metre olan traktörün ön iz genişliği1.34 metre arka geniş genişliği ise 1,28 metredir. Bahçe için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 2,6 ton civarındadır. Üzerinde önde 6*30+50 arkada 2*50 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A71 versiyonu 366,743 TL’ye, A75 versiyonu 403,624 TL’ye, A70 versiyonu 369,021 TL’ye, A74 versiyonu ise 406,131 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2075 BK 2WD GÖLGELİKLİ Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

BT40845T3, Stage 3A,Turbo motora sahip model 2 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 3141 cc hacme sahiptir. 72 beygir güç 273 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 72 litredir. Vites kutusu mekanik senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,8 metredir. Yüksekliği ise 2,68 metredir. Dingil açıklığı 2,1 metre olan traktörün ön iz genişliği1.37 metre arka geniş genişliği ise 1,32 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 2,8 ton civarındadır. Üzerinde önde 4*30+50 arkada 4*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek marka son yayınladığı fiyat listesinde bu model için fiyat bilgisi girmemiştir. Ama 2022 yılında araçKDV hariç fiyatı 353,970 TL, KDV’li fiyatı ise 382,287 TL’ye satılmaktaydı. İkinci el sitelerinde çalışma saati az olan modellerin fiyatı 700.000 TL’den başlamaktadır. Çalışma saati yüksek olan modellerin fiyatları ise 430.000 TL’den başlamaktadır.

Başak Traktör 2075 BK 4WD GÖLGELİKLİ Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

BT40845T3, Stage 3A motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 3142 cc hacme sahiptir. 72 beygir güç 273 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 72 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,9 metredir. Yüksekliği ise 2,68 metredir. Dingil açıklığı 2,1 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,57 metre arka geniş genişliği ise 1,52 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 3,08 ton civarındadır. Üzerinde önde 6*30+50 arkada 4*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A76 versiyonu 982,883 TL’ye, A71 versiyonu 991,457 TL’ye, A70 versiyonu 990,897 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2075 BK 4WD GÖLGELİK KOMPRESÖR Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

BT40845T3, Stage 3A motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 3142 cc hacme sahiptir. 72 beygir güç 273 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 72 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,9 metredir. Yüksekliği ise 2,68 metredir. Dingil açıklığı 2,1 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,57 metre arka geniş genişliği ise 1,52 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 3,08 ton civarındadır. Üzerinde önde 6*30+50 arkada 4*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A76 versiyonu 982,883 TL’ye, A71 versiyonu 991,457 TL’ye, A70 versiyonu 990,897 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2075 BK 4WD KABİN KLİMA KOMPRESÖR Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

BT40845T3, Stage 3A motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 3142 cc hacme sahiptir. 72 beygir güç 273 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 72 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,93 metredir. Yüksekliği ise 2,55 metredir. Dingil açıklığı 2,21 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,57 metre arka geniş genişliği ise 1,52 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 3,28 ton civarındadır. Üzerinde önde 6*30+50 arkada 4*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A76 versiyonu 982,883 TL’ye, A71 versiyonu 991,457 TL’ye, A70 versiyonu 990,897 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2075 BT 4WD KABİNLİ KLİMALI Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

BT40845T3, Stage 3A motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 3142 cc hacme sahiptir. 72 beygir güç 273 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 72 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,9 metredir. Yüksekliği ise 2,68 metredir. Dingil açıklığı 2,1 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,57 metre arka geniş genişliği ise 1,52 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 3,08 ton civarındadır. Üzerinde önde 6*30+50 arkada 4*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A76 versiyonu 982,883 TL’ye, A71 versiyonu 991,457 TL’ye, A70 versiyonu 990,897 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2075 BT 4WD SL (GENİŞ KABİNLİ KLİMALI) Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

BT40845T3, Stage 3A motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 3142 cc hacme sahiptir. 72 beygir güç 273 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 72 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,9 metredir. Yüksekliği ise 2,68 metredir. Dingil açıklığı 2,1 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,57 metre arka geniş genişliği ise 1,52 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 3,08 ton civarındadır. Üzerinde önde 6*30+50 arkada 4*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A95 versiyonu 1,197,461 TL’ye, A97 versiyonu 1,207,389 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2090 S 4WD KABİNLİ KLİMALI Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Perkins 1104D – 44T,Stage 3A,Turbo motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 4400 cc hacme sahiptir. 92 beygir güç 393 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 120 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 24+24 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise elektro hidrolik kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 4,31 metredir. Yüksekliği ise 2,81 metredir. Dingil açıklığı 2,4 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,42 metre arka geniş genişliği ise 1,42 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 3,71 ton civarındadır. Üzerinde önde 8*30+50 arkada 2*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A41 versiyonu 1,349,898 TL’ye, A44 versiyonu 1,433,961 TL’ye, A44 versiyonu 1,433,961 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2105 S 4WD KABİNLİ KLİMA Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Perkins 1104D – 44TA, Stage 3A, Turbo motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 4400 cc hacme sahiptir. 102 beygir güç 405 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 120 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 24+24 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise elektro hidrolik kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 4,35 metredir. Yüksekliği ise 2,78 metredir. Dingil açıklığı 2,44 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,51 metre arka geniş genişliği ise 1,50 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 3,9 ton civarındadır. Üzerinde önde 8*30+50 arkada 4*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A44 versiyonu 1,433,961 TL’ye, A47 versiyonu 1,421,452 TL’ye, A48 versiyonu 1,428,310 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2110 S 4WD KABİNLİ KLİMALI Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Perkins 1104D – 44T, Stage 3A, Turbo motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 4400 cc hacme sahiptir. 92 beygir güç 393 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 120 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 24+24 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise elektro hidrolik kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 4,31 metredir. Yüksekliği ise 2,81 metredir. Dingil açıklığı 2,4 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,42 metre arka geniş genişliği ise 1,42 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 3,71 ton civarındadır. Üzerinde önde 8*30+50 arkada 2*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A41 versiyonu 1,349,898 TL’ye, A44 versiyonu 1,433,961 TL’ye, A44 versiyonu 1,433,961 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2110 S 4WD KABİNLİ KLİMA-HI-LOW Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Perkins 1104D – 44T, Stage 3A, Turbo motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 4400 cc hacme sahiptir. 110 beygir güç 420 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 120 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 24+24 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise elektro hidrolik kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 4,64 metredir. Yüksekliği ise 2,91 metredir. Dingil açıklığı 2,45 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,73 metre arka geniş genişliği ise 1,71 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 4,35 ton civarındadır. Üzerinde önde 12*40+70 arkada 6*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A43 versiyonu 1,635,580 TL’ye, A40 versiyonu 1,621,312 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 5120 4WD KABİNLİ KLİMALI Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Deutz TCD3.6, StageIV, Turbo motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 3,621 cc hacme sahiptir. 122 beygir güç 480 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 200 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 32+32 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise elektro hidrolik kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 4,62 metredir. Yüksekliği ise 2,69 metredir. Dingil açıklığı 2,5 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,63 metre arka geniş genişliği ise 1,61 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 5,48 ton civarındadır. Üzerinde önde 12*40+70 arkada kısmında ağırlıksız olarak gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A4471 versiyonu 2,278,619 TL’ye, A4473 versiyonu 2,275,407 TL’ye, A4472 versiyonu 2,313,946 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör’ün sunduğu güçlü motorlar ve dayanıklı şasi, tarım işlerinde yüksek performans sağlar. Tarlada veya tarımsal faaliyetlerde kullanılan traktörler, ağır işleri kolaylıkla yerine getirmeli ve zorlu koşullara dayanıklı olmalıdır. Başak Traktör’ün ürettiği traktörler, geniş güç aralığı ve verimli motorlarıyla bu gereksinimleri karşılar. Bu traktörler, tarlada çiftçilerin işlerini daha hızlı ve verimli bir şekilde tamamlamalarını sağlar.

Başak Traktör’ün sağladığı teknolojik yenilikler, tarım işlerini daha kolay hale getirir. Otomatik vites sistemi, hızlı ve düzgün vites değişimleri sağlayarak sürücülerin daha konforlu bir deneyim yaşamasını sağlar. Hidrolik sistemler ve diğer modern özellikler, tarımsal faaliyetlerde daha fazla kontrol ve hassasiyet sunar. Ayrıca, ergonomik tasarımı sayesinde sürücüler uzun saatler boyunca traktörü kullanırken rahatlık sağlar.

Başak Traktör 5120 3 NA + Ön PTO 4WD KABİNLİ KLİMALI Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Deutz TCD3.6, Stage IV, Turbo motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 3,621 cc hacme sahiptir. 122 beygir güç 480 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 200 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 32+32 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise elektro hidrolik kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 4,62 metredir. Yüksekliği ise 2,69 metredir. Dingil açıklığı 2,5 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,63 metre arka geniş genişliği ise 1,61 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 5,48 ton civarındadır. Üzerinde önde 12*40+70 arkada kısmında ağırlıksız olarak gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A4478 versiyonu 2,384,601 TL’ye, A4479 versiyonu 2,419,929 TL’ye satılmaktadır.  İkinci el sitelerine baktığımızda ise 3.000 saat üzerinde çalışma süresi olan araçlar 1,300.000 TL’ye satılırken, 890 saat gibi düşük çalışma sürelerine sahip modellerse 2.100.000 TL’ye satılmaktadır.

YouTube video

Tarım sektörü, dünyanın her yerinde gıda üretimi ve tarımsal faaliyetler için önemli bir rol oynamaktadır. Bu alanda verimlilik ve güvenilirlik oldukça önemlidir. Türkiye’nin önde gelen tarım makineleri üreticilerinden biri olan Başak Traktör, çiftçilerin ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi ve güçlü traktörleriyle tanınmaktadır. Başak Traktör, tarım sektöründe güvenilir bir marka olarak adından sıkça söz ettirir ve birçok çiftçinin tercihi haline gelmiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.