Araba sevdalılarına özel!

John Deere Traktör Fiyat Listesi

0 164

Gelişen teknoloji ile günümüzde modern tarım yaygınlaşmıştır. Modern tarım denildiğinde akla ilk gelen John Deere traktör çeşitleri olmaktadır. Çıkarılan bu makinalar sayesinde dünyanın her kesiminde çiftçilerin işlerini kolaylıkla halletmesine yardımcı oluyor. John Deere traktör fiyat listesi hemen her zaman güncellendiğinden bu markaya ait güncel fiyatlar da hemen her zaman merak ediliyor.

Çiftçilik zor ve zahmet gerektiren meslekler arasındadır. Bu yüzden kullanılan ekipmanlar önemli yere sahiptir. İşleri kolaylaştırmak adına çok yönlü makineler tercih edilmektedir. Bu sayede çekme, tarla sürme ilaçlama gibi çalışmalar kolaylıkla yapılmaktadır. ayrıca günlük işlerde kolaylıkla kullanılabilmektedir.

John Deere traktör çeşitleri arasında küçük, büyük ve orta boy makine çeşitleri bulunmaktadır. Bu makinelerin boyutu ne olursa olsun yapılan işlerde size kolaylık sağlamaktadır. Tarla, çiftlikte veya bahçede gerekli olabilecek tüm işlerde yardımcı olmaktadır. John Deere traktör fiyatları model ve çıkış yılına göre değişkenlik göstermektedir. Uygun fiyat listesinden yararlanmak isteyenler sahibinden, arabam.com gibi ikinci el araç satışı yapan yerlerden satın alabilir. Model ve fiyat listesi şu şekildedir;

 • 8 serisi fiyatı: 11milyon TL civarındadır.
 • 7 serisi fiyatı 10 milyon TL civarındadır.
 • 6 serisi 6 milyon TL civarındadır.
 • 5 serisi 1 milyon civarındadır.

Tarım sektöründe liderlik eden markalardan biri olan John Deere, yıllardır güvenilirlik ve kalite standartlarıyla tanınmaktadır. John Deere traktörleri, çiftçilerin ve tarım profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak için üstün performans ve yenilik sunmaktadır.

John Deere Traktör Hangi Ülkenin

John Deereilk olarak 1837 senesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Deere ve Company adı altındaki markadır. Tarım aletlerinde ve iş makinaları arasında bilinen bir marka olmuştur. John Deere traktörleri hangi ülkenindir sorusunun cevabı Amerika’dır.

Markanın tarihi oldukça eskiye dayanmaktadır. Bünyesinde birçok çeşit yer almaktadır. Oldukça kullanışlı ve kaliteli olan ürünleri çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Tarım, arazi veya bahçe işlerinde John Deere ürünlerini sıklıkla kullanılmaktadır.

Traktör çeşitleri arasında 8, 7, 6 ve 5 serileri yer almaktadır. Bu serilerde kendi içerisinde marka ve model oluşturmuştur. İsteğe ve ihtiyaçların karşılanmasına göre hazırlanan traktörler küçük, orta, büyük boy çeşitleriyle müşterileriyle buluşmaktadır.

Silaj makine çeşidi mevcuttur. Pamukların şekerlerin ve patateslerin toplayıcılık işlemlerinde rahatlıkla kullanılmaktadır. Ayrıca kızak, iletici gibi birçok modeli üretmektedir. Kullanımı kolay ve ihtiyaca yönelik üretilen bu araçlar büyük ilgi görmektedir.

John Deere Traktör Kullanıcı Yorumları

John Deere traktör kullanıcı yorumları üreticinin bütün model ve çeşitlerinden memnun kaldığını belirmektedir. Yapılan yorumlara göre olumsuz değerlendirme görmek neredeyse imkansızdır. John Deere traktör markası ihtiyaca yönelik uygun fiyat ve kalite sunmaktadır. Bu durumda da müşterilerinden olumlu yorumlar almaktadır.

Küçük büyük veya orta boyda alan bu araçlardan ihtiyacınız olanını seçebilirsiniz. Tarlada, çiftlikte veya bahçede istediğiniz gibi günlük işlerde de kullanabilirsiniz. Marka tüketiciyi düşünerek tüm özellikleri araçlarında tasarlamış ve kolay kullanım sunmaktadır. Bu alandaki tercihlerinizi isterseniz küçük boy araçlardan isterseniz de ortak ve büyük boy modellerden yana kullanabilirsiniz.

Çiftlik traktörleri size yardımcı olarak işinizi üst seviyeye taşımaktadır. Üretilen model ve çeşitler arasından ihtiyacınıza göre seçim yapabilir, aranılan performansı yakalayabilirsiniz. Kullanıcılar yapmış olduğu bazı yorumlar şu şekildedir;

 • İstenilen performansı yakalamak için John Deere traktör markasını seçmelisiniz.
 • Çiftlikte, bahçede ve tarlada kullanıma uygundur.
 • Küçük, büyük veya orta boy modelleri günlük işlerde kullanıma uygundur.

John Deere, tarım teknolojilerindeki sürekli ilerlemelerle tanınır. Akıllı tarım uygulamaları, sensörler, GPS sistemleri ve veri analitiği gibi yenilikçi özellikler, traktörlerin verimliliğini ve hassasiyetini artırır. Bu teknolojiler sayesinde çiftçiler, daha verimli bir şekilde toprak işleme, ekim, gübreleme ve hasat gibi işlemleri gerçekleştirebilirler.

John Deere Traktör İnceleme

Marka çıkarmış olduğu araçlar ile büyük ilgi görmektedir. Başlıca model ve çeşitleri şu şekildedir;

 • 6M serisi traktörler:

En dar ve zor alanlarda bile kolay kullanım sağlamaktadır. Genel olarak önden yüklemeli işler için tercih edilmektedir. Eş değer modeller arasında en iyisidir. 4,7 ton kapasiteyi sahiptir. Bu sayede ağır ekipmanlar takıldığında bile kolaylıkla taşıma sağlar.

 • Kendi yürüyen silaj makineleri:

Silaj işlemlerini kolaylıkla yürütebilmek için üretilmiştir. Yüksek kalite ve üstün performans sağlamaktadır. Kıyma işlemi için üretilmiştir.

 • 6R serisi traktörler:

Küçük ve orta şasili modelleri bulunmaktadır. Üstün çekiş gücü bulunmaktadır. Rakiplerine göre daha düşük yakıt tüketimi sağlamaktadır.

 • 5 E 3 Silindir modelleri:

Zahmetsizce ve kolay kullanım sağlamaktadır. Dar alanlarda bile muhteşem dönüş gerçekleştirerek, zahmetsizce ileri ve geri manevra yapmanız için üretilmiştir.

John Deere En Çok Tutulan Modeli Hangisi

Markanın üretmiş olduğu modeller ve çeşitler tüketiciler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Burada yer alan modeller arasında en çok tutulan 5E serisidir diyebiliriz. Bu seri kendi içerisinde de farklı modeller sunmaktadır.

 • 5058E modeli:

Üç silindirli modelin hacim yapısı 2,9l olmaktadır. İşlerinizi verimli ve konforlu bir şekilde halletmenizi sağlamaktadır.

 • 5067E modeli:

Üç silindirli modeldir. Hacim 2,9l değerindedir. Yüksek donanımlı yapısı ve kabin sürümleri ile aranılan kalite ve hizmeti sunmaktadır.

 • 5075E modeli:

3 silindirli modeller arasında bulunmaktadır. Hacmi 2,9l değerindedir. Çok yönlü şanzıman yapısı ile kolay sürüşler sağlar.

Markanın üretmiş olduğu modeller arasında 5,6,7 ve 8 serileri yer almaktadır. Bütün modelleri sevilerek kullanılsa da tüketici yorumlarına göre 5 serisi yaygın olarak kullanılmaktadır.

John Deere 5E 3 Silindirli Seri Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

İşini daha hızlı ve konforlu bir şekilde tamamlamak isteyenlerin tek adresi John Deere 5E 3 silindirli modeller olmaktadır. Modelleri fiyat listesi ve teknik özellikleri şu şekildedir;

 • 5E 3 silindirli seri güncel fiyat listesi:

5058E 3 silindirli model fiyatı: 800 bin TL civarındadır.

5067E 3 silindirli model fiyatı: 850 bin TL civarındadır.

5075E 3 silindirli model fiyatı: 900 bin TL civarındadır.

5058E 3 silindirli kabinli model fiyatı: 980 bin TL civarındadır.

5067E 3 silindirli kabinli model fiyatı: 1 milyon TL civarındadır.

5075E 3 silindirli kabinli model fiyatı: 1 milyon 100 bin TL civarındadır.

 • 5E 3 silindirli serinin teknik özellikleri:

5058E serisinin teknik özellikleri; hacim yapısı 2,9l değerindedir. Maksimum güç değeri 97/68/ec 60hp 44 kW’tır. 5067E serisinin teknik özellikleri, hacim yapısı 2,9l olarak ayarlanmıştır. Maksimum güç değeri 97/68/ec 69hp 50 kW’tır. 5075E silindir modelinin teknik özellikleri ise; hacmi 2,9l kapasitesindedir. Maksimum güç performansı 97/68/ec 75hp 55 kW’tır.

John Deere 6M Serisi Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

 • 6M serisi güncel fiyat listesi:

6100M serisi select fiyatı: 2 milyon 300 bin TL civarındadır.

6100M serisi select dar lastikli fiyatı: 2 milyon 250 bin TL civarındadır.

6120M serisi select fiyatı: 2 milyon 632 bin TL civarındadır.

6120M serisi Premium fiyatı: 3 milyon 50 bin TL civarındadır.

6140M serisi select fiyatı: 2 milyon 900 bin TL civarındadır.

6140M serisi Premium fiyatı: 3 milyon 320 bin TL civarındadır.

6155M serisi select fiyatı: 3 milyon 360 bin TL civarındadır.

6155M serisi Premium fiyatı: 3 milyon 720 bin TL civarındadır.

6175M serisi select fiyatı: 3 milyon 775 bin TL civarındadır.

6175M serisi Premium fiyatı: 4 milyon 152 bin TL civarındadır.

6195M serisi select fiyatı: 4 milyon 60 bin TL civarındadır.

6195M serisi Premium fiyatı: 4 milyon 440 bin TL civarındadır.

 • 6M serisi teknik özellikleri:

6100M serisi 4 silindirden oluşmaktadır. Silindir hacmi 4,5 maksimum gücü 92 kW’tır.

6120M serisi 4 silindirlidir. Silindir hacmi 4,5 maksimum gücü 107 kW’tır.

6140M serisi 4 silindirlidir. Silindir hacmi 4,5 maksimum gücü 122 kW’tır.

6155M serisi 6 silindirlidir. Hacmi 6,8 maksimum gücü 126 kW’tır.

6175M serisi 6 silindirlidir. Hacmi 6,8 maksimum gücü 143 kW’tır.

6195M serisi 6 silindirlidir. Hacmi 6,8 maksimum gücü 159 KW’tır.

John Deere 6R Serisi Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

 • 6R serisi güncel fiyat listesi

6R130 serisi ultimate fiyatı: 4 milyon 142 bin TL civarındadır.

6R145 serisi ultimate fiyatı: 4 milyon 660 Bin TL civarındadır.

6R165 serisi ultimate fiyatı: 4 milyon 980 bin TL civarındadır.

6R215 serisi ultimate fiyatı: 6 milyon 40 bin TL civarındadır.

6R250 serisi ultimate fiyatı: 6 milyon 850 bin TL civarındadır.

 • 6R serisi teknik özellikleri:

6r serisi modeller 6 silindirlidir. Hacmi 6,8l değerindedir. Maksimum gücü 158 ile 253kW arasında değişkenlik göstermektedir. Üstün güç ve performansı ile istediğiniz alanlarda işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Kullanışlı kabin özelliği ile gürültüyü en aza indirmiştir. Rahat ve sessiz ortamı ile işleriniz kısa sürede ve zorlanmadan bitecektir.

John Deere 7 Serisi Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

 • 7 serisi güncel fiyat listesi

7R 310 özel konfigürasyon fiyatı: yaklaşık olarak 10 milyondur.

 • 7R serisi teknik özellikleri:

7R330 serisi 6 silindirlidir. Hacmi 9l değerindedir. Maksimum gücü 267 kW’tır. Aktif koltuğu bulunmaktadır. İki tane dokunmatik ekranı mevcuttur.

7R310 serisi 6 silindirlidir. Hacmi 9l, maksimum gücü 251 kW’tır. Aktif koltuk ve iki dokunmatik ekran özelliği bulunmaktadır.

7R290 serisinin 6 silindiri bulunmaktadır. Hacmi 9,0l ve maksimum gücü 235 kW’tır. Commandview kabini bulunmaktadır.

7R270 serisinin 6 silindiri bulunmaktadır. Hacmi 6,8l değerindedir. Maksimum gücü 298 kW’tır. Aktif koltuk yapısı ve iki dokunmatik ekranı bulunmaktadır. Donanımlı kabini ile gürültü az ve konforlu sürüşler gerçekleşir. Güçlü tutuşu ile devrilmeleri önler ve dar alanlarda bile kolay dönüşler sağlamaktadır.

John Deere 8 Serisi Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik özellikleri

 • 8 serisi güncel fiyat listesi

8R370 serisi özel konfigürasyon fiyatı: 11 milyon 500 bin TL civarındadır.

 • 8 serisi teknik özellikleri:

8R serisi ve 8RT serisi modelleri bulunmaktadır. 8R serisinde; 8R410, 8R370, 8R340, 8R310 ve 8R280 modelleri mevcuttur. 8RT modelleri arasında ise; 8RT410, 8RT370, 8RT340, 8RT310 modelleri bulunmaktadır.

8R serisi 9 silindirden oluşmaktadır. Maksimum güç yapısı ve hacim yapısı ile istenilen hizmeti vermektedir. 11 tuşlu kumanda kolu, konforlu kabin yapısı ve iki dokunmatik ekranı ile gözleri üzerine çekmektedir.

8RT serisi 9 silindirden oluşmaktadır. Maksimum güç ve hacim sağlamaktadır. Daha büyük yapısı ile rahat bir sürüş sağlar. 11 tuşlu kumanda yapısı sevilen teknik özellikleri arasındadır. John Deere traktör fiyat listesi gündeme geldiği zaman modelden modele değişen ücret seçeneklerinden rahatlıkla söz edebiliriz.

YouTube video
John Deere Traktör Fiyat Listesi

John Deere, traktörlerin kalite ve dayanıklılık açısından öncü olduğu bir markadır. Yılların deneyimi ve mühendislik uzmanlığı, traktörlerin sağlamlığı ve uzun ömürlülüğü açısından önemli bir rol oynamaktadır. Tarım işlerinde yoğun kullanıma dayanabilen sağlam şasi ve yüksek kaliteli malzemeler, John Deere traktörlerini sektördeki en dayanıklı makinelerden biri haline getirir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.