Traktör Fiyatları ve İncelemeleri – Otomoda https://otomoda.net Araba sevdalılarına özel! Tue, 23 May 2023 21:12:44 +0000 tr hourly 1 https://otomoda.net/wp-content/uploads/2022/10/cropped-car-news-about-avatar-1-32x32.png Traktör Fiyatları ve İncelemeleri – Otomoda https://otomoda.net 32 32 Same Traktör Fiyat Listesi https://otomoda.net/same-traktor-fiyat-listesi/ https://otomoda.net/same-traktor-fiyat-listesi/#respond Tue, 23 May 2023 20:49:44 +0000 https://otomoda.net/?p=5201 Same Traktör Fiyat ListesiSame traktör fiyat listesi çiftçiler tarafından sıklıkla merak ediliyor. Zira Same markası uzunca süreden bu yana sektörde yer alan ve yeni nesil teknolojileri başarılı bir şekilde uygulama kabiliyetine sahip uluslararası bir traktör markasıdır. Yine bu markaya ait fiyat bilgisinin yanı sıra modellerinin özellikleri de merak ediliyor. Yazımızda Same traktör fiyat listesi haricinde bu markanın hangi […]]]> Same Traktör Fiyat Listesi

Same traktör fiyat listesi çiftçiler tarafından sıklıkla merak ediliyor. Zira Same markası uzunca süreden bu yana sektörde yer alan ve yeni nesil teknolojileri başarılı bir şekilde uygulama kabiliyetine sahip uluslararası bir traktör markasıdır. Yine bu markaya ait fiyat bilgisinin yanı sıra modellerinin özellikleri de merak ediliyor. Yazımızda Same traktör fiyat listesi haricinde bu markanın hangi ülkeye ait olduğuna vs de yanıtlar verdik. İşte detaylar!

Same Traktör Hangi Ülkenin

Same traktör markası günümüzün en çok tercih edilen traktör markaları arasında yer alıyor. Bu traktörlerin hangi ülkenin olduğu sorusu son günlerde sık sık gündeme geliyor. Markanın traktörlerinin günümüzde İtalya merkezli olduğu biliniyor. Traktörler markasının fabrikası Vittorio Carozza tarafından 1942 yılında kuruldu.

O günden bugüne birçok farklı model ve segment seçeneğiyle markanın traktörleri çiftçiler için bulunmaz bir nimet olarak ön planda yer aldı. Dizel marka üreticiler arasında yer almasının yanı sıra markanın traktörlerinin günümüzde konforlu bir sürüş verimliliği sunduğu da günümüzde bilinen detaylar arasında bulunuyor. Aynı zamanda traktörlerin 30 ileri 15 geri vitesli yapıları bulunuyor. Bu yapılarıyla serinin traktörleri en iyi performans verimliliğini çiftçilere sunuyor.

Aynı zamanda kabinli ve platformlu olmak üzere 2 farklı segment seçeneğinin olduğunu da bilmekteyiz. Bunun yanında markanın traktörlerinin yüksek verimlilik özelliklerine sahip olması onları piyasanın en popüler araçları haline getiriyor. Traktörlerin bakımının da günümüzde kolay bir şekilde oto-servis firmaları tarafından yapılıyor olması markanın traktörlerinin popüler olmasında etkili oluyor.

Bunlara ek olarak serinin traktörlerinin seyahat hızı ortalama olarak 40 km/saat olarak belirlenmiştir. Motor gücü ise segmentler arasında incelediğimizde 60 ile 100 KW düzeyindedir. Dolayısıyla markanın traktörlerinin her açıdan en iyiyi sunduğu günümüzde çiftçiler tarafından yapılan yorumlarda da belirletilmiş durumdadır.

Same Traktör Kullanıcı Yorumları

Eğer ki Same traktörleri almayı düşünüyorsanız bu süreçte merak edeceğiniz konulardan birisi de elbette ki kullanıcı yorumları olacaktır. Kullanıcı yorumları söz konusu olduğunda markanın traktörlerinin teknik ve donanımsal özellikleri kişilerin ilgisini çekiyor. Her şeyden önce bu traktörlerin transmisyon 30/15 düzeyindedir.

 Kullanıcı yorumlarını incelediğimizde özellikle kişiler markanın traktörlerinin kabinli ve platform seçeneklerinin olmasından yana olumlu yorumlarda bulunmuştur. 2023  yılında traktör alma planlarınız bulunuyorsa ve bu süreçte konforlu bir traktör seçmeyi düşünüyorsanız Same markasının traktörleri tam size göredir. Bu traktörlerin 2023 yılının en verimli sürüş yeteneklerine ve maksimum verimliliğe sahip olması traktörleri popüler yapan sebeplerden birkaç tanesidir.

Taşıma yüksekliklerine baktığımızda ise markanın traktörlerinin 2.59 m özelliklerde olduğu biliniyor. Segment ve donanım kabiliyetiyle ön plana çıkan markanın traktörlerinin son nesil konforlu motor sistemine sahip olduğu da biliniyor. Aynı zamanda vites özellikleri bakımından da son derece performans güvencesine sahip araçlar olduğu biliniyor.

Çiftçilere kolaylıklar sağlaması ve çiftçilerin kolay bir şekilde üretim yapabilmesine olanak tanıma Same markasının traktörlerini ön plana çıkarır. Markanın traktörlerinin üretim yeri İtalya’dır. Her yıl seri üretim dahilinde İtalya’daki fabrikalarında traktörlerin üretildiğini bilmekteyiz. Bunun yanında traktörlerin kabinli segmentli olanlarının yüksek konforlu bir oturma alanı sunduğu da sürücüler tarafından yapılan yorumlarda belirtilmiş durumdadır. Same marka traktörlerin güvenlik sistemleri de son nesil sistemlerle donatılmış durumdadır.

Same Traktör İnceleme

2023 yılının en çok incelenen traktörlerinin başında günümüzde elbette ki Same marka traktörler geliyor. Birçok farklı donanım paketiyle piyasaya sürülen bu traktörlerin son yıllarda yoğun düzeyde talep gördüğü biliniyor. Eğer ki sürüş konforu yüksek ve maksimum konfor elde edebileceğiniz bir traktör arıyorsanız markanın traktörleri bu süreçte sizlere isteneni en iyi standartlarda sunmayı başaracaktır.

Motor gücü özelliklerini incelediğimizde traktörlerin ortalama olarak 60 KW düzeyinde olduğu yapılan incelemelerde ön plana çıkıyor. Bunun yanında serinin traktörlerinin 30/15 transmisyon özelliklere sahip olduğu günümüzde bilinen detaylardan en önemlileri arasında bulunuyor. Yüksek verimlilikte çiftçilik yapmak istiyorsanız ve hasadınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız İtalyan marka Same traktörler sizlere bu süreçte en iyiyi sunmayı başaracaktır.

Bu traktörlerin en önemli özelliği sürüş kabiliyetini sürücülere en iyi şekilde sunmasıdır. Aynı zamanda kabinli ve platformlu olmak üzere 2 farklı donanım seçeneği de gene bu süreçte bulunan özellikler arasında bulunuyor.

Markanın traktörlerinin her yıl talep yoğunluğunun yüksek olması traktörlerin ne kadar popüler olduğunu kanıtlayan en önemli detay unsurları arasında bulunuyor. Traktörlerin ön lastik ebatlarına baktığımızda ortalama olarak ön lastik ebatlarının 360/70 R20 düzeyinde arka lastiklerinin ise 420/70 R-30 düzeyinde olduğu biliniyor. Taşıma uzunluğu özellikleri incelendiğinde ise markanın traktörlerinin bu süreçte taşıma özelliklerinin 3.997 m düzeyinde olduğu genellikle segmentler arasında biliniyor.

Same Traktör En Çok Tutulan Modeli Hangisi

Traktör sektörünün gözde markaları arasında bulunan ve son yılların tartışmasız en iyi markalarını üreten Same traktörler her açıdan konforlu bir sürüş avantajını sunmasıyla ön plana çıkıyor. 50 2WD başta olmak üzere 55 2WD modelleri traktör markasının en çok tutulan modelleri arasında yer almasıyla ön plana çıkıyor.

Bunun yanında son yıllarda 2023 yılında piyasaya sürülen modellerin son teknolojik özelliklere sahip olduğu da gene günümüzde bilinen detaylardandır. Same traktörler son günlerin en popüler araçları olarak tanınıyor ve günümüzde İtalyan markası traktörler arasında lider konumda yer alıyor. Birçok güvenlik sistemine sahip olmasının yanı sıra dizel motorlu bir traktör olması yakıt tasarrufu sunmasında etkili oluyor.

Çiftçilikle uğraşan biriyseniz ve bu süreçte kaliteli bir traktör arıyorsanız tercihinizi bu süreçte Same markasının traktör segmentlerinden yana kullanmanızda fayda var. Serinin traktörlerinin en iyi sürüş deneyimini sürücülere sunmasının yan sıra hasat döneminde verimli düzeyde hasat yapımına elverişli olması traktörleri popüler yapan faktörlerin başında geliyor.

Bunun yanın bu traktörlerin en önemli özelliklerinden birisi de elbette ki 30 km/saat maksimum sürüş yeteneğidir. Diğer traktör markalarına nazaran markanın traktörlerinin maksimum hız kapasitesi bakımından en iyi sürüş avantajını sürücülere sunduğunu günümüzde bilmekteyiz. Siz de bu süreçte yüksek verimlilik ve performans sunan bir traktör arıyorsanız tercihinizi Same markasının traktörlerinden yana kullanabilirsiniz.

Same Dorado 50 2WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Same Dorado 50 2WD traktörler söz konusu olduğunda bu traktörleri birçok teknik özelliğe sahip olduğunu günümüzde bilmekteyiz. Markanın traktörlerinin günümüzde bu süreçte 36.8 KW motor gücüne sahip olduğu biliniyor. Bunun yanında markanın traktörlerinin bu süreçte taşıma uzunluğu ortalama olarak 3.86 m düzeyindedir.

Ek olarak gene bu süreçte markanın traktörlerinin seyahat hızı ortalama olarak 40 km/saat düzeyinde olduğu da gene biliniyor. Teknik özellikler bakımından serinin en güçlü traktörleri olarak tanınan markanın traktörlerinin iletim türü ‘’M’’dir. Ağırlık özelliklerine baktığımızda ise traktörlerin 2.95 litre ağırlığa sahip olduğunu ve motor tipi olarak SDF 1000-3WT özelliklerde olduğu bilinmektedir.

Deplasman özellikleri incelendiğinde araçların 3 özelliklerde olduğu biliniyor. Aynı zamanda gene bu süreçte traktörlerin silindir sayısına baktığımızda ortalama olarak silindir sayısının 3 olduğu biliniyor. Serinin traktörleri yüksek sürüş performansına sahip olmasıyla ön plana çıkarken aynı zamanda en iyi verimlilikte hasat dönemini çiftçilere sunuyor.

 Çiftçiler bir traktör seçeceği zaman serinin traktörlerini tercih etmeye bu süreçte önem veriyorlar. Serinin traktörlerinin üstün sürüş yeteneklerine sahip olması ve son derece avantajlarla dolu olması araçların popülerliğini ön plana çıkaran detaylar arasında bulunuyor. Aynı zamanda araçlar 2023 yılının en çok tercih edilenleri arasında ilk sırada yer alıyor.

MarkaModelFiyat
Dorado 50 2WDTente503 bin 936 Türk Lirası
Dorado 50 2WDKabin565 bin 022 Türk Lirası
Dorado 50 4WDTente615 bin 035 Türk Lirası

Same Dorado 50 2WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Dorado traktörler söz konusu olduğunda bu traktörlerin en iyi sürüş yeteneğini sunmasıyla ön plana çıktığı biliniyor. Bunun yanında traktörlerin 36.8 KW motor gücüne sahip olması ve seyahat hızının 40 km/saat düzeyinde olması traktörleri popüler yapan unsurlar arasında bulunuyor. Bunun yanında traktörlerin en önemli özellikleri arasında iletim türü bulunuyor. İletim türü özellikleri bakımında M segment özelliklere sahip olmasıyla ön plana çıkıyor.

Aynı zamanda bu süreçte ağrılık özellikleri bakımından traktörlerin 2.95 litre özellikler de olduğu bilinen detaylar arasında bulunur. Traktörlerin en önemli özelliklerinden birisi de günümüzde silindir sayısıdır. Markanın traktörlerinin silindir sayısının 3 olduğu biliniyor. Traktörlerin beygir gücünü incelediğimizde ise ortalama olarak beygir gücünün bu süreçte 50 ile 82 HP düzeyinde olduğunu bilmekteyiz.

Dolayısıyla buradan da anlaşılacağı üzere son derece yüksek düzeyde beygir gücüne sahip traktörler olarak biliniyor. Aynı zamanda tarım sektörünün göz bebeği olmaları onları günümüzün popüler traktörleri arasında lider marka yapmayı başarıyor. Bunun yan sıra 5 model olarak piyasaya sürülmüşlerdir. Güvenlik açısından en iyi özelliklere sahip olmasının yanı sıra araçların İtalyan marka araçlar olduğu günümüzde biliniyor. Bu traktörlerin aynı zamanda uluslararası alanda da sıklıkla tercih edilebilir olduğu biliniyor. İthal marka traktörler arasında yer alan bu traktörlerin son günlerde Türkiye’de yoğun talepçisi bulunuyor.

MarkaModelFiyat
Dorado 50 2WDTente503 bin 936 Türk Lirası
Dorado 50 2WDKabin565 bin 022 Türk Lirası
Dorado 50 4WDTente615 bin 035 Türk Lirası

Same Dorado 50 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Same Dorado 50 4WD traktörler günümüzde 4 silindirli traktörler olarak ön plana çıkıyor. Markanın traktörlerinin günümüzde hidrolik disk frenlere sahip olduğu biliniyor. Dolayısıyla güvenilir bir sürüş konforunu sürücülere sunmasıyla bu traktörler ön plana çıkıyor. Bunun yanında traktörlerin yakıt kapasitesi ortalama olarak 40 litre düzeydedir.

Direksiyon özelliklerine baktığımızda traktörlerin bu süreçte hidrolik direksiyon özelliklere sahip olduğu bilinen detaylar arasında bulunuyor. Traktörlerin gene bu süreçte ön süspansiyon ve arka süspansiyonlarının da olduğu biliniyor. Traktörlerin 12 ileri ve 12 geri vitesli mekanik şanzıman özellikleri günümüzde mevcut durumdadır. Gene bu süreçte lastiklere baktığımızda araçların 6.00/16 lastik özelliklere sahip olduğu biliniyor.

Arka tekerleklerde ise traktörlerin bu süreçte 9.5/24 lastik özelliklere sahip olduğunu bilmekteyiz. Kaldırma kapasitesini incelediğimizde markanın traktörlerinin günümüzde bu süreçte 1600 kg düzeyinde olduğunu biliyoruz. 50 beygir gücünde olmasının yanı sıra traktörlerin günümüzde çiftçilerin en çok tercih ettiği traktörler olarak ön plana çıktıklarını bilmekteyiz.

Bunun yanında markanın traktörlerinin günümüzde İtalyan marka traktörler olması günümüzde araçları ön plana çıkaran bir diğer önemli unsur olarak ön plana çıkıyor. Ek olarak gene bu kapsamında markanın traktörlerinin gelişmiş hidrolik fren sistemleri de günümüzde mevcut durumdadır. Böylelikle kişiler en iyi sürüş deneyiminden yararlanma fırsatlarına erişmiş oluyorlar.

MarkaModelFiyat
DoradoTente477 bin 895 Türk Lirası
DoradoKabin554 bin 052 Türk Lirası
DoradoTente471 bin 286 Türk Lirası
DoradoKabin Klima486 bin 803 Türk Lirası

Same Dorado 50 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Son yılların tartışmasız en iyi marka traktörler arasında Same Dorado 50 4WD traktörleri geliyor. Bu traktörlerin en önemli özelliklerinin başında dört silindirli özelliklere sahip olması ön plana çıkıyor. Dört silindirli özelliklere sahip olması traktörlerin performansını olumlu yönde etkileyen en önemli unsurların başında geliyor. Aynı zamanda traktörlerin bir diğer önemli özelliklerinden birisi de elbette ki beygir gücüdür. Beygir gücü bakımından traktörlerin sürücülere 50 HP ve 85 HP dolaylarında bir güç dengesini sunduğunu bilmekteyiz.

Fren sistemleri incelendiğinde ise traktörlerine en iyi mekanizma dahilinde üretildiğini bilmekteyiz. Hidrolik fren sistemine sahip olmaları traktörlerin günümüzde profesyonel bir sürüş yeteneğini ve verimliliğini ön plana çıkarmasında etkili olan faktörlerden birisidir. Serinin traktörlerinin aynı zamanda günümüzde 40 litre yakıt tüketiminin olduğu biliniyor.

40 litre yakıt deposuna sahip olması ve son derece geniş bir yakıt deposuna sahip olması traktörlerin günümüzde verimlilik teşkil etmesinde kilit rol oynuyor. 12 ileri ve 12 geri özellikler araçların vites özelliklerinin bulunduğunu günümüzde bilmekteyiz. Ön ve arka süspansiyonların kirişli özelliklere sahip olduğu biliniyor. Aynı zamanda bu süreçte 1600 kg kaldırma kapasitesine araçların sahip olduğunu bilmekteyiz. Markanın traktörlerinin İtalyan marka menşeili olması Avrupa pazarında da önemli rol oynamasında etkili oluyor. Uluslararası alanda en çok tercih edilen markalar arasında bulunuyor.

MarkaModelFiyat
DoradoTente477 bin 895 Türk Lirası
DoradoKabin554 bin 052 Türk Lirası
DoradoTente471 bin 286 Türk Lirası
DoradoKabin Klima486 bin 803 Türk Lirası

Same Dorado552WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Ekonomik model bir traktör arıyorsanız bu süreçte tercih edeceğiniz traktörlerin başında Same Dorado552WD traktörleri yer alıyor. Bu traktörlerin en iyi sürüş deneyimini sizlere konforlu olanaklar dahilinde sunması traktörlerin popülerliğini ön plana çıkaran faktörler arasında bulunuyor.

Aynı zamanda gene bu süreçte 55 beygir gücüne sahip olması traktörlerin yüksek verimlilik sunmasında etkilidir. Kaldırma kapasitesi traktörlerin bu süreçte ortalama olarak 1600 kg düzeyinde olduğu biliniyor. Lastiklere baktığımızda ise ortalama olarak traktörlerin lastiklerinin 600/16 özelliklere sahip olduğu bilinen unsurlardan yalnızca birkaçıdır. Yakıt kapasitesi özelliklerini incelediğimizde markanın traktörlerinin bu süreçte 65 litre yakıt kapasitesine sahip olduğu biliniyor.

Böylelikle traktör sürücülere en iyi sürüş deneyimini geniş yakıt deposu avantajıyla sunmayı başarıyor. Dolayısıyla çiftçilerin en çok tercih ettiği traktörler arasında ilk sırada yer almalarıyla markanın traktörleri bu süreçte ön plana çıkarıyor. Markanın traktörlerini ön plana çıkaran bir diğer önemli unsurda frenleridir.

Hidrolik fren sistemine sahip olması markanın traktörlerinin günümüzde güvenilir marka traktörler arasında yer almasında etkili olan detay unsurları arasında bulunuyor. Kiriş süspansiyonuna sahip olmasının yanı sıra serinin traktörlerinin dizel motorlu olduğu gene bu süreçte bilinen detaylar arasında bulunuyor. Direksiyon özellikleri bakımından ise traktörlerin hidrolik direksiyon avantajına sahip olduğunu bilmekteyiz.

 MarkaModelFiyat
Dorado 2WDKabin Klima640 bin 432 Türk Lirası
Dorado 4WDTente672 bin 244 Türk Lirası
Dorado 55 4WDKabin Klima747 bin 388 Türk Lirası
Dorado 55 PlusTente622 bin 958 Türk Lirası

Same Dorado 55 2WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Tarım sektörünün vazgeçilmez traktörler arasında bulunan ve maksimum performans verimliliği sunan Same Dorado 55 2WD traktörleri her açıdan en iyiyi sunmasıyla tanınan traktörler arasında bulunuyor. Bu traktörlerin günümüzde 65 litre yakıt kapasitesinin olduğunu bilmekteyiz. Dolayısıyla geniş yakıt kapasitesine sahip olması traktörlerin popülerliğinin artmasında ve performans verimliliği sunmasında etkili olan faktörler arasında bulunuyor. Tarım sektörüyle ilgilenen bir kişiyseniz ve bu süreçte yüksek verimlilikli hasat elde etmek istiyorsanız markanın traktörleri sizlere en iyi hizmetleri sunmasıyla ön plana çıkarıyor.

Mükemmel hidrolik fren sistemine sahip olmasının yanı sıra direksiyon kapasitesi bakımından da hidrolik özelliklerde olması traktörün popülerliğini artıran en önemli unsurlar arasında bulunuyor. Ön ve arka süspansiyon özellikleri incelediğimizde araçların günümüzde en iyi şanzıman özelliklerine sahip olduğunu bilmekteyiz. Şanzıman özelliklerinin yanı sıra araçların 55 beygir gücüne sahip olduğunu da biliyoruz.

Önden çekişli özelliklerine sahip olması markanın traktörlerinin günümüzde uluslararası alanda ön plana çıkmasında etkili oluyor. İtalyan marka traktör olarak bilinmesi ve bu alanda uluslararası alanda küresel bir etkiye sahip olması traktörün günümüzde popüler bir konumda bulunmasında etkili oluyor. Aynı zamanda gene bu süreçte traktörlerin dört silindirli motor kapasitesine sahip olduğunu bilmekteyiz. Dolayısıyla her açıdan markanın traktörlerinin en iyiyi sürücülere sunduğu günümüzde biliniyor.

MarkaModelFiyat
Dorado 2WDKabin Klima640 bin 432 Türk Lirası
Dorado 4WDTente672 bin 244 Türk Lirası
Dorado 55 4WDKabin Klima747 bin 388 Türk Lirası
Dorado 55 PlusTente622 bin 958 Türk Lirası

Same Dorado 55 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Same Dorado 55 4WD traktörler günümüzde zorlu arazi şartlarında çiftçilere tam verimlilik sunmak amacıyla üretilmiş ve piyasaya sürülmüş traktörlerdir. Kaldırma kapasitesinin 1600 kg olmasının yanı sıra traktörlerin hidrolik disk frenlere sahip olduğu günümüzde bilinen unsurlar arasındadır. Ek olarak gene bu süreçte traktörlerin hidrolik direksiyon özelliklere sahip olduğunu günümüzde bilmekteyiz. Tarlada işleri daha kolay hale getirmek için ve tarladaki ürün hasadını daha verimli bir şekilde toplamak için bu traktörlerin kilit rol oynadığını günümüzde bilmekteyiz. Gene bu süreçte markanın traktörlerinin hidrolik sistemlere sahip olması ve bahçe işlerinde en iyiyi sunması çiftçileri bu süreçte memnun eden gelişmeler arasında bulunuyor.

Markanın traktörlerinin bir diğer önemli özelliği de yakıt kapasitesidir. Yakıt kapasitesi olarak serinin traktörlerinin 65 litre yakıt tüketimine ev sahipliği yaptığını bilmekteyiz. Ön ve arka süspansiyonların bağımsız aks özelliklere sahip olduğu biliniyor. Tarım işleriyle uğraşan bir kişiyseniz ve bu süreçte yüksek verimlilik elde edebileceğiniz bir traktör arıyorsanız Same Dorado 55 4WD traktörlerinin sektörün en iyisi olduğu biliniyor.

Bu traktörlerin bir diğer en önemli unsurlarından birisi de güvenlik puanıdır. Güvenlik puanı olarak traktörlerin günümüzde 10 üzerinden 9 puan aldığını bilmekteyiz. Dolayısıyla en iyi sürüş deneyimini maksimum verimlilikte sürücülere sunmasıyla traktörlerin ön plana çıktığını günümüzde her açıdan en iyi şekilde bilmekteyiz.

MarkaModelFiyat
Dorado 55 4WD SameKabin klima576 bin 432 Türk Lirası
Dorado 55 Plus 2WDTente483 bin 794 Türk Lirası
Dorado 55 Plus 2WDKabin klima529 bin 866 Türk Lirası

Same Dorado 55 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

2023 yılında uluslararası alanda en çok tercih edilen traktör markalarının başında Same Dorado 55 4WD yer aldığını bilmekteyiz. Bu traktörlerin küresel dünyada tarım sektöründe önemli rol oynadığı biliniyor. Aynı zamanda İtalyan ekonomisinin ithalatında Same Dorado 55 4WD traktörlerinin katkı payı büyüktür.

Türkiye’deki vatandaşlarımızda bu traktörleri yurtdışından ithal ederek çiftçilik sektöründe önemli bir rol oynuyor. Yüksek verimlilik elde etmek istiyorsanız ve performans açısından ekonomik bir traktör arıyorsanız Same Dorado 55 4WD traktörlerinin en iyiyi sunduğunu günümüzde bilmekteyiz. Direksiyon özelliklerini incelediğimizde traktörlerin hidrolik direksiyon özelliklerine sahip olduğunu günümüzde bilmekteyiz.

Bunun yanında traktörlerin bir diğer önemli ve ön plana çıkan unsuru da hidrolik disk frenlerine sahip olmasıdır. Son derece kaliteli ve yüksek performans özelliklerine sahip frenlere sahip olması traktörlerin popülerliğini artıran en önemli detaylar arasında bulunuyor. 55 beygir gücü ve 4 silindirli motor kapasitesine sahip olmasıyla markanın traktörleri her açıdan en iyi sürüş deneyimini çiftçilere sunmayı başarıyor.

Çiftçilere bu süreçte yüksek verimlilikte tarım işlerini pratik bir şekilde yapmalarına olanak tanıması markanın traktörlerinin ön plana çıkaran faktörler arasında bulunuyor. Avantajlarla dolu ve sınırsız bir şekilde tarım işlerinizi yapmak istiyorsanız bu süreçte markanın traktörlerinin en iyiyi sunduğu günümüzde bilinen detaylar arasında ilk sırada yer alıyor.

MarkaModelFiyat
Dorado 55 4WD SameKabin klima576 bin 432 Türk Lirası
Dorado 55 Plus 2WDTente483 bin 794 Türk Lirası
Dorado 55 Plus 2WDKabin klima529 bin 866 Türk Lirası

Same Dorado 55 PLUS 2WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Teknolojik özellikleriyle ön plana çıkan ve günümüzün en popüler traktörleri arasında yer alan Same Dorado 55 PLUS 2WD traktörlerinin birçok açıdan en iyiyi sunduğu günümüzde biliniyor. Bu traktörlerin günümüzde yakıt kapasitesi ortalama olarak 65 ile 70 litre düzeyinde farklılık gösteriyor. Aynı zamanda gene bu süreçte markanın traktörlerinin kaldırma kapasitesi 1600 k düzeyindedir. Direksiyon özelliklerine baktığımızda ise hidrolik sisteme sahip olduğu günümüzde biliniyor.

Aynı zamanda fren sistemi bakımından da markanın traktörlerinin hidrolik fren sistemine sahip olduğunu günümüzde bilmekteyiz. Şanzıman özellikleri traktörlerin 12 ileri ve 12 geri olmak üzere ön plana çıkmaktadır. Yeni dijital kabin ve dijital gösterge gibi özellikleri traktörlerin bulunuyor. Bunun yanında traktörlerin ön cam temizleyici ve arka cam ısıtıcı gibi özelliklerinin olduğu günümüzde biliniyor. Bunun yanında traktörlerin her açıdan teknolojik özelliklerle dolu olması ve yüksek sayıda aydınlatma sistemine sahip olması traktörlerin popüler olmasında etkili oluyor.

Hafif tarım işleri için piyasada her açıdan en iyi sürüş deneyimini sunması traktörlerin günümüzde avantajlarla dolu olmasında etkili oluyor. Aynı zamanda traktörlerin günümüzde her açıdan en iyi sürüş deneyimini sunması bu süreçte ön plana çıkan en önemli özellikler arasında bulunuyor. Zorlu arazi koşullarına uygun olarak tasarlanmış olan bu traktörler her açıdan avantajlarla dolu düzeydedir.

MarkaModelFiyat
Dorado 2WD 55Kabin Klima640 bin 432 Türk Lirası
Dorado 4WD 55Tente672 bin 244 Türk Lirası
Dorado 4WD 55Kabin Klima747 bin 388 Türk Lirası

Same Dorado 55 PLUS 2WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Şanzıman özellikleriyle ilgileri üzerine çeken markanın traktörlerinin küresel dünyada tarım sektörünün en çok tercih edilenleri arasında bulunması traktörleri ön plana çıkaran faktörler arasında bulunuyor. Hidrolik sistem özelliklere sahip olmasıyla tanınan traktörlerin menşei olarak üretildiği ülke günümüzde İtalya olarak bilinir. İtalyan ithalatında önemli bir yere sahip olan markanın traktörlerinin son yıllarda Türkiye pazarında da talibi çoktur.

Özellikle İç Anadolu Bölgesinde Konya Ovası ve Karaman’da tarımla uğraşan çiftçilerimize bu traktörlerin en iyi verimliliği sunduğunu bilmekteyiz. 55 beygir gücüne sahip olmalarının yanı sıra traktörlerin dört silindir hacmine sahip olduğunu biliyoruz. Bunun yanında traktörlerin 1600 kg kaldırma kapasitesi mevcut olup 12 ileri – 12 geri vitesli şanzıman özelliklerine sahip olduğu bilinen en önemli detay unsurları arasında bulunuyor. Yüksek verimlilikte tarım yapmak istiyorsanız ve bu süreçte güvenilir bir traktör arıyorsanız serinin traktörlerinin sizlere en iyiyi sunduğu günümüzde bilinen detaylar arasında bulunuyor.

Aynı zamanda her şeyden önce bu traktörlerin ön cam temizleme sistemine ve arka cam temizleme sistemlerine sahip olması traktörlerin teknoloji harikası olduğunu gösteren en önemli nitelikleri arasında yer alıyor. Siz de çiftçilikle uğraşan biriyseniz ve bu süreçte yüksek performanslı bir traktör arıyorsanız tercihinizi hiç tartışmasız gönül rahatlığıyla Same Dorado 55 PLUS 2WD traktörlerinden yana kullanabilirsiniz.

MarkaModelFiyat
Dorado 2WD 55Kabin Klima640 bin 432 Türk Lirası
Dorado 4WD 55Tente672 bin 244 Türk Lirası
Dorado 4WD 55Kabin Klima747 bin 388 Türk Lirası

Same Dorado 55 PLUS 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Üstün sürüş yetenekleriyle bilinen ve günümüz tarım sektörünün en popüler traktörleri arasında yer alan Same Dorado 55 PLUS 4WD traktörleri kalitesiyle adından sıklıkla söz ettiriyor. Hidrolik direksiyon ve dişli kutusu olmak üzere bu traktörlerin her açıdan en ince detaylar bile düşünülerek tasarlandığını günümüzde bilmekteyiz.

Aynı zamanda markanın traktörlerinin günümüzde LED gösterge ve kontrol ünitesinin olduğu da günümüzde bilinen en  önemli özellikler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra zorlu arazi şartlarına özel olarak tasarlanmış olan markanın traktörlerinin zorlu koşullarda avantajlar sağladığı günümüzde biliniyor. Hızlı bağlantı sistemlerine sahip olması traktörün güvenilir bir sürüş avantajını sürücülere sunmasında en etkili olan faktörleri arasında bulunuyor.

Günümüzde markanın traktörlerinin 55 beygir gücüne ve dört silindirli özelliklere sahip olduğunu bilmekteyiz. Traktörün kabin bölümde ise havalandırma sistemiyle beraber ısıtma sisteminin yer aldığı biliniyor. Gene kabin bölmesinde hava filtresinin de bulunduğu traktörün biliniyor. Bu özelliklerden de anlaşılacağı üzere traktörün en iyi standartlara uygun olarak tasarlanarak piyasaya sürüldüğünü günümüzde bilmekteyiz. Serinin traktörlerinin bir diğer önemli özelliklerinden birisi de yakıt deposudur. Ortalama olarak 40 litre yakıt deposu bulunuyor ve ekonomik sürüş koşullarına uyum sağlayan dizel motor özelliklere sahip olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Güçlü motoruyla sürücülere en iyiyi sunmayı amaçlar.

MarkaModelFiyat
Dorado 55 PLUS 2WDKabin Klima698 bin 274 Türk Lirası
Dorado 55 PLUS 4WDTente726 bin 494 Türk Lirası
Dorado 55 PLUS 4WDKabin Klima803 bin 135 Türk Lirası

Same Dorado 55 PLUS 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Günümüzde serinin traktörlerinin teknik özellikleri söz konusu olduğunda traktörlerin en iyi sürüş deneyimini sürücülere sunduğu bilinen detaylar arasında bulunuyor. Dolayısıyla markanı traktörleri en iyi sürüş performansıyla ön plana çıkmayı başarıyor. Birinci sınıf özelliklerle tasarlanmış bu traktörlerin hidrolik fren sistemi ve hidrolik direksiyon sistemi bulunuyor. Böylelikle her açıdan en iyi standartlarda sürüş deneyimini traktörler günümüzde sunmayı başarıyor. Bunun yanında kabin klima ve tente modelleri bulunuyor. Böylece en iyi standartlarda yüksek verimlilikte bir sürüş avantajını sizlere sunmayı başarıyor.

MarkaModelFiyat
Dorado 55 PLUS 2WDKabin Klima698 bin 274 Türk Lirası
Dorado 55 PLUS 4WDTente726 bin 494 Türk Lirası
Dorado 55 PLUS 4WDKabin Klima803 bin 135 Türk Lirası

Same Dorado 65 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Same Dorado 65 4WD hidrolik kontrol ünitelerine sahip olan günümüzün en verimli traktörleri arasında yer alıyor. 65 HP beygir gücü bulunmakla beraber dört silindirli özellikleriyle bilinir. Konforlu bir sürüş deneyimini güvenilir standartlarda sunması markanın traktörlerine olan ilgiyi artırıyor. Bunun yanı sıra hava filtresi başta olmak üzere ve ısıtma sistemi gibi ek özellikleri markanın traktörlerinin bilinen en önemli özellikleri arasındadır. Aynı zamanda ergonomik bir yapıya sahip olması markanın traktörlerinin ön plana çıkan özellikleri arasında bulunur. Yüksek performanslı teknolojik özelliklere sahip olmasıyla traktörler günümüz piyasasında yoğun rağbet görüyor.

MarkaModelFiyat
Dorado 55 PlusKabin klima803 bin 135 Türk Lirası
Dorado 65 4WDTente746 bin 878 Türk Lirası
Dorado65 4WDKabin klima823 bin 663 Türk Lirası

Same Dorado 65 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Son nesil özelliklerle donatılmış ve segmentinin en iyisi olma unvanına sahip olan Same Dorado 65 4WD traktörleri teknolojik özellikleriyle göz boyama devam ediyor. Bu traktörlerin en önemli özellikleri teknolojileridir. 2023 yılının teknolojik koşullarıyla bire bir uyumluluk sağlamalarıyla tanınan traktörlerde birçok aydınlatma sisteminin olduğunu günümüzde bilmekteyiz. Bunun yanında traktörlerin bir diğer önemli özelliklerinden birisi de ön ve arka süspansiyonlarının kirişli olmasıdır. Bun durumda traktörlerin en iyi sürüş verimliliğini sürücülere sunmasında etkili olan anahtar faktörler arasında bulunuyor. Böylelikle traktörleri gönül rahatlığıyla kullanma avantajına sahip olabilir ve avantajlardan en iyi şekilde yararlanma fırsatına erişebilirsiniz.

MarkaModelFiyat
Dorado 55 PlusKabin klima803 bin 135 Türk Lirası
Dorado 65 4WDTente746 bin 878 Türk Lirası
Dorado 65 4WDKabin klima823 bin 663 Türk Lirası

Same Dorado 75 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Türkiye’de konu traktör satın alma aşamasına geldiğinde bu süreçte en çok tercih edilen traktörlerden birisi de elbette ki Same Dorado 75 4WD traktörleridir. Yüksek performans yeteneklerine sahip olmasının yanı sıra bu traktörlerin bütün sistemleri hidroliktir. Fren sisteminden direksiyon sistemlerine kadar hidrolik özelliklerle donatılmış olmaları markanın traktörlerini ön plana çıkaran özellikler arasında bulunuyor. Bunun yanında markanın traktörlerinin yüksek sürüş verimliliğini en iyi standartlarda sunduğunu günümüzde bilmekteyiz. Böylelikle sizlere güvenilir bir ürüş yeteneğini en iyi standartlarda sunmayı başarıyor . Siz de bu süreçte güvenilir marka bir traktöre ihtiyaç duyuyorsanız Same Dorado 75 4WD traktörlerini gönül rahatlığıyla tercih etme fırsatlarına erişebilirsiniz.

MarkaModelFiyat
Dorado 75Tente632 bin 132 Türk Lirası
Dorado 75Kabin Klima691 bin 858 Türk Lirası

Same Dorado 75 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

2023 yılında traktör satın alma sürecinde günümüzde en önemli rollerden birisini de elbette ki Same Dorado 75 4WD markasının traktörleri oynuyor. Markanın traktörlerinin en iyi sürüş deneyimini sürücülere sunduğu günümüzde bilinen bir gerçektir. Aynı zamanda bu traktörlerin günümüzde 775 HP beygir gücüne sahip olduğu da biliniyor. Böylelikle yüksek verimlilikle bir sürüş deneyimini en iyi standartlarda sürücülere sunmasıyla traktörler ön plana çıkmayı günümüzde başarıyor. Markanın traktörlerini ön plana çıkaran bir diğer önemli özellikle hidrolik sistemidir. Traktörler tamamıyla günümüzde hidrolik sisteme sahip olmasıyla ön plana çıkmayı başarıyor.

MarkaModelFiyat
Dorado 75Tente632 bin 132 Türk Lirası
Dorado 75Kabin Klima691 bin 858 Türk Lirası

Same Dorado 80 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Güvenilir ve yüksek performanslı bir traktör arıyorsanız bu süreçte sizlere en iyi hizmetleri sunmayı vadeden Same Dorado80 traktörleri her daim ön plana çıkmaktadır. Hidrolik direksiyon sisteminin yanı sıra sürücülere 40 litrelik depo kapasitesi sunmasıyla markanın traktörleri Avrupa tarım sektörünün en çok tercih edilenleri listesinde yer alıyor. İtalyan marka traktörler olarak tanınan markanın traktörlerinin Türkiye tarım sektöründe de son yıllarda ciddi bir rekabetçisi bulunuyor. Tarım işlerini kolaylaştırmasıyla ön plana çıkan markanın traktörleri her açıdan sizlere en iyi tarım sürecini sunmasıyla adından sıklıkla söz ettirmeyi günümüzde başarıyor.

MarkaModelFiyat
DORADO 80Tente691 bin 339 Türk Lirası
Dorado 80Kabin Klima760 bin 334 Türk Lirası

Same Dorado 80 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Tarım sektörüyle uğraşan bir çiftçiyseniz ve işlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz bir traktöre ihtiyacınız bulunuyorsa Same Dorado80 4WD traktörleri tam size göredir. Bu traktörlerin yüksek verimlilik performansına sahip olması ve 80 beygir gücü gibi yüksek bir orana sahip olması traktörleri ön plana çıkaran en önemli özellikler arasında bulunuyor. Aynı zamanda markanın traktörlerini ön plana çıkaran bir diğer önemli faktörde elbette ki hidrolik direksiyon sistemidir. Hidrolik sistemin markanın traktörlerinin hemen hemen hepsinde kullanıldığını günümüzde bilmekteyiz. Böylelikle teknolojik olanaklar dahilinde sürücülere en iyi sürüş deneyimini markanın traktörleri sunmayı başarıyor.

MarkaModelFiyat
DORADO 80Tente691 bin 339 Türk Lirası
Dorado 80Kabin Klima760 bin 334 Türk Lirası

Same Dorado 90 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Yüksek beygir gücüyle ilgileri üzerine çeken Same Dorado90 4WD traktörleri günümüzün en çok satın alınan traktörleri arasında bulunuyor. Bu traktörlerin günümüzde traktör sektöründe oldukça fazla ilgi görmesinde birçok farklı faktörün yer aldığı bilinir. Her şeyden önce kaliteli bir traktör arıyorsanız ve zengin özelliklere sahip bir traktör istiyorsanız markanın traktörleri sizlere bu süreçte en iyiyi sunmayı başaracaktır. Bunun yanı sıra kabin bölmesinde ısıtma ve hava filtresi gibi ek donanımsal özelliklerde markanın traktörlerinde mevcuttur.90 beygir gücüne sahip olması markanın traktörlerinin güçlü mekanik özelliklere sahip olmasıyla günümüzde ön plana çıkan özellikler arasında bulunuyor ve yer almayı başarıyor.

MarkaModelFiyat
Dorado 90Tente981 bin 927 Türk Lirası
Dorado 90Kabin Klima1.077 bin 685 Türk Lirası

Same Dorado 90 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Tarım sektörüyle uğraşan vatandaşlarımızın vazgeçilmez traktör markaları arasında bulunan Same Dorado90 4WD traktörlerinin günümüzde en iyiyi sunduğu biliniyor. Dolayısıyla son günlerin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almasında markanın traktörlerinin kilit rol oynadığını bilmekteyiz. Bu traktörlerin hidrolik mekanizmaya sahip olması traktörlere duyulan güveni artıran en önemli detay unsurları arasında bulunuyor. Aynı zamanda günümüzde traktörlerin en önemli özelliklerinden birisi de elbette ki güvenilir bir sürüş ortamına en iyi zemini hazırlaması olarak ön plana çıkabilir. Bu özellikleriyle serinin traktörleri sizlere en iyiyi sunmak amacıyla piyasada varlık gösteriyor.

MarkaModelFiyat
Dorado 90Tente981 bin 927 Türk Lirası
Dorado 90Kabin Klima1.077 bin 685 Türk Lirası

Same Dorado 100 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Same Dorado100 4WD traktörler günümüzün tartışmasız en iyi özelliklerine sahip traktörleri arasında lider konumda yer almasıyla ön plana çıkarıyor. Teknolojiyle iç içe olması traktörlerin günümüzde en çok dikkatleri üzerine çeken özellikleri arasındadır. Bunun yanı sıra bu traktörlerin hidrolik sisteme ve iç kabin sistemine sahip olduğu da biliniyor. Aynı zamanda beygir gücü olarak da markanın traktörlerinin 100 beygir gücüne sahip olduğunu bilmekteyiz. Dolayısıyla her açıdan sürüş performansını markanın traktörleri olumlu yönde etkileyerek en iyi sürüş deneyimini kişilere sunmasıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Böylelikle her açıdan maksimum verimlilik sağlamayı serinin traktörleri başarıyor.

MarkaModelFiyat
Dorado100Tente1.040 bin 890 Türk Lirası
Dorado100Kabin Klima1.142 bin 398 Türk Lirası

Same Dorado 100 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Tarım endüstrisinde küresel anlamda en çok tercih edilen markalardan birisi de Same Dorado100 4WD traktörleridir. Bir traktörün profesyonel teknolojik özelliklere sahip olması traktörlerin verimliliğini artıran en önemli detaylar arasında bulunuyor. İşte tam da bu noktada devreye günümüzde markanın traktörleri giriyor.

Markanın traktörleri günümüzde en iyi sürüş deneyimini sunmak amacıyla piyasaya sürülmüş ve bu süreçte sürücülere en iyiyi sağlamasıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. 100 HP beygir gücüne sahip olmasının yanı 4 silindirli özelliklere sahip olması markanın traktörlerini ön plana çıkaran faktörler arasında bulunuyor. Böylelikle sürücüler bu traktörler sayesinde en iyi standartlarda tarım yapma avantajı sağlamayı başarıyor.

MarkaModelFiyat
Dorado 100Tente1.040 bin 890 Türk Lirası
Dorado 100Kabin Klima1.142 bin 398 Türk Lirası
]]>
https://otomoda.net/same-traktor-fiyat-listesi/feed/ 0
New Holland Traktör Fiyat Listesi https://otomoda.net/new-holland-traktor-fiyat-listesi/ https://otomoda.net/new-holland-traktor-fiyat-listesi/#respond Mon, 22 May 2023 20:16:15 +0000 https://otomoda.net/?p=5168 New Holland Traktör Fiyat ListesiNew Holland traktör fiyat listesi 2023 yılında güncellendiğinden bu yazımızda ayrıntılarıyla bu konuya yer verdik. Böylece bu uluslararası çapta ün yapmış olan traktör markasının modellerinin güncel fiyatları konusunda işinize yarar bilgileri sizlerle paylaşmayı amaçladık. İşte merak edilen ayrıntıların tamamı! Dünya genelinde tarım sektöründe lider bir markalar arasında yer alan New Holland kalitesiyle öne çıkıyor. Ürettiği […]]]> New Holland Traktör Fiyat Listesi

New Holland traktör fiyat listesi 2023 yılında güncellendiğinden bu yazımızda ayrıntılarıyla bu konuya yer verdik. Böylece bu uluslararası çapta ün yapmış olan traktör markasının modellerinin güncel fiyatları konusunda işinize yarar bilgileri sizlerle paylaşmayı amaçladık. İşte merak edilen ayrıntıların tamamı!

Dünya genelinde tarım sektöründe lider bir markalar arasında yer alan New Holland kalitesiyle öne çıkıyor. Ürettiği traktörler de nitelik ve yüksek performansları ile tanınmaktadır. New Holland traktörleri, tarımsal faaliyetler için gerekli olan tüm işleri kolaylıkla yapabilen, dayanıklı ve verimli makinelerdir.

New Holland, farklı güç ve özelliklere sahip pek çok traktör modeli üretmektedir. Fiyatları ise modelin özelliklerine, gücüne ve aksesuarlarına göre değişiklik göstermektedir. Yeni bir traktör almayı düşünenler için, markanın Türkiye’deki yetkili bayilerinde fiyat teklifi almak en doğru yoldur. 2023 yılı itibariyle New Holland traktör fiyatlarını şöyle sıralamak mümkündür:

 • New Holland T4.55F: Yaklaşık 440.000 TL
 • New Holland TD5.95: Yaklaşık 530.000 TL
 • New Holland T5.95: Yaklaşık 580.000 TL
 • New Holland T6.145: Yaklaşık 750.000 TL
 • New Holland T7.210: Yaklaşık 1.250.000 TL
 • New Holland T8.350: Yaklaşık 2.100.000 TL

Fiyatlardaki değişikliklere etki eden unsurlar arasında, vergiler, kurlar ve diğer faktörler sayılabilir. Bu yüzden en doğru ve güncel fiyatlar için yetkili bayilerle iletişime geçmek gerekiyor. Markanın ürünleri sağlam yapıları, yüksek performansları ve modern özellikleri ileöne çıkmaktadır. Ayrıca, markanın Türkiye’deki yetkili bayileri, müşterilere satış sonrası hizmet ve yedek parça desteği de sunmaktadır.

Üstün nitelikleriyle tarım sektöründeki işlerde büyük kolaylık sağlamaktadır. Genel olarak fiyatlar, modelin özelliklerine ve gücüne göre değişmekle birlikte, markanın Türkiye’deki yetkili bayileri en doğru fiyat bilgilendirmesini yapmaktadır.

New Holland Hangi Ülkenin

Global çapta tanınan İtalyan kökenli bir şirket olan New Holland, 1895 yılında kurulmuştur. 1991 yılında ise Amerika merkezli Case Corporation ile birleşip CNH Global ismini almıştır. CNH Global, dünya genelindeki tarım sektörüne hizmet veren büyük holdingler arasında yer almaktadır. New Holland, CNH Global’in tarım makineleri bölümünde önemli bir yere sahip olup, traktörlerden biçerdöverlere, tohum ekim makinelerinden hasat ekipmanlarına kadar birçok tarım makinesi üretmektedir.

New Holland, global bir marka olduğu için ürünleri dünya genelinde satılmaktadır. Türkiye de dahil olmak üzere pek çok ülkede markanın ekipmanları kullanılmaktadır Türkiye’deki yetkili bayileri aracılığıyla, Türk çiftçileri de markanın ürettiği traktör ve tarım makinelerine sahip olabilmektedir.

New Holland, kaliteli ürünleri ve yüksek performansı ile tarım sektöründe ün kazanmıştır. Firma, müşterilerine satış sonrası hizmet ve yedek parça desteği de sağlıyor. Ayrıca, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürettiği makineleri her geçen gün daha da verimli hale getirmeye çalışmaktadır.

New Holland Traktör Kullanıcı Yorumları

New Holland traktörleri, tarım ve inşaat sektörlerinde yaygın olarak kullanılan güçlü ve dayanıklı traktörlerdir. Kullanıcılarının yorumları, traktörlerin performansı, verimliliği ve dayanıklılığı hakkında fikir edinmek isteyenler için önemli bir kaynaktır.

Ürünün performansını deneyimleyenler, traktörlerin geniş yelpazede uygulamalar için uygun olduğunu belirtiyor. Tarım işletmelerinde, çiftliklerde ve inşaat sahalarında kullanılabilecek çeşitli modelleri bulunduğundan ihtiyaca göre seçenek bulmak mümkün. Kullanıcılar, traktörlerin yakıt tasarrufu sağladığını ve uzun ömürlü olduğunu da vurgulamaktadır.

Öte yandan bazı kimseler de traktörlerin yüksek fiyatlarından dolayı tercih etmekten kaçındıklarını belirtmektedir. Kullanıcıların bir kısmının şikayeti ise traktörlerin bazı parçalarının yedek parça olarak bulunmasının zor olmasıdır. Fakat genel anlamda New Holland traktörlerini kullananlar, traktörlerin performansından ve verimliliğinden memnun olmaktadır. Güçlü motorları ve kolay kullanımı sayesinde işlerin daha hızlı ve verimli bir şekilde yapıldığın ifade edenler çoğunluktadır.

New Holland Traktör İnceleme

Dünyafarklı yerlerinde yaygın olarak kullanılan, güçlü ve dayanıklı araçlar olarak geçmektedir. Tarım ve inşaat sektörlerindeki çeşitli uygulamalar için tasarlanan traktörler, yenilikçi teknolojileri, güçlü motorları ve kullanım kolaylığıyla dikkat çekiyor.New Holland traktörlerinin performansı, verimliliği ve dayanıklılığı, birçok kullanıcının takdirini kazanmıştır.

Ürünlerin güçlü motorları, yüksek tork ve çekiş gücü olduğundan ağır iş yüklerinde bile makineler verimli bir şekilde çalışabilmektedir. Ayrıca, yenilikçi teknolojileri, daha akıllı ve daha verimli bir çalışma sağlıyor. Böylece yakıt tasarrufu ve daha az bakım gerektiriyor.

Tasarımı, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik olarak yapılmıştır. Kullanım kolaylığı, sürücü konforu ve güvenlik özellikleri, uzun saatler boyunca çalışan kullanıcılar için ideal bir çözüm sunacaktır. Ayrıca, traktörlerin yüksek manevra kabiliyeti, dar alanlarda veya zorlu arazi koşullarında dahi etkili bir şekilde çalışabilmelerine imkan sunmaktadır.

Ürünlerin dayanıklılığı, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmalarına ve sıkı kalite kontrol süreçlerine tabi tutulmalarına bağlıdır. Bu sebeple uzun ömürlü ve yüksek değerli bir yatırım olarak kabul edilmektedir. Kısaca markanın ürünleri, performans, verimlilik ve dayanıklılık açısından rakiplerine göre öne çıkar. Tarım ve inşaat sektörlerindeki kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.

New Holland En Çok Tutulan Modeli Hangisi

Geniş model yelpazesi ile farklı ihtiyaçlara cevap verebilen markanın en çok tutulan modeli merak edilmektedir. New Holland traktörlerinin en çok tutulan modeli, T7 serisi olarak biliniyor. T7 serisi traktörler, 140 ila 315 beygir arasında değişen güçlü motorlara sahiptir. Ek olarak yenilikçi teknolojileri ve kullanım kolaylığıyla tarım ve inşaat sektörlerindeki çeşitli uygulamalar için tasarlanmış durumdadır.

Seri, üstün performans, verimlilik ve dayanıklılık için özel olarak dizayn edilmiştir. Güçlü motorları, yüksek tork ve çekiş gücü sayesinde ağır iş yüklerinde bile verimli bir şekilde çalışmaktadır. Tasarruf etmesi ve bakımlarının kolay olması da artı yönlerinden bazılarıdır ve tercih edilmelerinde etkilidir.

Yüksek manevra kabiliyeti sayesinde dar alanlarda ya da zorlu arazi şartların da etkili bir biçimde çalışır. Özellikle uzun saatler boyunca çalışan kullanıcılar için ideal bir çözümler sunuyor. Kısaca performans, verimlilik ve dayanıklılık açısından rakiplerinden ileri bir seviyededir. Traktörlerin yenilikçi teknolojileri, kullanım kolaylığı ve güvenlik özellikleri, tarım ve inşaat sektörlerindeki kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için tasarlanmıştır.

New Holland T480 S/B  Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

Tarım sektöründeki kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış güçlü makinelerdendir. Bu traktör, yüksek performans ve kullanım kolaylığı sağlamak için tasarlanmıştır. Modelin teknik özellikleri arasında 4 silindirli 85 beygir gücünde bir motor, 12 ileri, 12 geri synchro shuttle şanzıman, mekanik diferansiyel kilidi ve hidrolik disk frenler yer alır. Ayrıca, traktörün hidrolik sistemleri, yüksek debili pompa, hızlı kaldırma sistemi ve 2 adet hidrolik çıkışı vardır.

Fiyatlar, donanım seçenekleri ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. Bununla birlikte, 2023 yılında, Türkiye’deki bayilerinde model için fiyat 320.000 TL ila 400.000 TL arasında rakamlar görmek mümkündür. Çiftçiler için güçlü bir traktör seçeneği olarak öne çıkıyor. Yüksek performans, kullanım kolaylığı ve güvenlik özellikleri benzerlerinden farklılaşmasını sağlıyor.

New Holland T580B  Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

Yüksek performansı ve konforlu sürüş özellikleri ile tarım sektöründe sıkça tercih edilen bir ürün olup üstün nitelikleri bulunmaktadır. New Holland T580B, 4.5 litrelik 4 silindirli Common Rail motoru ile donatılmış durumdadır. Bu motor, 125 beygir gücünde ve maksimum torku 550 Nm’ye ulaşacak şekildedir. Bu özellikleri sayesinde traktör, zorlu tarım işlerinde yüksek performans gösteriyor.

Ön dingilinde bağımsız süspansiyon sistemi bulunurken, arka dingilde yer alan dört noktadan bağlanan üçgen çerçeve tasarımı sayesinde yüksek stabilite sağlanmaktadır. çift çekiş özelliği ile 16 ileri-16 geri vites sayesinde zor kabul edilen arazilerde kolaylıkla manevra yapmak mümkün olur.

T580B’nin kabini, geniş cam alanları sayesinde yüksek görüş açısı sağlar ve yorgunluğu azaltacak şekilde tasarlanmıştır. Sunulan lüks donanım ve ergonomik kontroller sayesinde sürüş konforu artırılmaktadır. New Holland T580B’nin güncel fiyatı ise özelliklere ve bölgeye göre farklılık gösteriyor. Detaylı fiyat bilgisi için yetkili satıcılara başvurabilirsiniz.

New Holland T540-SB-TMR  Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

Tarım sektöründeki ihtiyaçları karşılamak için tasarlanan bu traktör, hem ekonomik hem de dayanıklı olmasıyla öne çıkıyor. New Holland T540-SB-TMR, yüksek verimlilik ve güçlü performansı ile dikkat çeken bir traktördür.

145 beygir gücü bulunur ve 4 silindirli bir motor ile donatılmıştır. 16×16 PowerShuttle şanzımanı, traktörün kullanımını kolaylaştırmak için hızlı ve kolay vites değişimleri sağlamaktadır. Bunların yanında sürüş konforunu artırmak için hidrolik direksiyon ve kabin süspansiyonu gibi özellikler de sunar.

Bu traktörün önemli özelliklerinden biri de Toprak Mahsulü Rasyonu hazırlama sistemi sahip olmasıdır. Bu özelliğin olması, çiftçilere hayvan besleme işlemlerinde büyük kolaylık sağlar. Hem küçük hem de büyük ölçekli çiftlikler için uygun bir seçenektir. Yüksek performansı ve dayanıklılığı sayesinde, uzun yıllar boyunca güvenilir bir şekilde kullanılabilir.

Ürünün güncel fiyat listesi, bölgesel bayi ağı ve döviz kuru gibi faktörlere bağlı olarak değişebilmektedir. Genellikle diğer benzer modellere kıyasla daha uygun fiyatlı olduğu bilinmektedir.

New Holland T3B  Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

Kompakt bir traktör olup sınıfının en üstünde yer alarak işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek performanslı bir çözüm sunmaktadır. New Holland T3B’nin güncel fiyatları, traktörün özelliklerine ve bölgenize bağlı olarak değişiklik gösterir. Genellikle, T3B’nin fiyatı 80.000 TL ila 130.000 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat, traktörün standart donanımı için geçerlidir, ek özellikler ve aksesuarlar ekstra ücrete tabi olacaktır.

T3B, 33 ila 47 beygir gücü arasında değişen motor gücü sunar. Bu traktör, 12 ileri ve 12 geri vitese sahiptir ve tork konvertörlü bir şanzımana sahiptir. Hidrolik direksiyon, hidrolik kaldırma sistemleri ve elektronik kontrol üniteleri gibi bir dizi özellik de mevcuttur. Çift tekerlekten çekişli olarak satın alınabilir. Bu sayede zorlu arazi koşullarında bile güçlü bir çekiş gücü sağlamış olur. Bu traktör ayrıca, ön ve arka diferansiyellerde kilitlenebilir diferansiyel özelliğine sahiptir. Böylece zorlu arazi koşullarında çekiş gücünü arttırır.

T3B, ek aksesuarlarla birlikte sunulmaktadır ve bunlar çok çeşitlidir. Bunlardan bazıları şöyledir: ön yükleyici, çekişli bir treyler, patpat, kültivatör ve pulluk gibi aksesuarlar yer alır. Güçlü motoru, hidrolik kaldırma sistemi ve çekişli özellikleri ile tarım işletmeleri için mükemmel bir çözüm sunmaktadır. T3B’nin fiyatı, özelliklerine ve bölgenize bağlı olarak değişebilir, bu nedenle satın almadan önce bir bayi ile konuşmanız daha doğru olacaktır.

New Holland T4S  Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

New Holland T4S, özellikle çiftçilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir seri traktördür. T4S serisi, farklı güç aralıklarında üretilebilen 4 farklı modelden oluşuyor ve çok yönlü bir çalışma kabiliyetine sahiptir. Bu traktörler, çiftçilik işlerindeki çalışma yükünü azaltmak için tasarlanmıştır ve birçok farklı işleme uygulanabilir.

Dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip olup çiftçilere konforlu bir kullanım sunmaktadır. T4s serisi, 68 ila 107 beygir arasında değişen güçlü motor seçenekleri sunmaktadır. Yüksek performanslı hidrolik sistemleri sayesinde, tarım işlerinin hızlı ve verimli bir şekilde yapılmasına olanak tanıyor. Ergonomik kabinleri, ayarlanabilir direksiyon kolonları, geniş görüş açıları ve güvenli bir sürüş deneyimi sunan diğer özellikleriyle de ön plana çıkıyor. Traktörlerin yüksekliği ayarlanabilen arka kabin pencereleri sayesinde, tarla işleri sırasında daha rahat bir sürüş deneyimi sunar.

T4S serisi traktörler, çiftçilerin bütçelerine göre uygun fiyatlı seçenekler sunmaktadır. Ayrıca, traktörlerin yüksek performans ve dayanıklılığı, uzun vadede yüksek verimlilik ve düşük işletme maliyeti sağlamaktadır. Kullanıcı dostu özellikleri ile çiftçilerin ihtiyaçlarına cevap veren ideal traktörlerdir. Farklı modelleri ve özellikleri ile çiftçilerin ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunan T4S serisi, tarım işlerinde verimliliği artırmak için özel tasarlanmıştır.

New Holland T3F  Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

Küçük çiftlikler ve tarım işletmeleri için tasarlanmış olan bu ürün çok işlevseldir. İtalyan New Holland firması tarafından imal edilmiş olan T3F, kompakt bir yapıya sahip olmasına rağmen, yüksek performans sunar ve çiftçilerin ihtiyaçlarını karşılayacak pek çok özellikle donatılmıştır.

T3F, 44 ila 75 beygir gücü arasında değişen motor seçenekleri sunar ve 540/540E rpm veya 540/1000 rpm kuyruk miline sahiptir. Bu traktörün maksimum hızı 30 km/saattir. Özellikle bahçe, bağ ve seralarda kullanıma uygundur. Hidrolik kaldırma sistemi ve çekiş kontrolü bilhassa iyi durumdadır. Ek olarak çiftçilerin rahatlığı ve güvenliği için kabin seçenekleri de bulunmaktadır. Kabinli modellerde klima, radyo, ısıtma ve havalandırma sistemi gibi özellikler mevcuttur.

Düşük yakıt tüketimi ve bakım maliyetleri ile çiftçilere tasarruf sağlar. Ayrıca, yüksek manevra kabiliyeti sayesinde, dar alanlarda ve zorlu koşullarda çalışmak için idealdir. Fiyatlar seçilen motor, kabin tipi ve donanım seçeneklerine göre değişmektedir. Güncel fiyat listeleri, yetkili satıcılar tarafından sağlanabilmektedir. Ama fiyatların belirlenmesinde kullanılan döviz kuru ve vergi oranları gibi faktörlerin etki ettiği unutulmamalıdır.

New Holland T3F Faz 5 Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

İyi performansı ve verimliliği ile tarım sektöründe sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Bu traktörün teknik özellikleri, kullanıcılara etkileyici bir deneyim sunar ve işlerini kolaylaştırır. 50 beygir gücünde 3 silindirli bir motoru bulunuyor. Bu motor, yüksek performansı ve verimliliği için tasarlanmıştır. Traktör, 8 ileri 8 geri vitesli mekanik bir şanzıman ile donatılmış olup kullananlara yüksek seviyede manevra kabiliyeti sağlar.

New Holland T3F Faz 5 traktör, ergonomik bir kabine sahiptir. Kabin, kullanıcılara rahat bir sürüş pozisyonu sağlar ve uzun saatler boyunca çalışanlar için yorgunluğu azaltır.Traktör, 4 çeker özelliğine sahiptir ve 240/70R16 ön ve 360/70R24 arka lastiklerle donatılmıştır. Bu lastikler, yüksek çekiş gücü ve stabilize sağlar.

New Holland T3F Faz 5 traktör, 540 rpm PTO hızındadır ve 3 noktalı hidrolik sistemi bulunur. Bu sistem, çiftçilerin tarım işleri için ihtiyaç duydukları gücü ve performansı sağlar. Teknik özelliklerine, bölgenize ve satıcınıza bağlı olarak fiyatları değişiklik gösterir. Ortalama olarak, bu traktörün fiyatı 150.000 TL ile 200.000 TL arasında değişmektedir.

New Holland TTB  Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

Geniş ve verimli araziler için özel olarak tasarlanmış bir traktör serisidir. Tarım sektöründe yer alan çiftçiler, bahçıvanlar ve diğer endüstriyel işletmeler, TTB serisi traktörleri tercih etmektedir. Bu traktörler, yüksek performans, dayanıklılık ve düşük yakıt tüketimi ile ün yapmıştır. TTB serisi, operatörlere konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor.

New Holland TTB serisi traktörlerin, güçlü motorları ve yüksek torklu şanzımanları, ağır yüklerin kolayca taşınabilmesini sağlar. Traktörler, sulu ve kuru arazilerde de yüksek çekiş gücü de sunmaktadır. Farklı motor güçleri ve transmisyon seçenekleri ile müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Çiftçiler, bahçıvanlar ve endüstriyel işletmelerin gereksinimlerini karşılamak için dizayn edilmiştir. Bu traktörler, verimlilik, dayanıklılık ve konfor özellikleriyle öne çıkmaktadır. New güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri, bölgenize göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, traktörü satın almadan önce yetkili bir New Holland bayisine başvurarak güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri hakkında bilgi almak önemlidir.

New Holland TD4B  Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

New Holland TD4B traktörleri, güçlü performansı, yüksek çekiş gücü ve yakıt verimliliği ile tarım işletmelerinin vazgeçilmez araçlarından bir tanesidir. Bu traktörler, üstün kaliteli malzemeler ve son teknoloji ürünü ekipmanlarla üretilir ve modern tarımın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde imal edilmiştir.

65 ila 110 beygir gücü aralığında çalışan farklı modellerden oluşur. Yüksek tork gücüne sahip motorları sayesinde zorlu arazi koşullarında bile maksimum performans sağlar. Tamamen entegre hidrolik sistemleri ve çift debriyajlı şanzımanları sayesinde işlemler daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Seçilen model, donanım ve diğer faktörlere bağlı olarak fiyatlar değişse de uygun fiyatlı denemez. Ancak bu traktörlerin uzun ömürlü olması ve dayanıklı olması nedeniyle, yatırımınızın karşılığını uzun vadede alabilirsiniz. Çünkü güçlü performansı, yüksek çekiş gücü, yakıt verimliliği ve son teknoloji ekipmanları ile modern tarım işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

New Holland TD4.100F  Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

New Holland TD4.100F, tarım işletmeleri için ideal bir traktördür. Bu model, yüksek performansı, verimliliği ve güvenilirliği ile öne çıkıyor. İşletmelerin zorlu arazi koşullarında bile maksimum verimlilik sağlaması için tasarlanmıştır. Modern teknolojik özellikleri ile daha verimli işlemler yapılmasına olanak tanımaktadır. Doksan yedi beygir gücüne sahip turbo şarjlı motoru ile güçlü bir performans sergiler. 12×12 şanzımanı, hızlı ve doğru vites değişiklikleri sağlayarak işlemlerin hızlı ve verimli bir şekilde yapılmasına olanak tanıyor. Elektronik kontrollü hidrolik sistemleri, hassas operasyonlar için mükemmel bir seçenek sunmaktadır.

New Holland TD4.100F traktörlerinin fiyatları ise seçilmiş olan opsiyonlara ve donanıma bağlı olarak değişebilir. Verimlilik ve güvenilirliği ile tarım işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için olduğu için fiyatına değer. Bu model, turbo şarjlı motoru, hızlı şanzımanı ve elektronik kontrollü hidrolik sistemleri ile modern teknolojinin en son niteliklerini önünüze serer.

New Holland 56S  Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

Modern tarım teknolojisinin en son özellikleriyle donatılmış bir traktördür. Bu traktör, yüksek performansı, verimliliği ve güvenilirliği ile öne çıkar. Bilhassa küçük ve orta ölçekli tarım işletmeleri için ideal bir seçenektir. Güç kaynağı 55 beygir gücündeki motorudur. Bu motor, yüksek güç ve tork üretir ve tarım işlemlerinde mükemmel bir performans ortaya koymaktadır. Traktör, özel olarak tasarlanmış şanzımanı sayesinde hızlı ve verimli bir şekilde işlem yapar.

Traktörün elektronik kontrollü hidrolik sistemi, hassas operasyonlar için mükemmel bir seçenektir. Bu sayede, işletmeler daha verimli bir şekilde çalışabilir ve tarım işlemlerinde zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilir.

Ürünün benzerlerine göre daha tuzlu olduğu söylenebilir. Traktörün yüksek kaliteli malzemelerden ve son teknoloji ekipmanlardan üretilmesi, uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını sağlar. Bu nedenle, yatırımınızın uzun vadede karşılığını alabilirsiniz.

 New Holland 56S traktörleri, yüksek performans, verimlilik ve güvenilirliği ile küçük ve orta ölçekli tarım işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Traktörün güçlü motoru, özel olarak tasarlanmış şanzımanı ve elektronik kontrollü hidrolik sistemi, modern tarım işlemleri için en son teknoloji kullanılmıştır. Traktörlerin fiyatları, seçtiğiniz opsiyonlara ve donanıma bağlı olarak değişebilir ama yüksek kaliteli malzemelerin ve son teknoloji ekipmanlarının kullanımı, traktörlerin dayanıklılığı ve uzun ömürlü olmasında etkili olmuştur.

New Holland 66S Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

New Holland 66S traktör, modern tarım işlemleri için üstün performans ve verimlilik sağlayan son teknoloji ekipmanlarla donatılmış bir diğer araçtır. Güçlü motoru, özel olarak tasarlanmış şanzımanı ve elektronik kontrollü hidrolik sistemi, zorlu tarım işlemlerinde bile yüksek performans gösterecektir. Güç kaynağı 66 beygir gücündeki motorudur. Bu motor, yüksek güç ve tork üretir ve tarım işlemlerinde maksimum performans sağlar. Traktör, özel olarak tasarlanmış 8 ileri, 2 geri vitesli şanzımanı sayesinde her türlü işlem için uygun bir hız aralığındadır.

Traktörün hidrolik sistemi, hassas operasyonlar için yüksek kontrol ve yönlendirme sunar. Elektronik kontrol sistemleri sayesinde, tarım işlemlerinde daha verimli bir şekilde çalışılabilir ve zaman ve maliyet tasarrufu sağlanabilir.

Kuvvetli motoru, özel tasarımı şanzımanı ve elektronik kontrolü olan hidrolik sistemi sayesinde modern tarım işlemleri için üstün performans ve verimlilik sağlar. Traktörlerin hidrolik sistemleri hassas operasyonlar için mükemmel bir seçenek olurken, elektronik kontrol sistemleri daha verimli bir şekilde çalışmayı sağlayacaktır. Traktörlerin fiyatları seçtiğiniz opsiyonlara teknik özelliklere göre farklılık arz eder.

New Holland TT  Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

New Holland TT serisi traktörler de son teknolojinin yardımıyla geliştirilmiş önemli araçlardandır. Motoru güçlü ve dirençlidir. 75 beygir gücündeki motorudur. Şanzımanının yanı sıra yenilikçi hidrolik sistemleri sayesinde, zorlu tarım işlemlerinde bile yüksek verimlilik sağlamaktadır. Motor, yüksek tork ve güç üretir.Böylece traktör zorlu koşullarda bile mükemmel performans gösterir. Traktör, özel olarak tasarlanmış 8 ileri ve 2 geri vitesli şanzımanı sayesinde her türlü işlem için uygun bir hız aralığı sunar.

Traktörün yenilikçi hidrolik sistemi, hassas işlemler için mükemmel bir seçenek sunar. Yüksek kontrol ve yönlendirmeyle tarım işlemleri daha verimli bir şekilde yapılabilir. Öte yandan traktörler, özellikle tarım makineleri için uygun olan PTO (güç aktarma organı) özelliği ile donatılmış haldedir. Traktörlerin PTO özelliği, tarım makineleri ile uyumlu hale getirirken, yüksek kontrol ve yönlendirme sayesinde hassas operasyonlar da mümkün olur. Traktörlerin fiyatları çeşitli olabilmektedir. Dirençli ve yüksek teknolojili olması nedeniyle uzun seneler kullanılabilir.

New Holland TT4  Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

Dayanıklı yapıları, yüksek güçlü motorları ve verimli hidrolik sistemleri sayesinde, zorlu tarım işlemlerinde dahi sergiledikleri performans tatmin edicidir. New Holland TT4 serisi traktörler, 65 beygir gücünden başlayan motor gücü seçenekleri ile müşterilerin karşısına çıkıyor. Bu motorlar, yüksek güç ve tork üretirler. Traktörler, özel olarak tasarlanmış 12 ileri ve 12 geri vitesli şanzımanı sayesinde her türlü işlem için uygun hız ayarlanabilir.

Bu araçlar, yüksek güçlü motorları, özel tasarımı şanzımanları ve verimli hidrolik sistemleri ile modern tarım işlemleri için en doğru seçenektir. Traktörlerin PTO özelliği, tarım makineleri ile uyumlu hale getirirken, yüksek kontrol ve yönlendirme sayesinde hassas operasyonlar da mümkün olmaktadır. Traktörlerin fiyatları, ürünün nitelikleri ve dolar kuruna bağlı olarak değişebilmektedir. Biraz pahalı görülse de uzun süreli kullanımlarda verilen parayı çıkartır.

New Holland TDD  Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

Verimliliği artırmak ve iş yükünü azaltmak için güçlü motorlar, yüksek çekiş gücü ve yenilikçi teknolojilere sahip ürünlerdendir. New Holland TDD serisi traktörlerin fiyatları, model ve özelliklerine göre değişir. Fakat Türkiye’de TDD serisi traktörlerin fiyatları genellikle 400.000 TL ile 1.000.000 TL arasında farklılaşmaktadır.

New Holland TDD traktörlerinde, 4.5 litrelik 4 silindirli turbo dizel motor kullanılır. Bu motor, 83 ila 120 beygir arasında değişen güç çıkışları bulunuyor. Traktörler, 12 ila 16 ileri vites seçenekleriyle birlikte gelir ve maksimum hızları 40 km/saat’e kadar çıkabilmektedir. TDD serisi traktörlerin çekiş gücü, 3.2 ton ila 6.5 ton arasında değişebilir. Kötü arazi koşullarında da yüksek çekiş gücü vardır.

New Holland TDD traktörlerinde hidrolik direksiyon ve klima gibi konfor özellikleri bulunur. Ayrıca traktörlerde, çift çekiş, tam diferansiyel kilidi ve hidrolik frenler gibi güvenlik özellikleri de mevcuttur. Çiftlik işleri, tarım işleri, ormancılık ve inşaat sektörü gibi birçok alanda kullanılabilir. Yenilikçi teknolojileri ile öne çıkan, iş verimliliğini artıran ve farklı sektörlerde kullanılan kaliteli traktörlerdir.

New Holland TDD Bluemaster  Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

Çevre dostu Blue Power teknolojisi ile üretilmiştir. Bu sayede daha az yakıt tüketir ve daha az emisyon salar. TDD Bluemaster, yüksek güçlü motoru, dayanıklı şasisi ve verimli hidrolik sistemleri sayesinde zorlu tarım işlemleri için idealdir.

6.7 litrelik 6 silindirli turbo dizel motor kullanılmıştır. Bu motor, 228 beygir gücüne kadar çıkabilen bir güç çıkışı sunar ve maksimum tork 944 Nm’ye kadar ulaşır. Traktörlerde, 19 ileri vites seçenekleri mevcuttur ve maksimum hızları 50 km/saat’e kadar ulaşabilir. Hidrolik frenler, çift çekiş, tam diferansiyel kilidi, havalı frenler ve hidrolik direksiyon gibi güvenlik ve konfor özellikleri de bulunur. Traktörlerinin fiyatları, Türkiye piyasasında 700.000 TL ila 1.200.000 TL arasında değişebilir. Bu fiyatlar, traktörün motor gücü, vites seçenekleri, özellikleri ve diğer faktörlere bağlı olarak değişir.

New Holland TD5  Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

Dayanıklı tasarımı ve yüksek performansı ile dikkat çeken bu traktörler, 80-110 beygir arasında değişen motor gücüne sahiptir. Düşük yakıt tüketimi ve yüksek verimlilikleri ile ekonomik bir seçenektir. Ayrıca, çeşitli zorlu tarım işleri için optimize edilmiş özellikleri bulunur. TD5 serisi traktörler, çiftçilerin yüksek verimlilik ve düşük işletme maliyetleri sağlamalarına yardımcı olur.

New Holland TD5 serisi traktörler, kabinli ve kabinli olmayan olacak şekilde üretilmiştir. Yüksek vizyonlu kabinler, sürücüye mükemmel bir görünürlük sağlarken sürüş konforunu da artırmaktadır. Ergonomik tasarımlarıyla dikkat çeker ve uzun çalışma saatleri için doğru tercih olacaktır. 16 ila 32 ileri vites seçenekleriyle sürücülere yüksek manevra kabiliyeti sağlar. Bu traktörler, çiftçilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve çeşitli aksesuarlarla donatılabilir. Bu da önemli artılarından biri oluşturur.

New Holland TD5 Bluemaster Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

New Holland TD5 Bluemaster, New Holland TD5 serisinin bir parçasıdır ve modern bir tarım traktörüdür. Bu traktör, hem ekonomik hem de çevre dostu olmasıyla beğeni toplar. 3,4 litrelik dört silindirli motoruyla 85 ila 115 beygir güç üretir ve maksimum tork 475 Nm’ye çıkmaktadır. Düşük emisyon değerleri varken yakıtı da az tüketmektedir.

Traktörün tasarımı, sürücü konforunu ve ergonomisini de göz önünde bulundurarak yapılmıştır. Daha geniş cam yüzeyler sayesinde mükemmel görüş sağlanırken, kabin içi gürültü seviyesi minimum düzeyde tutulmuştur. Ön tarafta bağımsız süspansiyon ve düşük profilli arka lastikler sayesinde, sürüş deneyimi zenginleşir.

Tüm New Holland traktörlerinde olduğu gibi, dayanıklılığı ve güvenilirliği ile de tanınır. Bu traktör, farklı tarım işlerinde etkili bir şekilde kullanılabilecek geniş bir aksesuar yelpazesi vardır. Güncel fiyat listesi ülke ve bölgeye göre değişebilir, ancak TD5 Bluemaster’ın genel olarak uygun fiyatlı bir seçenek olduğu bilinmektedir.

New Holland TR5 Electro Command  Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

New Holland TR5 Electro Command, modern bir tarım traktörüdür ve TR serisinin bir parçasıdır. Bu traktör, yüksek performans, konfor ve çevre dostu özellikleri ile kendini gösterir. 3,4 litrelik dört silindirli motoru ile 110 ila 140 beygir güç üretir ve maksimum tork 612 Nm’ye ulaşabilmektedir. Blue Power teknolojisi kullanılmış olup daha az yakıt tüketmesi sağlanmıştır.

Elektro-Komut vites kutusu sayesinde otomatik vites değiştirme özelliğine sahiptir. Bu özellik, sürüş kolaylığı sağlarken, daha az yakıt tüketimi yapılmasına olanak verir ve ekonomik bir seçenek olarak görülür. Ayrıca, Traktörün yüksek verimlilikte çalışmasını sağlayan New Holland’un patentli IntelliSteer sistemi de vardır.

TR5 Electro Command’un genel olarak uygun fiyatlı bir seçenek olduğunu söylemek mümkündür. TR5 Electro Command, farklı tarım işlerinde etkili bir şekilde kullanılabilecek geniş bir aksesuar yelpazesi ile kullanıcı dostudur.

New Holland Faz 4 TR5 Electro Command  Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

TR5 Electro Command modeli, yüksek verimlilik için tasarlanmış 4.5 litrelik dört silindirli bir motor kullanmaktadır. Bu motor, turbo besleme sistemi sayesinde daha yüksek bir güç çıkışı sunar ve düşük yakıt tüketimi ile dikkat çeker. 12×12 vitesli şanzımanı sayesinde kullanım kolaylığı sağlanırken, otomatik kontrol sistemleri ile işletim daha da kolaylaştırılmış olur.

Elektronik hidrolik sistemi sayesinde operatörlerin güç çıkışını, hızı ve çekişi kontrol etmelerine olanak tanır. Ayrıca, yüksek konforlu kabininde operatörlere en iyi sürüş tecrübesini sunmak için tasarlanmıştır. Isıtma ve havalandırma sistemleri, yüksek performanslı hava filtresi vardır. Tamamen ayarlanabilir koltuk gibi özellikleri de talep görmektedir.

Fiyat aralığı ise modelin özelliklerine ve aksesuarlarına göre değişebilir. Bu traktörün yüksek performansı, dayanıklılığı ve işlevselliği, birçok çiftçinin tercih sebebidir. Yani tarımsal faaliyetlerinizi en verimli şekilde gerçekleştirmek için New Holland Faz 4 TR5 Electro Command traktörünü almayı düşünebilirsiniz.

New Holland TR6S  Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

New Holland TR6S, tarım işletmeleri için güçlü bir traktördür. Yüksek performansı ve sağlam yapısı sayesinde pek çok işin üstesinden gelmektedir. TR6S, 112 hp gücündeki motoru ve güçlü şanzımanı sayesinde ağır yükleri kolayca taşıyabilir ve zor görülen işlerde üstün performans sergiler

TR6S’nin teknik özellikleri arasında çift çekiş sistemi, hidrolik direksiyon, hidrolik frenler, yükseklik ayarlı çeki demiri ve ön aks kilidi bulunur. Bilhassa çiftliklerde kullanım için idealdir. Konforlu bir sürüş için ergonomik olarak tasarlanmış bir kabin de içerir. Kabin ayrıca klima sistemiyle donatılmıştır. Böylece sıcak yaz günlerinde sürüş konforundan bir şey kaybedilmez. Güncel fiyat listesi, modelin özelliklerine ve bölgenize göre değişebilir. Ancak, üreticinin web sitesi ve bayileri, mevcut fiyatları ve finansman seçeneklerini öğrenmek için ziyaret edilebilir.

New Holland T6 Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

İşletmenin ihtiyaçlarına göre çeşitli seçenekler sunan bir seridir. Yüksek kaliteli ve dayanıklı yapısı, kolay kullanımı, konforlu kabinleri ve çevre dostu motorları ile öne çıkmaktadır.T6 Serisi, 4 silindirli 4,5 litre motor seçeneği sunar. Motor gücü 110 ila 140 beygir arasında değişmektedir. Bu seri, tam otomatik Power Command veya Electro Command şanzımanı seçenekleri ile donatılmıştır. Motor teknolojisinin yardımıyla yakıt tasarrufu sağlanmaktadır.

Yüksek hidrolik kapasitesi de çok dikkat çekicidir. HIDRAULICA™ gömülü çekiş kontrolü, güvenilir ve yüksek verimli hidrolik pompaları, güçlü 3 noktalı askı sistemi, mükemmel manevra kabiliyeti ve çift çıkış dişlisi seçenekleri de öne çıkmaktadır. Rahat ve geniş kabinleri de bilinen özelliklerindendir. Kabinde bulunan havalandırma, ısıtma ve havalandırma sistemleri, operatörlerin konforlu bir çalışma ortamına sahip olmalarını sağlıyor. Arka tarafa yerleştirilmiş joystick kontrolleri, operatörlerin kolay bir şekilde kontrol etmelerine imkan tanır.

New Holland T7 Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

Çeşitli model seçenekleri sunan T7 serisi traktörlerin pek çok farklı uygulama için kullanılabilecek geniş bir güç aralığı vardır. Yenilikçi özellikleri ve teknolojileriyle takdir topluyor. Traktörlerin en üst düzey özelliklerinden biri, üstün verimlilik sağlayan Common Rail motor teknolojisidir. Ayrıca, EcoBlue HI-eSCR2 teknolojisi sayesinde, T7 serisi traktörlerin egzoz emisyonları minimum düzeyde tutulmaktadır.

T7 serisi traktörler ayrıca kabini ile de öne çıkar. Kabini, kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir ve çiftçilerin konforlu bir çalışma deneyimi yaşamasına olanak tanıyor. İleri görüş açısı, ergonomik koltuklar ve güçlü klima sistemi gibi özellikler, T7 serisi traktörlerin işletme maliyetlerini düşürürken operatörlerin verimliliğini artırıyor.

New Holland T7 HD Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

T7 HD serisi, New Holland’un patentli Common Rail motor teknolojisi ile güçlendirilmiş motor seçenekleri nedeniyle ayırt edici özelliğe sahiptir. Bu şekilde yüksek verimlilik ve yakıt tasarrufu sağlanmış olur. Traktörlerde bunların yanı sıra elektronik hidrolik kontrol sistemi (EHR) de bulunur. Faydası ise hidrolik sistemlerinin daha hassas ve verimli çalışmasını sağlamasıdır.

T7 HD serisi traktörler, T7 serisi traktörlere kıyasla daha yüksek yük taşıma kapasitesine sahiptir. Daha ağır yükleri taşımak için kullanılabilir. T7 HD serisi traktörlerde standart olarak otomatik şanzıman bulunuyor. Otomatik şanzıman, kullanıcının hız ve yük kontrolünü optimize eder ve yakıt tüketimini azaltır. Üretkenliği artırmak için çeşitli teknolojik özelliklerle donanmış durumdadır. New Holland Intelli View IV ekranı, arka kamera, otomatik düzeltmeli ışık sistemi, akıllı park freni ve otomatik klima kontrolü bunlardan bazılarıdır.

T7 HD serisi traktörler, 140 ila 225 beygir arasında değişen motor gücüne sahip ve çiftçilere farklı uygulama ve ihtiyaçlar için geniş bir model yelpazesi sunar. Fiyatları da modele ve özelliklere bağlı olarak değişmektedir.

New Holland T8 Auto Command Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

New Holland T8 Auto Command, modern tarımın en üst düzeydeki traktörleri arasında üst sıralarda yerini alıyor. Yüksek güç, konfor, dayanıklılık ve verimlilik sunan bir tarım makinesidir. Özellikle büyük çiftliklerde ve tarım işletmelerinde etkileyici performansıyla öne çıkmaktadır.

New Holland Traktör Fiyat Listesi

370 beygir gücüne kadar olan motor seçenekleriyle müşterilerinin ayağına gelir. Yüksek verim, düşük yakıt tüketimi ve azaltılmış emisyon seviyeleri sağlar. Büyük tarım işletmeleri için idealdir ve özellikle zorlu tarım işleri için en uygun traktörlerden biri olduğu için fiyatlandırmada ona göredir. Almak isteyenler bu hususa dikkat etmelidir.

]]>
https://otomoda.net/new-holland-traktor-fiyat-listesi/feed/ 0
Case Traktör Fiyat Listesi https://otomoda.net/case-traktor-fiyat-listesi/ https://otomoda.net/case-traktor-fiyat-listesi/#respond Sun, 21 May 2023 20:45:12 +0000 https://otomoda.net/?p=5148 Case Traktör Fiyat ListesiCase traktör fiyat listesi özellikle çiftçiler tarafından merak ediliyor. Zira bu markaya ait traktörler sn zamanlarda çokça ilgi görüyorlar. Çiftçiler genelde bir traktör alırken düşük yakıt tüketsin, uzun süreler kullanım ömrü olsun, fiyatı uygun olsun gibi konuları göz önünde bulundurarak seçim yaparlar. İşte bu çiftçilerin en sevdiği markalardan biri Case İH’dir. Bu markanın modelleri yılların […]]]> Case Traktör Fiyat Listesi

Case traktör fiyat listesi özellikle çiftçiler tarafından merak ediliyor. Zira bu markaya ait traktörler sn zamanlarda çokça ilgi görüyorlar. Çiftçiler genelde bir traktör alırken düşük yakıt tüketsin, uzun süreler kullanım ömrü olsun, fiyatı uygun olsun gibi konuları göz önünde bulundurarak seçim yaparlar. İşte bu çiftçilerin en sevdiği markalardan biri Case İH’dir. Bu markanın modelleri yılların deneyimi ile şekillendirildiklerinden dolayı arazi ya da bahçe fark etmeksizin her türlü noktada sorunsuz şekilde hizmet verebilmektedir.

Başarılı dizaynı sayesinde motorda, gövdede çok zorlanmadığından performansı her daim yüksek olmaktadır. Marka ince ayrıntılara önem verdiğini seviye ayarı yapılabilen kepçeleri ve dönebilen aksamları ile göstermiştir. Ayrıca birçok modelini özeleştirmekte oldukça kolaydır. Örneğin; çiftçiler ekipman takacakları zaman evrensel bir hidrolik pompa alıp araca entegre edebilirler.

Kullanılan motorlarda oldukça güçlüdür. Özellikle ağır işlerde kullanılmak üzere dizayn edilmiş modeller 4 silindirli motorlara sahiptirler. Ayrıca turbo şarj özelliği de bulunan araçlar su soğutmalı sistem sahiptir. Böylece sıcak havalarda da performansın düşme olmaz. Modern bir tarım aracı isteyenler mutlaka bu markanın modellerine bakmalıdır.

Case Traktör Hangi Ülkenin

Amerikalı bir üretici olan Case İH firması tarımda kullanılan birçok makinenin üretimini gerçekleştirmektedir. Birçok ülkede ki üreticilerle distribütörlük anlaşmaları yapan firma bu sayede global piyasada önemli bir yere sahip olmuştur. Anlaşma imzaladığı firmalardan birisi de Koç Holdingin bir parçası olan Türk Traktördür.

Bu sayede marka ülkemizde de kendine bir yer bulabilmiştir. 2007 Eylül ayında yapılan anlaşmanın ardından markanın ürünlerini ve yedek parçalarını almak oldukça kolaylaşmıştır. Markanın geçmişine bakacak olursak 1842 yılında Jerome Case tarafından kurulduğunu görüyoruz. Case o zamanlar yaptığı yeni harman makinesini üretip satmak için bu firmayı kurmuştur.

Daha sonra çalışmalarını genişleten firma 1886 yılında buhar motorları üretmeye başlamış 1892 yılında da ilk dizel motorlu traktörü yapmıştır. Kurucusu öldükten sonra Tenneco firması tarafından alınan şirket yoluna başarılı şekilde devam etmiştir. 1985 yılında Tenneco firmasının IH firmasını satın alında firmasının ismi Case İH olmuştur. 

Case Traktör Kullanıcı Yorumları

Bu markanın yorumlarına baktığımızda genelde hakkında olumlu şeyler söylendiğini görüyoruz. Kullanıcılar özellikle yeni modellerinin fiyatının 1 milyon liranın üzerinde olmasından şikâyet ediyorlar. Bu nedenle markanın ürünleri yerine yerli modellere yönelmenin daha doğru olacağını söyleyen kullanıcılarda bulunuyor. Şikâyet edilen konulardan biriside hararet sorunudur. TD 65 ve 75 modellerinde hararet sorunu olduğu bildiriliyor.

Traktörün motorunun yüksek hacme sahip olması çiftçiler tarafından oldukça seviliyor. Ağır ekipmanla bile araçların hiç zorlanmadan gidebildiğini söylüyorlar. Yine modellerde intercooler olmasının motorun gücünü artırdığını böylece araçların çok iyi iş çıkarabildiği yorumlarına ekleyen kişiler mevcut. Tüm bu güzel özelliklerin yanında çiftçiler alacak olan kişilere ihtiyaçları olandan biraz daha güçlü araçlar almalarını salık veriyorlar.

Çünkü aracın tanıtımlarında belirtilen güç miktarlarının biraz abartıldığını belirtiyorlar. Markaları daha önce kullanmış olan kişiler yakıt konusunda oldukça tasarruflu olduğunu söylüyorlar. Yorumlarda seçim yapmakta zorlanan kişilere vites sayılarına dikkat etmeleri de öneriliyor. Vites aralıkları birbirinden farklı olan birçok model bulunuyor.

Case Traktör İnceleme

Markanın ürünleri genelde çiftçiler tarafından oldukça seviliyor. Modellerin bazı eksiklikleri olsa yine vereceğiniz ücreti sonuna kadar hak ettiklerini söyleyebiliriz. Modeller hakkında yatak kırma gibi ciddi kronik şikayetlerin olmaması bile bu ürünü birçok rakibinin önüne geçiriyor. Çoğu modelin torku 300 Nm civarında yani oldukça güçlü aletler.

Kaldırma kuvvetleri ise 2 tonun üzerinde yani birçok tarımsal aktiviteyi yapabilecek kadar kuvvetli. Yaptıkları işlerde bu araçları kullanan kişiler modellerin seri ve çevik olduklarını anlatıyorlar. Traktörler genelde basit ve sade bir dizayna sahipler. Araçlar hakkında biraz bilgisi olan kişiler rahatlıkla hava filtresini kendileri değiştirip gerekli bakımı yapabilirler.

Modellerin yakıt depoları da 80 litre civarında yani sürücüleri sürekli benzin ikmali ile uğraştırmayacaktır. Araç hakkında yapılan olumsuz yorumlara gelirsek kullanan kişiler bazı modellerin hafif olduğunu ve daha fazla ağırlığa ihtiyaç duyduğunu belirtiyorlar. Bunun haricinde araç hakkında büyük olumsuz yorumlar bulunmuyor. Aracın içinde ki manivela ve butonlar kullanışlı şekilde konumlandırmış. Ayrıca güneşlik, ayarlanabilir direksiyon açısı ve geniş ceplerde aracı oldukça konforlu hale getirmiş diyebiliriz.

Case Traktör En Çok Tutulan Modeli Hangisi

Case traktör serileri içinden sadece bir seri seçmenin oldukça zor olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü çıkarılan her seri kendi içinde güzel özellikler barındırıyor. 7100 serisi içinde yer alan Magnum güçlü ve dayanıklı bir ürün olduğundan hala birçok çiftçi tarafından sevilerek kullanılıyor. Her ne kadar yapısal sorunları çiftçileri üzse de uzun süreler kullanım imkânı sunması oldukça seviliyor.

Yine 674 serisi de çiftçilerin hala övgü ile bahsettiği modellerden birisidir. Dizel bir motora sahip olan bu model birçok farklı senaryonun altından başarı ile çıkabilecek donanıma sahip olmasıyla tahıl kurutma, balyalama gibi farklı işleri yapmak için tek bir traktöre sahip olmak isteyenler tarafından oldukça sevilmişti.

Bu markanın oldukça yüksek satış rakamları elde etmesini sağlayan modellerden birisi de Farmall M serisi olmuştur. Modern bir tasarıma sahip olan bu model hem oldukça teknolojik hem de yüksek performanslı bir araçtır. Yine markanın popülerliğini artıran bir diğer seri ise İnternational olmuştur. Ekin işlerinde kullanılan bu model dizel motoru, powershift özelliği, mekanik direksiyonu ile döneminde oldukça sevilmişti. 

Case Ih JXB Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

JBX serisinin JB65B TMR, JX75B TMR ve JX90B TMR olmak üzere üç farklı modeli bulunuyor. Bütün çeşitlerde 4 silindirli İveco F5C motoru kullanılmış. En düşük özelliklere sahip 65B modelinde 3,2 litre silindir hacmi bulunuyor. 65 beygir güç, 290 Nm tork üreten bu modelde vites kutusu mekanik tam senkromeçli ve 12+12 vites seçeneği bulunuyor. Aracın toplam uzunluğu 3,9 metre toplam ağırlığı ise 2,8 ton civarındadır.

JX75B modelinde 3,2 litre silindir hacmi bulunuyor. 78 beygir güç, 330 Nm tork üreten bu modelde vites kutusu mekanik tam senkromeçli ve 12+12 vites seçeneği bulunuyor. Aracın toplam uzunluğu 3,9 metre toplam ağırlığı ise 2,8 ton civarında. Ön kısmına 18,20,16 inç, arka kısmına ise 28 ya da 24 inç lastik takılabiliyor.

JX90B modelinde 3,2 litre silindir hacmi bulunuyor. 88 beygir güç, 352 Nm tork üreten bu modelde vites kutusu mekanik tam senkromeçli ve 12+12 vites seçeneği bulunuyor. Aracın toplam uzunluğu 3,9 metre toplam ağırlığı ise 2,8 ton civarında. Ön kısmına 18,20,16 inç, arka kısmına ise 28 ya da 24 inç lastik takılabiliyor. Fiyatları ise şu şekilde;

 • JX65B 4 çekişli modelin 380/70R28-R18 lastik boyutuna sahip modeli 782,229 TL’ye
 • JX65B 4 çekişli modelin 380/70R28-R20 lastik boyutuna sahip modeli 784,250 TL TL’ye
 • JX75B 4 çekişli modelin 380/70R28-R18 lastik boyutuna sahip modeli 876,217 TL’ye
 • JX75B 4 çekişli modelin 380/70R28-R20 lastik boyutuna sahip modeli 878,309 TL’ye
 • JX90B 4 çekişli modelin 380/70R28-R18 lastik boyutuna sahip modeli 967,555 TL’ye
 • JX90B 4 çekişli modelin 380/70R28-R20 lastik boyutuna sahip modeli 969,583 TL’ye satılmaktadır.

Case Ih JXE Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

JXE serisinin JX55E, JX65E olmak üzere iki farklı modeli bulunuyor. Bütün çeşitlerde 3 silindirli İveco S8000 motoru kullanılmış. Motorda Turbo İntercooler özelliği bulunuyor. En düşük özelliklere sahip 55E modelinde 2,9 litre silindir hacmi bulunuyor. En yüksek özelliklere sahip 65E modelinde de bu durum değişmiyor.

55E modeli 55 beygir güç, 220 Nm tork üretiyor. 65E modeli ise 65 beygir güç 261 Nm tork üretiyor. Her iki modelde yakıt deposu 82 litre olarak kullanılmış. İkisi de Tier 3 emisyon değerine sahip. Vites kutular tam senkromeçli ve 8+8 vites seçeneği bulunuyor. Modellerin toplam uzunluğu 3,8 metre toplam ağırlığı ise 2,8 ton civarında. Fiyatları ise şu şekildedir;

 • JX55E 4 çekişli veropslu, R28 inç model 604,170 TL’ye
 • JX55E 4 çekişli, kabinli ve klimalı R28 inç model 679,856 TL’ye
 • JX65E 4 çekişli ve ropslu R30 inç model 668,114 TL’ye
 • JX65E 4 çekişli, kabinli ve klimalı R30 inç model 740,341 TL’ye
 • JX75E 4 çekişli, kabinli ve klimalı R36 inç model  871,878 TL’ye
 • JX75E 4 çekişli kabinli ve klimalı R30 inç model 879,804 TL’ye
 • JX75E 4 çekişli kabinli ve klimalı R30 inç model 865,538 TL’ye satılmaktadır.

Case Ih JXC Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

JXC serisinin JX80C, JX70C olmak üzere iki farklı modeli bulunuyor. Bütün çeşitlerde 4 silindirli İveco F35 motoru kullanılmış. Motorda Turbo özelliği bulunuyor. En düşük özelliklere sahip 70C modelinde 3,4 litre silindir hacmi bulunuyor. En yüksek özelliklere sahip 80C modelinde de bu durum değişmiyor.

70C modeli 65 beygir güç, 275 Nm tork üretiyor. 80C modeli ise 75 beygir güç 309 Nm tork üretiyor.  Her iki modelde yakıt deposu 85 litre olarak kullanılmış. İkisi de Tier 5 emisyon değerine sahip. Vites kutular tam senkromeçli ve 12+12 vites seçeneği bulunuyor. Modellerin dingil açıklığı2,13 metre toplam ağırlığı ise 3,1 ton civarında. Fiyatları ise şu şekildedir;

 • JX70C 4 çekişli R30 inç modeli 858,929 TL’ye
 • JX70C 4 çekişli R30 inç modeli 862,424 TL’ye
 • JX70C 4 çekişli R30 inç modeli 897,644 TL’ye
 • JX70C 4 çekişli kabinli klimalı R30 inç modeli 922,581 TL’ye
 • JX70C 4 çekişli kabinli klimalı R30 inç modeli 956,445 TL’ye
 • JX70C 4 çekişli kabinli klimalı R30 inç modeli 925,971 TL’ye
 • JX70C 4 çekişli kabinli klimalı R30 inç modeli 959,850 TL’ye
 • JX70C 4 çekişli kabinli klimalı R30 inç modeli 1,114,811 TL’ye
 • JX70C 4 çekişli kabinli klimalı R30 inç modeli 975,666 TL’ye
 • JX70C 4 çekişli kabinli klimalı modeli 959,850 TL’ye
 • JX80C 4 çekişli kabinli klimalı R30 inç modeli 1,016,960 TL’ye
 • JX80C 4 çekişli kabinli klimalı R30 inç modeli 1,050,716 TL’ye
 • JX80C 4 çekişli kabinli klimalı R30 inç modeli1,020,340 TL’ye
 • JX80C 4çekişli kabinli klimalı R30 inç modeli 1,054,101 TL’ye
 • JX80C 4çekişli kabinli klimalı R30 inç modeli 1,209,003 TL’ye
 • JX80C 4çekişli kabinli klimalı R30 inç modeli 1,069,863 TL’ye
 • JX80C 4çekişli kabinli klimalı R30 inç modeli 1,054,101 TL’ye satılmaktadır.

Case Ih JX MAX PRO Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

JX Max Pro serisinin JX75 TMR, JX90 TMR ve JX100 TMR olmak üzere üç farklı modeli bulunuyor. Bütün çeşitlerde 4 silindirli bir motor kullanılmış. Motorlarda intercooler özelliği bulunuyor. Bütün modellerde 3,9 litre silindir hacmi bulunuyor. JX7 modelinde75 beygir güç, 298 Nm tork, JX90 modelinde 88 beygir güç 358 Nm tork, JX100 modelinde 98 beygir güç, 390 Nm tork bulunuyor.

Bütün modellerde 105 litre yakıt deposu var. Hepsi Tier 3 emisyon seviyesinde. Modellerde mekanik tam senkromeçli ve 12+12 vites seçeneği bulunuyor. Araçların toplam uzunluğu 4,1 metre civarında ve toplam ağırlığı ise 3,5 ton civarında. Fiyatlar ise şu şekildedir.

 • JX90 4 çekişli R38 inç modeli 1,125,746 TL’ye
 • JX90 4 çekişli R34 inç modeli 1,120,583 TL’ye
 • JX100 4 çekişli R38 inç modeli 1,055,254 TL’ye
 • JX100 4 çekişli R38 inç modeli 1,161,016 TL’ye
 • JX100 4 çekişli R34 inç modeli 1,150,385 TL’ye
 • JX110 4 çekişli R38 inç modeli 1,234,464 TL’ye
 • JX110 4 çekişli K.K. R34 inç modeli 1,233,366 TL’ye
 • JX110 4 çekişli K.K. R38 inç modeli 1,234,064 TL’ye
 • JX100 4 çekişli K.K.R38 inç modeli 1,481,933 TL’ye
 • JX110 4 çekişli K.K. R38 inç modeli 1,554,976 TL’ye satılmaktadır.

Case Ih FARMALL X Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Farmall X serisinin Farmall 80X,Farmall 90X ve Farmall 100X olmak üzere üç farklı modeli bulunuyor. Bütün çeşitlerde 4 silindirli common rail özellikli bir motor kullanılmış. Motorlarda intercooler özelliği bulunuyor. Bütün modellerde 3,9 litre silindir hacmi bulunuyor. 80X modelinde 75 beygir güç, 3488 Nm tork, 90X modelinde 90 beygir güç 388 Nm tork, 100X modelinde 100 beygir güç, 419 Nm tork bulunuyor.

Bütün modellerde 115 litre yakıt deposu var. 90X modeli hariç hepsinde Tier 4 emisyon 90X modelinde Tier 3 seviyesinde emisyon değeri mevcut. Modellerde mekanik tam senkromeçli ve 12+12 vites seçeneği bulunuyor. Araçların toplam uzunluğu 4,4 metre civarında ve toplam ağırlığı ise 3,6 ton civarındadır. Fiyatlar ise şu şekildedir.

 • FARMALL 80X 2 çekişli ropslu R38 inç modeli 814,574 TL’ye
 • FARMALL 80X 2 çekişli KK R38 inç modeli 898,776 TL’ye
 • FARMALL 80X 4 çekişli KK R38 inç modeli 1,032,403 TL’ye
 • FARMALL 80X 4 çekişli KK R38 inç modeli 1,019,049 TL’ye
 • FARMALL 80X 4 çekişli KK R30 inç modeli 1,021,475 TL’ye
 • Farmall 90X 4 çekişli R38 inç modeli 973,541 TL’ye
 • Farmall 90X 4 çekişli KK R38 inç modeli 1,065,335 TL’ye
 • Farmall 90X 4 çekişli KK R34 inç modeli 1,060,455 TL’ye
 • Farmall 90X 4 çekişli KK R34 inç modeli 1,290,531 TL’ye
 • Farmall 100X 4 çekişli R38 inç modeli 998,633 TL’ye
 • Farmall 100X 4 çekişli KK R38 inç modeli 1,098,720 TL’ye
 • Farmall 100X 4 çekişli KKR34 inç modeli 1,088,658 TL’ye
 • Farmall 100X 4 çekişli KKR34 inç modeli 1,315,488 TL’ye
 • Farmall 110X 4 çekişli KK R38 inç modeli 1,168,226 TL’ye
 • Farmall 110X 4 çekişli KK R34 inç modeli 1,167,187 TL’ye
 • Farmall 110X 4 çekişli KK R38 inç modeli 1,167,845 TL’ye
 • Farmall 110X 4 çekişli KK R34 inç modeli 1,390,948 TL’ye
 • Farmall 100X 4 çekişli KK R38 inç modeli 1,308,720 TL’ye
 • Farmall 110X 4WD KK R38 inç modeli 1,377,849 TL’ye satılmaktadır.

Case Ih FARMALLA AD4 Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Farmalla AD4 serisinin Farmall100A AD4, Farmall110A AD4 olmak üzere iki farklı modeli bulunuyor. Bütün çeşitlerde 4 silindirli Türk traktör S8000 motoru kullanılmış. Motorda Turbo ve intercooler özelliği bulunuyor. En düşük özelliklere sahip 100A modelinde 3,9 litre silindir hacmi bulunuyor. En yüksek özelliklere sahip 80C modelinde de bu durum değişmiyor.

100A modeli 98 beygir güç, 390 Nm tork üretiyor. 110A modeli ise 110 beygir güç 430 Nm tork üretiyor.  Her iki modelde yakıt deposu 145 litre olarak kullanılmış. İkisi de Tier 3 emisyon değerine sahip. Vites kutularıyarı otomatik ve 32+32 vites seçeneği bulunuyor. Modellerin toplam uzunluğu 4,49 metre toplam ağırlığı ise 4,22 ton civarında. Fiyatları ise şu şekildedir;

Case Ih Faz 4 FARMALL A AD4 Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Farmall A AD4 serisinin Farmall 100A AD4, Farmall 110A AD4 ve Farmall 120A AD4 olmak üzere üç farklı modeli bulunuyor. Bütün çeşitlerde 4 silindirli turbo özellikli bir motor kullanılmış. Motorlarda intercooler özelliği bulunuyor. Bütün modellerde 3,9 litre silindir hacmi bulunuyor. 100A modelinde 105 beygir güç, 419 Nm tork, 110A modelinde 115 beygir güç 459 Nm tork, 120A modelinde 117 beygir güç, 509 Nm tork bulunuyor.

Bütün modellerde 150 litre yakıt deposu var. Hepsinde Tier 4 emisyon değeri mevcut. Modellerde mekanik yarı otomatik ve 32+32 vites seçeneği bulunuyor. Araçların toplam uzunluğu 4,5 metre civarında ve toplam ağırlığı ise 4,2 ton civarındadır. Fiyatlar ise şu şekildedir.

 • Farmall100A 4 çekişli K.K R38 inç modeli 1,645,946 TL’ye
 • Farmall100A 4 çekişli K.K R34 inç modeli 1,644,425 TL’ye
 • Farmall100A 4 çekişli K.K R34 inç modeli 1,645,212 TL’ye
 • Farmall110A 4 çekişli K.K R38 inç modeli 1,704,391 TL’ye
 • Farmall110A 4 çekişli K.K R34 inç modeli 1,703,982 TL’ye satılmaktadır.

Case Ih FARMALL 120C Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Farmalla 120C 4 silindirlidir. Motorda Turbo, common rail ve intercooler özelliği bulunuyor.  3,6 litre silindir hacmi bulunuyor. 117 beygir güç, 506 Nm tork üretiyor. Yakıt deposu 128 litre olarak kullanılmış.Tier 4 emisyon değerine sahip. Vites kutusu ECO Hi-Lo ve 24+24 vites seçeneği bulunuyor. Modellerin toplam uzunluğu 4,3 metre toplam ağırlığı ise 4,03 ton civarında. Fiyatları için marka bizzat müşterinin başvurmasını istiyor. İkinci el sitelerinde çalışma saati düşük modeller 2 milyon lira civarında fiyatlara, çalışma saati yüksek olan modeller ise 1,7 milyon lira civarında fiyatlara satılıyor.

Case Ih MAXXUM T4B Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Maxxum T4B serisinin Maxxum 150, Maxxum 145 ve Maxxum 135 olmak üzere üç farklı modeli bulunuyor. Maxxum 150’de 6, Maxxum 145’de ve Maxxum 135’de 4 silindir bulunuyor. Motorlarda intercooler ve turbo özelliği bulunuyor. 150 modelinde 145 beygir güç, 650 Nm tork, 145 modelinde 145 beygir güç 700 Nm tork, 135 modelinde 135 beygir güç, 700 Nm tork bulunuyor.

Bütün modellerde 210 litre yakıt deposu var. Hepsinde Tier 4 emisyon değeri mevcut. Modellerde mekanik yarı otomatik ve 17*16 vites seçeneği bulunuyor. Araçların toplam uzunluğu 5,18 metre civarında ve toplam ağırlığı ise 5,4 ton civarındadır.

Fiyatları için marka bizzat müşterinin başvurmasını istiyor. İkinci el sitelerinde çalışma saati düşük modeller 4,1 milyon lira civarında fiyatlara, çalışma saati yüksek olan modeller ise 1,1 milyon lira civarında fiyatlara satılıyor.

Case Ih PUMA T4B Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Puma T4B serisinin Puma 150, Puma 145 ve Puma 135 olmak üzere üç farklı modeli bulunuyor. Hepsinde 6 silindir bulunuyor. Motorlarda intercooler ve turbo, common rail özelliği bulunuyor. 150 modeli 190 beygir güç, 805 Nm tork, 165 modelinde 180 beygir güç, 875 Nm tork, 185 modelinde 225 beygir güç, 940 Nm tork bulunuyor.

Bütün modellerde 330 litre yakıt deposu var. Hepsinde Tier 4 emisyon değeri mevcut. Modellerde mekanik yarı otomatik ve tam otomatik, 19X6 vites seçeneği bulunuyor. Araçların toplam uzunluğu 5,3 metre civarındadır. Fiyatları için marka bizzat müşterinin başvurmasını istiyor. İkinci el sitelerinde 2,8 milyon lira civarında fiyatlara satılıyor.

Case Ih OPTUM CVX Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Optum CVX serisinin 270 CVX, 300 CVX olmak üzere iki farklı modeli bulunuyor. Bütün çeşitlerde 6 silindirli motor kullanılmış. Motorda Turbo ve intercooler özelliği bulunuyor. En düşük özelliklere sahip 270 CVX modelinde 6,7 litre silindir hacmi bulunuyor. En yüksek özelliklere sahip 80C modelinde de bu durum değişmiyor.

Case Traktör Fiyat Listesi

270 CVX modeli 271 beygir güç, 1,194 Nm tork üretiyor. 300 CVX modeli ise 300 beygir güç 1282 Nm tork üretiyor.  Her iki modelde yakıt deposu 600 litre olarak kullanılmış. İkisi de Tier 3 emisyon değerine sahip. Vites kutuları sürekli değişken ve sınırsız vites seçeneği bulunuyor. Modellerin toplam uzunluğu 5,7 metre toplam ağırlığı ise 10 ton civarındadır.

]]>
https://otomoda.net/case-traktor-fiyat-listesi/feed/ 0
Deutz Traktör Fiyat Listesi https://otomoda.net/deutz-traktor-fiyat-listesi/ https://otomoda.net/deutz-traktor-fiyat-listesi/#respond Sat, 20 May 2023 20:46:21 +0000 https://otomoda.net/?p=5130 Deutz Traktör Fiyat ListesiDeutz Traktör fiyat listesi hakkında merak edilen detaylara bu yazımızda ulaşabilirsiniz. Tarım sektörü, modern teknolojinin etkisiyle büyük bir dönüşüm yaşadı. Traktörler, tarım faaliyetlerinin temel taşı haline geldi ve verimliliği artırmak için vazgeçilmez bir araç haline geldi. Bu bağlamda, Deutz traktörler, yüksek performansları ve dayanıklılıklarıyla tarım sektöründe lider bir marka olarak öne çıkıyor. İşte Deutz traktörlere […]]]> Deutz Traktör Fiyat Listesi

Deutz Traktör fiyat listesi hakkında merak edilen detaylara bu yazımızda ulaşabilirsiniz. Tarım sektörü, modern teknolojinin etkisiyle büyük bir dönüşüm yaşadı. Traktörler, tarım faaliyetlerinin temel taşı haline geldi ve verimliliği artırmak için vazgeçilmez bir araç haline geldi. Bu bağlamda, Deutz traktörler, yüksek performansları ve dayanıklılıklarıyla tarım sektöründe lider bir marka olarak öne çıkıyor. İşte Deutz traktörlere dair merak edilenlerin tamamı!

Deutz Traktör Hangi ülkenin

Deutz traktör günümüzde Almanya merkezli bir traktör markası olan Deutz-Fahr’ın ürettiği bir marka olarak ön plana çıkıyor. Deutz-Fahr Almanya’da kökeni olan ve 19. yüzyıldan beri traktörler üreten bir şirket olarak günümüzde ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Günümüzde Deutz-Fahr traktörleri dünya genelinde birçok ülkede satışı yapılıyor ve ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor.

Deutz traktörleri tarım sektöründe çiftçiler tarafından sıklıkla kullanılan bir traktör olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Üretim ve dağıtım ağı sayesinde Deutz traktörleri günümüzde aynı zamanda çeşitli ülkelerde çiftçiler ve tarım endüstrisi çalışanları tarafından tercih edilmektedir. Özellikle Avrupa ülkelerinde Türkiye’de Güney Amerika’da Asya’da ve Afrika’da Deutz traktörleri yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Deutz traktörler çeşitli güç aralıklarında mevcuttur ve çiftlik işleri tarla işleri bahçecilik bağcılık ve diğer tarım uygulamaları için kullanılmaktadır. Farklı modellerde sunulan traktörler çeşitli motor güçlerine sahiptir. Deutz traktörler yüksek kaliteli motorlarla donatılmıştır. Bu motorlar yakıt ekonomisi sağlayan ve emisyonları azaltan teknolojilere sahiptir. Güçlü motorlar zorlu tarım işlerinde yüksek performans sunar.

Deutz Traktör Kullanıcı Yorumları

Markanın traktörlerinin kullanıcı yorumlarını incelediğimizde bu traktörlerin son derece kaliteli bir traktör olduğunu anlayabiliyoruz. Her şeyden önce markanın traktörlerinin üstün sürüş yeteneklerine sahip olması ve her açıdan avantajlarla dolu olması traktörleri ön plana çıkaran birkaç özellikler arasında bulunuyor. Bunun yanında kullanıcı yorumları incelendiğinde traktörlerin platform ve kabinli olmak üzere segment seçeneklerinin bulunduğu biliniyor.

Dolayısıyla traktörler her açıdan çiftçilere her açıdan avantajlarla dolu bir sürüş konforu sunuyor. Bunun yanında markanın traktörlerinin günümüzde teknolojik açıdan en iyi sürüş deneyimini sunduğu günümüzde bilinen detaylar arasında bulunuyor. Ek olarak traktörler en iyiyi sunmayı günümüzde başarıyor.

Deutz traktörler dayanıklı yapıları ve yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Uzun ömürlü ve güvenilir bir performans sağlar. Servis ve bakım kolaylığı da göz önünde bulundurulmuştur. Deutz traktörler tarım endüstrisinde çiftçiler arasında geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilmektedir. Yüksek performans dayanıklılık verimlilik ve kullanım kolaylığı sunmaları nedeniyle tarımsal faaliyetlerin daha etkin ve karlı bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olurlar.

Deutz Traktör İnceleme

Günümüzde markanın traktörlerini incelediğimizde birçok alanda konforlu özelliklere sahip olduğunu gözlemleyebiliyoruz. Aynı zamanda markanın traktörlerinin günümüzde ileri teknoloji ve yenilik sunması kişileri memnun eden gelişmeler arasında bulunuyor. Bu traktörlerin en önemli özelliklerinden birisi de dayanıklı şasileridir. Dayanıklı şasileriyle ön plana çıkan markanın traktörlerinin aynı zamanda motor performansı da son derece yüksektir.

Çok amaçlı kullanım özelliklerine sahip olması ve bu alada isteneni en iyi standartlarda sunması markanın traktörlerini günümüzde ön plana çıkarıyor. Aynı zamanda traktörlerin günümüzde Alman marka menşeili olduğu da bilinen detaylar arasında bulunuyor. Traktörlerin her açıdan en iyi standartlarla dolu olması ergonomik tasarım yapısına sahip olması traktörleri ön plana çıkarıyor.

Deutz traktörler kullanıcı dostu kontroller ve ergonomik tasarımlarla donatılmıştır. Sürücüler konforlu kabinlerde çalışabilir ve kolaylıkla erişilebilen kontroller sayesinde traktörleri kolayca yönetebilirler. Traktörlerin işlevleri ve özellikleri çiftçilerin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli seçenekler sunar.

Deutz Traktör En Çok Tutulan Modeli Hangisi

Markanın traktörlerinin en çok tutulan modeli hangisi sorusu son günlerde sık sık gündeme gelen soru başlıkları arasında bulunuyor. Fakat bu durum tamamıyla kişiden kişiye farklılık gösterebilen bir durum olarak ön plana çıkıyor. Bu sebepten ötürü en iyi traktör hangisi sorusu günümüzde farklılık gösteren bir süreci teşkil eder.

Markanın traktörleri arasında en çok kullanılan traktörler agorafm serisi olarak ön plana çıkıyor. Bu seri yüksek sürüş yetenekleriyle ve yüksek performans kalitesiyle ön plana çıkmayı başaran traktörler arasında ilk sırada yer alıyor. Dolayısıyla her açıdan markanın traktörleri günümüzde ilgileri üzerine çekmeyi başaran bir faktör olarak biliniyor.

Markanın traktörleri arasında 8280 TTV modeli günümüzde en standart modeller arasında yer alıyor. Dolayısıyla bu modeller günümüzde her açıdan avantajlarla dolu traktörler olarak ön plana çıkıyor. Dolayısıyla bu traktörlerin günümüzde en çok tercih edilen traktörler olarak ön planda yer aldığı günümüzde bilinen detaylar arasında bulunuyor. Markanın traktörlerinin günümüzde en iyiyi sunması en çok tercih edilen traktör arasında yer almasında etkili olan faktörler arasında bulunuyor.

Deutz – Fahr 8280 TTV güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Deutz – Fahr 8280 TTV traktörleri günümüzde 270 beygir gücüne sahip traktörler olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Markanın traktörlerinin geniş bir kabin alanının bulunduğu günümüzde bilinen detaylar arasında bulunuyor. Traktör yüksek kapasiteli hidrolik sistemlere sahiptir. Bu sayede çeşitli tarım aletlerini etkin bir şekilde çalıştırabilir ve daha fazla üretkenlik elde edebilirsiniz. Hidrolik sistemdeki elektronik kontrol hassas ve doğru operasyon sağlar. İleri düzeydeki otomasyon ve kontrol özellikleri traktörün performansını optimize ederken yakıt tasarrufu sağlar.

GPS izleme ve veri yönetimi gibi özellikler tarım işlerini daha verimli hale getirir. Ayarlanabilir koltuklar kullanıcı dostu kontroller ve iyi yerleştirilmiş gösterge paneli gibi özellikler sürücü konforunu artırır. Güncel fiyat listesini incelediğimizde ise markanın traktörlerinin her açıdan farklılık gösterdiği bilinen detaylar arasındadır. Traktörlerin en önemli avantajlarından birisi de ekonomik fiyat aralığına sahip olması olarak ön plana çıkıyor. Dolayısıyla en iyi sürüş deneyimini uygun fiyatlarla çiftçilere sunmayı başarıyor.

MarkaModelFiyat
Deutz – Fahr 8280 TTVKabin Klima228 bin 564 Euro
Deutz – Fahr 8280 TTVKabin Klima PTO233 bin 215 Euro
Deutz Traktör Fiyat Listesi

Deutz – Fahr 7250 TTV güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Deutz-Fahr 7250 TTV traktörleri günümüzde 246 beygir gücüne sahip yüksek performanslı bir motora sahiptir. Bu güçlü motor zorlu tarım işlerinde yüksek çekiş gücü sağlar ve verimli bir şekilde çalışır. Traktör Deutz-Fahr’ın TTV şanzıman teknolojisiyle donatılmıştır. Bu şanzıman hız geçişlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir ve otomatik modda çalışabilir. TTV şanzıman sürücüye yüksek kullanım kolaylığı sağlar. Traktörlerin kabin rahat bir sürüş deneyimi sağlamak için gelişmiş süspansiyon sistemine sahiptir. Ayarlanabilir koltuklar kullanıcı dostu kontroller ve iyi yerleştirilmiş gösterge paneli gibi özellikler sürücü konforunu artırır.

MarkaModelFiyat
Deutz-Fahr 7250 TTVFaz V203 bin 585 Euro
Deutz-Fahr 7250 TTVWarior Faz V208 bin 237 Euro
Deutz – Fahr 7250 TTV güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Deutz – Fahr 6 SERİSİ TTV AGROTRON (6190 TTV – 6210 TTV) güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

6 Serisi TTV Agrotron 156 beygir gücünden 226 beygir gücüne kadar değişen güçlü motor seçenekleri sunar. Bu motorlar yüksek tork üretimi ve yakıt verimliliği ile bilinir. TTV şanzıman kullanım kolaylığı ve verimlilik sağlar. Dar alanlarda çalışmak için idealdir. Traktörün kabininde kaliteli bir tasarım bulunur. Ayarlanabilir koltuklar kullanıcı dostu kontrol paneli ve gelişmiş süspansiyon sistemi gibi özellikler sürücü konforunu artırır.

6 Serisi TTV Agrotron yüksek kapasiteli hidrolik sistemlerle donatılmıştır. Bu sistem çeşitli tarım ekipmanlarını kullanma esnekliği sağlar ve verimliliği artırır. Traktör gelişmiş elektronik sistemler ve teknolojilerle donatılmıştır. Bu otomatik kontrol fonksiyonları GPS izleme veri yönetimi ve entegrasyon seçenekleri gibi özellikleri içerebilir. Bu teknolojiler traktörün performansını ve iş verimliliğini optimize etmeye yardımcı olur. Deutz-Fahr 6 Serisi TTV Agrotron orta ila büyük ölçekli tarım işlerinde yüksek güç performans ve verimlilik arayan çiftçiler ve tarım profesyonelleri için uygun bir seçenektir.

MarkaModelFiyat
Deutz – Fahr 6 SERİSİ TTV AGROTRONFaz V 6165165 bin 532 Euro
Deutz – Fahr 6 SERİSİ TTV AGROTRONFaz V 6190180 bin 379 Euro
Deutz – Fahr 6 SERİSİ TTV AGROTRON (6190 TTV – 6210 TTV) güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Deutz – Fahr 5G SERİSİ TMR güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Günümüzde traktör markaları arasında bulunan Deutz-Fahr 5G Serisi TMR Deutz-Fahr’ın orta büyüklükteki traktörlerinden biridir ve özellikle hayvancılık işlerinde kullanılmak üzere üretilmiştir. Markanın traktörleri 97 beygir gücünden 114 beygir gücüne kadar değişen motor güçlerine sahiptir. Dolayısıyla günümüzde bu güç çiftlik işlerinde yeterli performansı sağlar.

Aynı zamanda yüksek manevra kabiliyeti sayesinde kullanıcıya kolaylık sağlar. Ayarlanabilir koltuklar kullanıcı dostu kontrol paneli ve düşük titreşim seviyeleri ile sürüş konforu sağlar. TMR besleme sistemleriyle uyumlu olması yem karışımlarının kolay ve verimli bir şekilde hazırlanmasını sağlar.

MarkaModelFiyat
Deutz – Fahr 5G SERİSİ TMR4WD LS1.686 bin 249 Türk Lirası
Deutz – Fahr 5G SERİSİ TMR4WD GS1.666 bin 186 Türk Lirası
Deutz – Fahr 5G SERİSİ TMR güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Deutz – Fahr AGROPLUS F KEYLİNE SERİSİ TMR güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Agroplus F Keyline Serisi TMR 65 beygir gücünden 113 beygir gücüne kadar değişen motor güçleri sunar. Motor güçleri küçük ve orta ölçekli tarım işleri için yeterli performansı sağlar. Şanzıman yüksek tork aktarımı kolay vites değişimi ve optimize edilmiş hız aralıkları sunar. Agroplus F Keyline Serisi TMR kompakt bir yapıya sahiptir ve dar alanlarda kolay hareket etmeyi sağlar.

Traktör kullanıcı dostu bir operatör kabini sunar. Konforlu koltuk avantajlı Özellikle küçük tarım işletmelerinde hayvancılık bahçe işleri meyve yetiştiriciliği ve toprak işleme gibi farklı görevleri yerine getirebilir. Kontrol düzeni ve iyi yerleştirilmiş gösterge paneli gibi özellikler sürücüye rahat bir çalışma ortamı sunar. Traktör farklı ihtiyaçlara göre çeşitli ek donanım seçenekleri sunar

MarkaModelFiyat
Deutz – Fahr AGROPLUS F KEYLİNE SERİSİ TMR2WD ROLL BAR483 BİN 163TL
Deutz – Fahr AGROPLUS F KEYLİNE SERİSİ TMR3WD ROLL BAR587 BİN 489 TL
Deutz – Fahr AGROPLUS F KEYLİNE SERİSİ TMR güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Deutz – Fahr 9340 TTV AGROTRON güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

36 beygir gücünde yüksek performanslı bir motora sahiptir. Bu güçlü motor zorlu tarım işlerinde yüksek çekiş gücü sağlar ve verimli bir şekilde çalışır. Motor aynı zamanda yakıt verimliliği sağlamak için optimize edilmiştir. Traktör yüksek kapasiteli hidrolik sistemlere sahiptir. Bu sistem çeşitli tarım ekipmanlarını kullanma esnekliği sağlar ve iş verimliliğini artırır. Gelişmiş elektronik sistemler ve teknolojilerle donatılmıştır.

Traktör yakıt tüketimini dengelemek için gelişmiş teknolojilere sahiptir. Ekonomi modu güç talebine bağlı olarak yakıt tüketimini en aza indirirken ECO Stop özelliği motoru otomatik olarak durdurarak yakıt tasarrufu sağlar. Traktör gelişmiş elektronik kontrol ve monitör sistemlerine sahiptir. Bu sistemler traktörün performansını izlemenizi ve kontrol etmenizi sağlar. Aynı zamanda hata teşhis ve telemetri özellikleri sayesinde traktörün bakımını ve verimliliğini optimize etmenize yardımcı olur.

Büyük çiftliklerde ve tarım işletmelerinde yüksek güç ve performans gerektiren işler için tasarlanmış bir traktördür. Gelişmiş teknolojik özellikleri konforlu kabini ve verimli çalışma yetenekleri ile kullanıcılara yüksek verimlilik ve kullanım kolaylığı sağlar. Traktör seçimi ihtiyaçlarınıza ve işletme gereksinimlerinize göre dikkatlice değerlendirilmelidir.

MarkaModelFiyat
Deutz – Fahr 9340 TTV AGROTRON9340 Kabin Klima280 bin 368 Euro
Deutz – Fahr 9340 TTV AGROTRON9340 PTO kabin klima285 bin 020 Euro
Deutz – Fahr 9340 TTV AGROTRON güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Deutz – Fahr 3E SERİSİ TMR güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Markanın traktörleri günümüzde 38 beygir gücünden 56 beygir gücüne kadar değişen motor güçleri sunar. Bu güç aralığı küçük tarım işleri ve bahçecilik işleri için yeterli performansı sağlar. Traktör çeşitli ek donanım seçenekleri sunar. Ön yükleyici çim biçme ekipmanı tarım aletleri gibi ek donanımlarla kullanılarak çiftlik işlerinin çeşitliliği karşılanabilir. Toprak işleme ekim gübreleme sulama ve yük taşıma gibi farklı görevleri yerine getirebilir. Traktör konforlu bir operatör kabini sunar. Rahat koltuk kullanıcı dostu kontrol paneli ve kolay erişilebilir kontroller ile uzun saatler boyunca rahat bir çalışma ortamı sağlar. Aynı zamanda çiftlikte hareket ederken engelleri daha kolay aşmanıza olanak tanır.

MarkaModelFiyat
Deutz – Fahr 3E SERİSİ TMR2WD Tente409 bin 795 Türk Lirası
Deutz – Fahr 3E SERİSİ TMR4WD Tente470 bin 170 Türk Lirası
Deutz – Fahr 3E SERİSİ TMR2WD Tente E467 bin 173 Türk Lirası
Deutz – Fahr 3E SERİSİ TMR güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Deutz – Fahr 4E SERİSİ TMR güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Deutz – Fahr 4E SERİSİ TMR traktörleri günümüzde her açıdan avantajlarla dolu bir traktör olarak ön plana çıkıyor. Markanın traktörlerinin günümüzde avantajlarla dolu olması ve segmentinin en iyisi olması traktörleri ön plana çıkaran en önemli faktörler arasında bulunuyor. Dayanıklı şasilerinin ve kompakt motorlara sahip olmasının yanı sıra bu traktörlerin kalitesini her alanda konuşturduğu biliniyor.

Serinin traktörleri günümüzde aynı zamanda her açıdan sınırsız bir güç dengesine sahiptir. Dolayısıyla her açıdan traktörlerin günümüzde avantajlarla dolu olduğu günümüzde bilinen en önemli detaylar arasındadır. Güncel fiyat listesi söz konusu olduğunda ise markanın traktörlerinin farklı özelliklere sahip olduğu biliniyor.

Deutz-Fahr 4E Serisi TMR güçlü motoru ile yüksek performanslı bir traktördür. Yüksek tork ve düşük yakıt tüketimi ile öne çıkar. Hidrolik sistemleri 4 çeker sistemi ve konforlu tasarımı ile kullanıcı için kolay bir kullanım sağlar. Deutz-Fahr 4E Serisi TMR 110 ila 259 beygir gücü arasında değişen seçenekler sunar.

Bu makineler çiftliğinizin ihtiyacına uygun olarak farklı kapasitelerde üretilirler. 10 ila 27 metreküp arasındaki farklı tank hacimleri sayesinde TMR makineleri çiftlik sahiplerinin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir. Deutz-Fahr 4E Serisi TMR’nin kullanımı oldukça kullanıcı dostudur. Makineler büyük bir yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekrana sahiptir ve her detayın kontrolü buradan yapılabilir. Çiftlikte oluşabilecek tehlikeli durumlara karşı önemli bir güvenlik özelliği de sunarlar.

MarkaModelFiyat
Deutz – Fahr 4E SERİSİ TMR2WD TENTE519 bin 054 Türk Lirası
Deutz – Fahr 4E SERİSİ TMR2WD Kabin581 bin 972 Türk Lirası
Deutz – Fahr 4E SERİSİ TMR güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Deutz – Fahr 5125 güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Deutz-Fahr 5125 çift sürüş özelliği ile hem çiftlik içinde hem de yolda kullanıma uygun bir yapıdadır. Günümüzde traktör Euro 4 emisyon standartlarına uygun bir motor ile donatılmıştır ve yakıt verimliliği konusunda da oldukça başarılıdır. Deutz-Fahr 5125 Power Shift 6 vitesli bir şanzımana sahiptir. Dolayısıyla yüksek hızlarda bile kesintisiz bir sürüş deneyimi sunar.

Bunun yanı sıra çift katlı bir filtreye sahip olan bu traktör toz ve kirli havayı da etkili bir şekilde filtreler. Deutz-Fahr 5125 sürücü dostu özelliklere sahiptir. Rahat bir koltuk kullanıcı dostu bir ara yüz ve gösterge paneli uzun süreli sürüş sırasında konforlu bir sürüş sağlar. Traktörde bulunan çift işlevli hidrolik valf iş verimliliğini arttırmak için kullanılabilir.

Markanın traktörlerinin fiyatlarını incelediğimizde farklılık gösterdiği günümüzde biliniyor. Aynı zamanda traktörlerin günümüzde segmentleri fiyatların oluşumunda doğrudan önemli bir etkiye sahip durumdadır. Bunun yanında bu traktörlerin çiftçilere yüksek verimlilikte olanaklar sağladığı da günümüzde biliniyor.

Deutz – Fahr 4EF SERİSİ güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

4EF Serisi traktörler çeşitli güç aralıklarında mevcuttur ve çeşitli tarım işlerinde kullanılmak üzere farklı modeller sunar. Bu serideki traktörler genellikle 80 ila 120 beygir gücü arasında değişir ve çiftlik işleri tarla işleri yük taşıma ve diğer tarım uygulamaları için idealdir.

Serideki traktörler yüksek verimlilik sağlamak için son teknoloji motorlarla donatılmıştır. Motorlar yakıt tasarrufu sağlayan ve çevreye duyarlı olan gelişmiş enjeksiyon sistemleri ve emisyon kontrol teknolojileri ile birleştirilmiştir. Traktörlerin güç aktarma organları verimliliklerini artırmak için geliştirilmiştir.

Deutz-Fahr 4EF Serisi traktörler avantajlı tasarımları ve kullanıcı dostu kontrolleriyle dikkat çeker. Sürücüler konforlu bir iş deneyimi için geniş ve ayarlanabilir kabinlerde çalışabilirler. Kontroller ve işlevler kolayca erişilebilir özelliklere sahiptir.

Deutz Traktör Fiyat Listesi

4EF Serisi traktörler çeşitli tarım ekipmanlarıyla uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu traktörler modern tarım uygulamaları için gereken gücü performansı ve dayanıklılığı sağlar. Tarla işleme ekim gübreleme sulama hasat ve diğer tarım faaliyetleri için çeşitli ek ekipmanlarla kullanılabilirler.

MarkaModelFiyat
Deutz – Fahr 4EF SERİSİ2WD Tente519 bin 054 Türk Lirası
Deutz – Fahr 4EF SERİSİ2WD Kabin581 bin 972 Türk Lirası
Deutz – Fahr 5125 güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri
]]>
https://otomoda.net/deutz-traktor-fiyat-listesi/feed/ 0
Başak Traktör Fiyat Listesi https://otomoda.net/basak-traktor-fiyat-listesi/ https://otomoda.net/basak-traktor-fiyat-listesi/#respond Fri, 19 May 2023 19:03:49 +0000 https://otomoda.net/?p=5099 Günümüzde verimli bir şekilde tarım yapılabilmesi için performansı yüksek, yakıt tüketimi düşük, uygun fiyatlı traktörlere ihtiyaç duyulmaktadır. Ülkemizin yerel değerlerinden birisi olan Başak Traktör işte tam olarak çiftçinin ihtiyacı olan ürünleri üretmektedir. Markanın sunduğu modeller bahçe ve tarlalarda kullanılmak üzere iki farklı kategoride üretilmektedir. Başak traktör fiyat listesi 2023 yılında da güncellendiğinden bu konuya dair […]]]>

Günümüzde verimli bir şekilde tarım yapılabilmesi için performansı yüksek, yakıt tüketimi düşük, uygun fiyatlı traktörlere ihtiyaç duyulmaktadır. Ülkemizin yerel değerlerinden birisi olan Başak Traktör işte tam olarak çiftçinin ihtiyacı olan ürünleri üretmektedir. Markanın sunduğu modeller bahçe ve tarlalarda kullanılmak üzere iki farklı kategoride üretilmektedir. Başak traktör fiyat listesi 2023 yılında da güncellendiğinden bu konuya dair soruların sayısında da ciddi anlamda bir artış gözleniyor. Yazımızda biz de en güncel Başak traktör fiyat listesi bilgilerini sizlerle buluşturduk! İşte ayrıntılar!

Böylece tarımla uğraşan kişiler ihtiyaçlarına göre olan modeli rahatlıkla bulabilmektedir. Modellerin sevilen yanlarından birisi de operatörlerin rahatını düşünmesidir. Sıcak zamanlarda tarlalarda kullanılacak modellerde klima bulunmaktadır. Operatör klimasını açıp rahat ve konforlu bir şekilde çalışmasına devam edebilmektedir. Normal iklim koşulları içinse klima ve kabin bulunmayan modellerde vardır.

Çalışma esnasında kabine ya da klimaya ihtiyaç duymayan çiftçiler bu modelleri tercih ederek daha uygun fiyatlara uzun süreler kendilerine hizmet edecek bir araç alabilmektedirler. Araçla ilgili internette araştırma yaptığınızda birçok yorum okuyacaksınız. Bunları kısaca özetlememiz gerekirse Başak traktör modelleri uzun kullanım vaad ediyor. Ama kullanıcı hatalarına karşı çok toleranslı bu nedenle kullandığını araziye ve kullanım şeklinize göre uygun modeli seçmeniz şart.

Başak Traktör Hangi Ülkenin

Gerek yurtdışında gerekse yurt içinde ülkemizi başarıyla temsil eden Başak traktör Adapazarı’nda 1914 yılında üretimine başlamıştır. Şu an da Sakarya da bulunan dev üretim tesislerinde yeni modelleri imal etmektedir. Firma ilk etapta bir traktör üretim tesisi olarak değil Da-Ta adından demir ve tahta arabalar üreten bir kuruluş olarak hayatına başlamıştır.

62 yılında Ford markası ile anlaşma imzalayarak ilk traktörlerini imal etmeye başlamış daha sonra ise Steyr markası ile anlaşarak üretimine devam etmiştir. Firma 96 yılına geldiğimizde bir marka değişikliğine gitmiş ve adını Başak olarak değiştirerek kendi traktörlerini imal etmeye başlamıştır. 16 yıl boyunca başarılı traktör modelleri ortaya koyduktan sonra Sanko grup ile birleşme kararı almış ve çok daha güçlü şekilde yoluna devam etmiştir.

Günümüzde marka gerek traktörleri gerekse tarım ekipmanları olsun geniş bir kataloğa sahiptir. Çiftçiler ihtiyaç duydukları pek çok ürüne tek bir marka üzerinden ulaşabilirler. Marka 100 beygirin üzerinde güç üreten motora sahip traktörleri ile tarım sektöründe oldukça iddialı bir konumdadır diyebiliriz.  

Başak Traktör Kullanıcı Yorumları

Başak Traktör firmasının internette ki yorumlarını okuduğunuzda biraz kafanızın karışacağını söylememiz gerekir. Çünkü internette birçok kişi traktör hakkında övgü ile bahsederken birçok kişide yaşadığı artık kronikleşmiş sorunlardan dolayı servise gitmekten bıktıklarını dile getiriyor. İnsanlar bu şekilde ikiye ayrıldığından dolayı açıkçası bu sorunların sebebinin kullanım hatası olabileceği akla geliyor.

Bu nedenle alacak kişilere firmanın ürünlerini seçmeden önce iyice araştırmalarını ve seçtikleri modelin özelliklerini, yorumlarını iyice okumadan karar vermemelerini öneriyoruz. Genelde çiftçiler duydukları bu yorumlardan ve ürünün fiyatının ikame modellere kıyasla biraz daha pahalı olmasından dolayı modeli almakta tereddüt yaşıyorlar.

Genelde 2085 ve üstü modelleri alan kişiler uzun süredir kullandıklarını ve ürünlerden memnun olduklarını belirtiyorlar. Ayrıca hiçbir arıza sorunu yaşamadıklarını da dile getiriyorlar. Ama daha eski modelleri kullanan kişiler yağ akıtma, kayış atma, gösterge bozulmaları gibi çeşitli sorun yaşadıklarını dile getiriyorlar. Son olarak bazı sürücüler markanın satış sonrası desteğinin zayıf olduğunu da dile getiriyorlar.

Başak Traktör İnceleme

Yapılan incelemelerde farklı modelleri kullanan kişiler genelde ürünlerin oldukça konforlu olduğunu ve çiftçilerin bu ürünleri kullanırken rahat edebileceklerini belirtiyorlar. Traktörlerin uzun süreli çalışmalarda çiftçileri yormayacağını da söylüyorlar. Traktörlerin beğenilen yanlarından birisi de dizaynı oluyor. Çoğu modelde motor bölümün sağında ve soluna geniş havalandırma ızgaraları yerleştirilmiş.

Bu sayede motor bol bol hava alıyor. Böylece sıcak havalarda bile hararetini kolayca atarak çiftçilerin işinin yarıda kesilmesinin önüne geçiyor. Traktörün etrafında yerleştirilmiş olan çalışma lambalarını da birçok kişi oldukça yararlı buluyor. Bu sayede akşam zamanı da çalışmanın mümkün olacağını söylüyorlar. İç kısma gelirsek inceleyen kişiler kabin genişliğinin yeterli olduğunu söylüyorlar.

Direksiyonun yüksekliğinin ayarlanabiliyor olması da çiftçilerin araca adapte olabilmesini sağlıyor. Ama direksiyon derinlik ayarının bazı modellerde olmaması bir eksiklik olarak görülüyor. Kullanan kişinin eşyalarını koyabilmesi için birçok alan bırakılmış olması modellerin olumlu olarak söyleniyor. Manivelaların konumlandırıldıkları noktalarında doğru olduğu ve çiftçinin zorlanmadan bu manivelalara ulaşabildiği söyleniyor.

Başak Traktör, müşteri memnuniyetine büyük önem verir ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla tanınır. Satış sonrası destek ve teknik servis ağıyla çiftçilerin ihtiyaçlarına zamanında ve etkili bir şekilde yanıt verir. Başak Traktör, çiftçilere sağladığı uzun vadeli garanti ve yedek parça temini ile güvenilirlik konusunda da öne çıkar.

Başak En Çok Tutulan Modeli Hangisi

Başak traktörler arasında en iyi modelin hangisi olduğu ile ilgili bir değerlenme yapmanın doğru olmayacağını söyleyebiliriz. Genelde çiftçiler kendi ihtiyaçlarına göre uygun bir model seçtiğinden ve çok amaçlı bir model bulunmadığından dolayı öne çıkan bir model olduğunu söyleyemeyiz. Sadece 2075 modelinin güçlü olması nedeniyle diğer modellerden öne çıktığını söyleyebiliriz.

Bahçe işlerinde kullanmak için traktör seçen kişiler genelde 2080 BB modelini beğeniyorlar. Bu modelin kabinli ve ropslu olmak üzere iki farklı modeli bulunuyor. Daha alçak olan modelin aynı zamanda daha çevik olduğunu da söyleyebiliriz. Çok büyük olmayan daha ufak bir model isteyenlerse 2055 modelini seçiyorlar.

Gölgelikle gelen model ufak çaplı taşıma işleri için oldukça idealdir. Tarlalarda kullanmak içinse 2075, 2090 ve 21005,2110 modelleri seçiliyor. Özellikle arka kısmı oldukça geniş olan bu modellerde kabin bulunuyor. Konfor yönünden de oldukça gelişmiş özelliklere sahip oluyorlar. Daha büyük ve güçlü modeller isteyenlerse 5115,5120 modellerini beğeniyorlar. 4 çeker olan modeller arazide oldukça iyi iş çıkarıyor.

Başak Traktör 2055 EP 4WD ROPSLU Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

ITL 3100 FLT motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 3 silindirlidir. Motor 2780 cc hacme sahiptir. 58 beygir güç 230 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 65 litredir. Vites kutusu mekanik senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 8+8 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,8 metredir. Yüksekliği ise 2,61 metredir. Dingil açıklığı 1.94 olan traktörün ön iz genişliği1.39 metre arka geniş genişliği ise 1,38 metredir. Kompakt diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 2,86 ton civarındadır. Üzerinde önde 4*30+50 arkada 2*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek sitesinde fiyatıyla ilgili bir bilgi bulunamamaktadır. İkinci el fiyatlarına gelirsek çalışma saati daha düşük olan modellerin fiyatı 635.000 TL’den başlamaktadır. Çalışma saati yüksek olan modeller ise 585.000 TL’den satılmaktadır.

Başak Traktör 2080 BB 4WD ROPSLU Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

1103D-33TA, Stage 3A, Turbo motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 3 silindirlidir. Motor 3300 cc hacme sahiptir. 79 beygir güç 310 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 85 litredir. Vites kutusu mekanik senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide, arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,8 metredir. Yüksekliği ise 2,51 metredir. Dingil açıklığı 2 metre olan traktörün ön iz genişliği1.34 metre arka geniş genişliği ise 1,28 metredir. Bahçe için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 2,8 ton civarındadır. Üzerinde önde 6*30+50 arkada 2*50 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin iki farklı versiyonu bulunmaktadır. Ön lastiği 16 arka lastiği 24 inç boyutlarda olan modelin KDV’li fiyatı ise 428,455 TL’dir. Ön lastiği 18 arka lastiği 28 inç boyutlarda olan modelin KDV’li fiyatı ise 399,814 TL’dir.

Başak Traktör 2050 4WD GÖLGELİKLİ Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

ITL 3100 FLT motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 3 silindirlidir. Motor 2780 cc hacme sahiptir. 58 beygir güç 230 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 65 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 8+8 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,8 metredir. Yüksekliği ise 2,61 metredir. Dingil açıklığı 1.94 olan traktörün ön iz genişliği1.39 metre arka geniş genişliği ise 1,38 metredir. Kompakt diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 2,8 ton civarındadır. Üzerinde önde 4*30+50 arkada 2*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek KDV hariç fiyatı 607,885 TL KDV’li fiyatı ise 656,516 TL’dir. İkinci el fiyatlarına gelirsek çalışma saati daha düşük olan modellerin fiyatı 550.000 TL’den başlamaktadır. Çalışma saati yüksek olan modeller ise 400.000 TL’den satılmaktadır.

Başak Traktör 2060 BK 2WD GÖLGELİKLİ Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

ITL 3100 FLT motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 3 silindirlidir. Motor 2780 cc hacme sahiptir. 58 beygir güç 230 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 65 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 8+8 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,8 metredir. Yüksekliği ise 2,61 metredir. Dingil açıklığı 1.94 olan traktörün ön iz genişliği1.39 metre arka geniş genişliği ise 1,38 metredir. Kompakt diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 2,8 ton civarındadır. Üzerinde önde 4*30+50 arkada 2*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek KDV hariç fiyatı 607,885 TL KDV’li fiyatı ise 656,516 TL’dir. İkinci el fiyatlarına gelirsek çalışma saati daha düşük olan modellerin fiyatı 550.000 TL’den başlamaktadır. Çalışma saati yüksek olan modeller ise 400.000 TL’den satılmaktadır.

Başak Traktör 2060 BT 4WD GÖLGELİKLİ Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

ITL 3100 FLT motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 3 silindirlidir. Motor 2780 cc hacme sahiptir. 58 beygir güç 230 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 85 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel otomatik kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,8 metredir. Yüksekliği ise 2,51 metredir. Dingil açıklığı 2 metre olan traktörün ön iz genişliği1.34 metre arka geniş genişliği ise 1,28 metredir. Bahçe için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 2,6 ton civarındadır. Üzerinde önde 6*30+50 arkada 2*50 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A71 versiyonu 366,743 TL’ye, A75 versiyonu 403,624 TL’ye, A70 versiyonu 369,021 TL’ye, A74 versiyonu ise 406,131 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2060 BT 2WD GÖLGELİKLİ Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

ITL 3100 FLT motora sahip model 2 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 3 silindirlidir. Motor 2780 cc hacme sahiptir. 58 beygir güç 230 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 85 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel otomatik kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,8 metredir. Yüksekliği ise 2,51 metredir. Dingil açıklığı 2 metre olan traktörün ön iz genişliği1.34 metre arka geniş genişliği ise 1,28 metredir. Bahçe için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 2,6 ton civarındadır. Üzerinde önde 6*30+50 arkada 2*50 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin ön lastiği 16 arka lastiği 30 inç olan versiyonu 316,301 TL’ye, ön lastiği 16 arka lastiği 36 inç olan versiyonu ise 318,266 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2060 BT 4WD GÖLGELİKLİ Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

ITL 3100 FLT motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 3 silindirlidir. Motor 2780 cc hacme sahiptir. 58 beygir güç 230 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 85 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel otomatik kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,8 metredir. Yüksekliği ise 2,51 metredir. Dingil açıklığı 2 metre olan traktörün ön iz genişliği1.34 metre arka geniş genişliği ise 1,28 metredir. Bahçe için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 2,6 ton civarındadır. Üzerinde önde 6*30+50 arkada 2*50 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A71 versiyonu 339,576 TL’ye, A75 versiyonu 373,726 TL’ye, A70 versiyonu 341,686 TL’ye, A74 versiyonu ise 376,048 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2060 BT 4WD KABİNLİ Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

ITL 3100 FLT motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 3 silindirlidir. Motor 2780 cc hacme sahiptir. 58 beygir güç 230 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 85 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel otomatik kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,8 metredir. Yüksekliği ise 2,51 metredir. Dingil açıklığı 2 metre olan traktörün ön iz genişliği1.34 metre arka geniş genişliği ise 1,28 metredir. Bahçe için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 2,6 ton civarındadır. Üzerinde önde 6*30+50 arkada 2*50 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A71 versiyonu 366,743 TL’ye, A75 versiyonu 403,624 TL’ye, A70 versiyonu 369,021 TL’ye, A74 versiyonu ise 406,131 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2075 BK 2WD GÖLGELİKLİ Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

BT40845T3, Stage 3A,Turbo motora sahip model 2 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 3141 cc hacme sahiptir. 72 beygir güç 273 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 72 litredir. Vites kutusu mekanik senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,8 metredir. Yüksekliği ise 2,68 metredir. Dingil açıklığı 2,1 metre olan traktörün ön iz genişliği1.37 metre arka geniş genişliği ise 1,32 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 2,8 ton civarındadır. Üzerinde önde 4*30+50 arkada 4*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek marka son yayınladığı fiyat listesinde bu model için fiyat bilgisi girmemiştir. Ama 2022 yılında araçKDV hariç fiyatı 353,970 TL, KDV’li fiyatı ise 382,287 TL’ye satılmaktaydı. İkinci el sitelerinde çalışma saati az olan modellerin fiyatı 700.000 TL’den başlamaktadır. Çalışma saati yüksek olan modellerin fiyatları ise 430.000 TL’den başlamaktadır.

Başak Traktör 2075 BK 4WD GÖLGELİKLİ Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

BT40845T3, Stage 3A motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 3142 cc hacme sahiptir. 72 beygir güç 273 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 72 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,9 metredir. Yüksekliği ise 2,68 metredir. Dingil açıklığı 2,1 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,57 metre arka geniş genişliği ise 1,52 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 3,08 ton civarındadır. Üzerinde önde 6*30+50 arkada 4*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A76 versiyonu 982,883 TL’ye, A71 versiyonu 991,457 TL’ye, A70 versiyonu 990,897 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2075 BK 4WD GÖLGELİK KOMPRESÖR Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

BT40845T3, Stage 3A motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 3142 cc hacme sahiptir. 72 beygir güç 273 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 72 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,9 metredir. Yüksekliği ise 2,68 metredir. Dingil açıklığı 2,1 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,57 metre arka geniş genişliği ise 1,52 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 3,08 ton civarındadır. Üzerinde önde 6*30+50 arkada 4*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A76 versiyonu 982,883 TL’ye, A71 versiyonu 991,457 TL’ye, A70 versiyonu 990,897 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2075 BK 4WD KABİN KLİMA KOMPRESÖR Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

BT40845T3, Stage 3A motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 3142 cc hacme sahiptir. 72 beygir güç 273 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 72 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,93 metredir. Yüksekliği ise 2,55 metredir. Dingil açıklığı 2,21 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,57 metre arka geniş genişliği ise 1,52 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 3,28 ton civarındadır. Üzerinde önde 6*30+50 arkada 4*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A76 versiyonu 982,883 TL’ye, A71 versiyonu 991,457 TL’ye, A70 versiyonu 990,897 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2075 BT 4WD KABİNLİ KLİMALI Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

BT40845T3, Stage 3A motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 3142 cc hacme sahiptir. 72 beygir güç 273 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 72 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,9 metredir. Yüksekliği ise 2,68 metredir. Dingil açıklığı 2,1 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,57 metre arka geniş genişliği ise 1,52 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 3,08 ton civarındadır. Üzerinde önde 6*30+50 arkada 4*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A76 versiyonu 982,883 TL’ye, A71 versiyonu 991,457 TL’ye, A70 versiyonu 990,897 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2075 BT 4WD SL (GENİŞ KABİNLİ KLİMALI) Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

BT40845T3, Stage 3A motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 3142 cc hacme sahiptir. 72 beygir güç 273 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 72 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 16+8 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise mekanik kumandalı kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 3,9 metredir. Yüksekliği ise 2,68 metredir. Dingil açıklığı 2,1 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,57 metre arka geniş genişliği ise 1,52 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 3,08 ton civarındadır. Üzerinde önde 6*30+50 arkada 4*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A95 versiyonu 1,197,461 TL’ye, A97 versiyonu 1,207,389 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2090 S 4WD KABİNLİ KLİMALI Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Perkins 1104D – 44T,Stage 3A,Turbo motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 4400 cc hacme sahiptir. 92 beygir güç 393 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 120 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 24+24 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise elektro hidrolik kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 4,31 metredir. Yüksekliği ise 2,81 metredir. Dingil açıklığı 2,4 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,42 metre arka geniş genişliği ise 1,42 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 3,71 ton civarındadır. Üzerinde önde 8*30+50 arkada 2*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A41 versiyonu 1,349,898 TL’ye, A44 versiyonu 1,433,961 TL’ye, A44 versiyonu 1,433,961 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2105 S 4WD KABİNLİ KLİMA Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Perkins 1104D – 44TA, Stage 3A, Turbo motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 4400 cc hacme sahiptir. 102 beygir güç 405 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 120 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 24+24 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise elektro hidrolik kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 4,35 metredir. Yüksekliği ise 2,78 metredir. Dingil açıklığı 2,44 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,51 metre arka geniş genişliği ise 1,50 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 3,9 ton civarındadır. Üzerinde önde 8*30+50 arkada 4*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A44 versiyonu 1,433,961 TL’ye, A47 versiyonu 1,421,452 TL’ye, A48 versiyonu 1,428,310 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2110 S 4WD KABİNLİ KLİMALI Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Perkins 1104D – 44T, Stage 3A, Turbo motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 4400 cc hacme sahiptir. 92 beygir güç 393 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 120 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 24+24 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise elektro hidrolik kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 4,31 metredir. Yüksekliği ise 2,81 metredir. Dingil açıklığı 2,4 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,42 metre arka geniş genişliği ise 1,42 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 3,71 ton civarındadır. Üzerinde önde 8*30+50 arkada 2*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A41 versiyonu 1,349,898 TL’ye, A44 versiyonu 1,433,961 TL’ye, A44 versiyonu 1,433,961 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 2110 S 4WD KABİNLİ KLİMA-HI-LOW Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Perkins 1104D – 44T, Stage 3A, Turbo motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 4400 cc hacme sahiptir. 110 beygir güç 420 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 120 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 24+24 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise elektro hidrolik kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 4,64 metredir. Yüksekliği ise 2,91 metredir. Dingil açıklığı 2,45 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,73 metre arka geniş genişliği ise 1,71 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 4,35 ton civarındadır. Üzerinde önde 12*40+70 arkada 6*45 olmak üzere iki farklı ağırlık ile gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A43 versiyonu 1,635,580 TL’ye, A40 versiyonu 1,621,312 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör 5120 4WD KABİNLİ KLİMALI Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Deutz TCD3.6, StageIV, Turbo motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 3,621 cc hacme sahiptir. 122 beygir güç 480 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 200 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 32+32 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise elektro hidrolik kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 4,62 metredir. Yüksekliği ise 2,69 metredir. Dingil açıklığı 2,5 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,63 metre arka geniş genişliği ise 1,61 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 5,48 ton civarındadır. Üzerinde önde 12*40+70 arkada kısmında ağırlıksız olarak gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A4471 versiyonu 2,278,619 TL’ye, A4473 versiyonu 2,275,407 TL’ye, A4472 versiyonu 2,313,946 TL’ye satılmaktadır. 

Başak Traktör’ün sunduğu güçlü motorlar ve dayanıklı şasi, tarım işlerinde yüksek performans sağlar. Tarlada veya tarımsal faaliyetlerde kullanılan traktörler, ağır işleri kolaylıkla yerine getirmeli ve zorlu koşullara dayanıklı olmalıdır. Başak Traktör’ün ürettiği traktörler, geniş güç aralığı ve verimli motorlarıyla bu gereksinimleri karşılar. Bu traktörler, tarlada çiftçilerin işlerini daha hızlı ve verimli bir şekilde tamamlamalarını sağlar.

Başak Traktör’ün sağladığı teknolojik yenilikler, tarım işlerini daha kolay hale getirir. Otomatik vites sistemi, hızlı ve düzgün vites değişimleri sağlayarak sürücülerin daha konforlu bir deneyim yaşamasını sağlar. Hidrolik sistemler ve diğer modern özellikler, tarımsal faaliyetlerde daha fazla kontrol ve hassasiyet sunar. Ayrıca, ergonomik tasarımı sayesinde sürücüler uzun saatler boyunca traktörü kullanırken rahatlık sağlar.

Başak Traktör 5120 3 NA + Ön PTO 4WD KABİNLİ KLİMALI Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Deutz TCD3.6, Stage IV, Turbo motora sahip model 4 çeker özelliğine sahiptir. Su soğutmalı motoru 4 silindirlidir. Motor 3,621 cc hacme sahiptir. 122 beygir güç 480 Nm tork üretebilir. Yakıt tankı 200 litredir. Vites kutusu senkromeçli olan modelin vites kutusu ise 32+32 şeklindedir. Ön diferansiyel limited slip kilide arka diferansiyeli ise elektro hidrolik kilide sahiptir.

Modelin ölçülerine gelirsek toplam uzunluğu 4,62 metredir. Yüksekliği ise 2,69 metredir. Dingil açıklığı 2,5 metre olan traktörün ön iz genişliği 1,63 metre arka geniş genişliği ise 1,61 metredir. Tarla için uygun diyebileceğimiz aracın ağırlığı ise 5,48 ton civarındadır. Üzerinde önde 12*40+70 arkada kısmında ağırlıksız olarak gelmektedir.

Aracın fiyatına gelirsek modelin A4478 versiyonu 2,384,601 TL’ye, A4479 versiyonu 2,419,929 TL’ye satılmaktadır.  İkinci el sitelerine baktığımızda ise 3.000 saat üzerinde çalışma süresi olan araçlar 1,300.000 TL’ye satılırken, 890 saat gibi düşük çalışma sürelerine sahip modellerse 2.100.000 TL’ye satılmaktadır.

Tarım sektörü, dünyanın her yerinde gıda üretimi ve tarımsal faaliyetler için önemli bir rol oynamaktadır. Bu alanda verimlilik ve güvenilirlik oldukça önemlidir. Türkiye’nin önde gelen tarım makineleri üreticilerinden biri olan Başak Traktör, çiftçilerin ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi ve güçlü traktörleriyle tanınmaktadır. Başak Traktör, tarım sektöründe güvenilir bir marka olarak adından sıkça söz ettirir ve birçok çiftçinin tercihi haline gelmiştir.

]]>
https://otomoda.net/basak-traktor-fiyat-listesi/feed/ 0
Massey Ferguson Traktör Fiyat Listesi https://otomoda.net/massey-ferguson-traktor-fiyat-listesi/ https://otomoda.net/massey-ferguson-traktor-fiyat-listesi/#respond Thu, 18 May 2023 20:52:18 +0000 https://otomoda.net/?p=5074 Massey Ferguson Traktör Fiyat ListesiMassey Ferguson traktör fiyat listesi güncellenmeye devam ediyor! Bu yazımızda ayrıntılarıyla Massey Ferguson markasına ait güncel fiyat listesine yer vererek; fikir edinmenize destek olmayı istedik. İşte ayrıntılar! Massey Ferguson, Türkiye’deki tarım sektörünün önde gelen markalarından bir tanesi olarak geçmektedir. Tarım işletmelerinde ve çiftliklerde kullanılan traktörler, tarım faaliyetlerinin verimli ve karlı bir şekilde yapılmasına yardımcı olur. […]]]> Massey Ferguson Traktör Fiyat Listesi

Massey Ferguson traktör fiyat listesi güncellenmeye devam ediyor! Bu yazımızda ayrıntılarıyla Massey Ferguson markasına ait güncel fiyat listesine yer vererek; fikir edinmenize destek olmayı istedik. İşte ayrıntılar!

Massey Ferguson, Türkiye’deki tarım sektörünün önde gelen markalarından bir tanesi olarak geçmektedir. Tarım işletmelerinde ve çiftliklerde kullanılan traktörler, tarım faaliyetlerinin verimli ve karlı bir şekilde yapılmasına yardımcı olur. Ürünleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları ile öne çıkar ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Orta seviye fiyatlı traktörler arasında MF 375, MF 385 ve MF 390 modelleri bulunmaktadır. Bu modeller, daha güçlü motor ve daha fazla özellik sunarak, daha yoğun kullanım koşullarına uygun olarak tasarlanmıştır. En yüksek fiyatlı araçlar ise MF 4708, MF 5711 SL ve MF 7726 modelleridir.

Traktörlerin fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Güncel oranları şöyle sıralamak mümkündür: 

 • Model MF240: 275.000 Türk Lirası
 • Model MR2615: 275.000 Türk Lirası
 • Model MF240S: 290.000 Türk Lirası
 • Model MF2615: 300.000 Türk Lirası
 • Model Mf6716: 2.100.000 Türk Lirası
 • Model 5S.115: 2.700.000 Türk Lirası

Tarım sektörü, dünyanın her yerinde temel bir ihtiyaca hizmet ederken, modern tarım makineleri de bu sektörün en önemli unsurlarından biridir. Massey Ferguson, yıllar boyunca tarım endüstrisinde lider bir marka olarak kabul edilmiştir. Dolayısıyla bu markaya ait olan güncel fiyat listesi hemen her zaman merak ediliyor. Bir de markanın hangi ülkeye ait olduğu da sıklıkla merak edilen konular arasında bulunuyor.

Massey Ferguson Traktör Hangi Ülkenin

İngiltere merkezli olup tarım ekipmanları imalatçısıdır. Şirket, 1847 senesinde Daniel Massey tarafından Ontario, Kanada’da kurulmuş olup daha sonra Massey-Harris adını almıştır. 1953 yılında ise, Massey-Harris ve Ferguson Traktörleri güçlerini birleştirip Massey Ferguson ismi altında toplanmıştır.

Ürettiği traktörlerde son teknolojileri de kullanmaktadır. Örneğin, MF Global Series traktörlerinde kullanılan Dyna-6 ve Dyna-4 şanzıman teknolojisi, daha yüksek verimlilik sağlamaktadır. Ayrıca, Massey Ferguson traktörlerinde kullanılan Common Rail motor teknolojisi mühimdir.

Öte yandan sadece traktör üretimi yapmakla kalmayıp müşterilerine çeşitli hizmetler de sunmaktadır. Satış sonrası hizmetleri, müşterilerin traktörlerinin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Bu hizmetler arasında yedek parça satışı, bakım ve onarım hizmetleri, garanti hizmetleri ve eğitimler yer almaktadır.

Traktörler İngiltere merkezli bir marka olup, tarım sektöründeki önemli isimlerdendir. Güçlü ve dayanıklı yapısı, son teknolojileri kullanması ve geniş hizmet yelpazesiyle, Massey Ferguson traktörler müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermek için ideal bir seçenek olarak görülmektedir.

Massey Ferguson, 19. yüzyılda kurulan köklü bir tarım makineleri markasıdır. Yıllar boyunca kazandığı deneyim ve birikim, markayı tarım sektöründe güvenilir bir isim haline getirmiştir. Massey Ferguson traktörleri, kaliteli malzeme kullanımı ve sağlam yapısıyla bilinir. Tarımcılar ve çiftçiler, Massey Ferguson’un dayanıklı traktörlerine güvenir ve zorlu tarım koşullarında bile güvenilir performans bekler.

Massey Ferguson traktörleri, yüksek verimlilik sağlamak üzere tasarlanmıştır. Gelişmiş motor teknolojisi, yakıt verimliliği ve güçlü çekiş gücü sunar. Bu da tarım faaliyetlerini daha verimli hale getirir ve iş yükünü azaltır. Massey Ferguson, çiftçilerin ve tarımcıların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için geniş bir traktör model yelpazesi sunar. Küçük çiftliklerden büyük tarım işletmelerine kadar her türlü ihtiyaca uygun traktörler bulunur.

Massey Ferguson Traktör Kullanıcı Yorumları

Markanın ürünleri tarım sektöründe uzun yıllardır kullanılan ve talep görmektedir. Bu özelliği insanların yorumlarına da yansımıştır. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında, traktörlerin performansından, dayanıklılığına ve kullanım kolaylığına kadar birçok olumlu yorum göze çarpmaktadır.

Yapılan değerlendirmeler göre, Massey Ferguson traktörlerin en büyük avantajlarından biri, dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip olmasıdır. Kullananlar, traktörlerin uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde çalıştığını ve bakımlarının kolay olduğunu da belirtmektedir. Ayrıca, traktörlerin yedek parça bulma konusunda da avantajlı olduğu ve bu nedenle kullanıcıların traktörlerini uzun yıllar boyunca kullanabildiği ifade edilmiştir.

Genel olarak yorumlarına bakıldığında, traktörlerin dayanıklılığı, yüksek performansı ve kullanım kolaylığı gibi özellikleri ile tarım sektöründeki kullanıcıların beğenisini kazandığı görülmektedir. Bazı dezavantajlar olsa da, traktörlerin tercih edilen bir marka olduğu ve kullanıcıların büyük bir çoğunluğu tarafından önerildiğini söylemek mümkündür.

Massey Ferguson, tarım sektöründeki teknolojik yenilikleri takip eder ve traktörlerine entegre eder. Özellikle son yıllarda dijital çözümler, sensörler ve otomatik kontrol sistemleri gibi yenilikler, Massey Ferguson traktörlerine entegre edilmiştir. Bu teknolojiler, traktörlerin daha hassas, verimli ve kullanıcı dostu olmasını sağlar. Ayrıca, tarım işletmelerinin daha akıllı ve sürdürülebilir tarım uygulamalarını benimsemelerine yardımcı olur.

Küresel Bir Destek Ağı: Massey Ferguson, dünya genelinde geniş bir satış ve servis ağına sahiptir. Bu da kullanıcılara, ihtiyaç duydukları zaman diliminde teknik destek ve yedek parça temin etme imkanı sunar. Massey Ferguson traktörleri ile çalışan tarımcılar, güvenilir bir destek ekibine sahip olmanın avantajını yaşar ve işlerini kesintisiz bir şekilde sürdürebilir.

Massey Ferguson Traktör İnceleme

Tarım sektöründe uzun yıllardır kullanılan ve güvenilir bir marka olarak kabul edildiğinden tercih edeni fazladır. Çünkü model, yüksek güç ve tork üreten motorları ile öne çıkmaktadır. Bu motorlar, zorlu tarım koşullarında bile yüksek performans gösterirken, aynı zamanda yakıt tüketimini de minimum seviyede tutmaktadır. Motorlar, modern teknoloji kullanılarak üretilmektedir ve en son emisyon standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Üstün özellikleri sayesinde tarım sektöründeki kullanıcıların beğenisini kazanmış bir markadır. Modern teknolojiler kullanılarak üretilen traktörlerin şanzımanları, motorları ve ergonomik yapıları, kullanıcıların işlerini daha hızlı ve verimli bir şekilde yapmalarına olanak tanır. Dayanıklı yapıları sayesinde ise uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.

Massey Ferguson En Çok Tutulan Modeli Hangisi

Çiftçilerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış traktörleriyle sektörde önemli bir yere sahiptir. Massey Ferguson’un en çok tutulan traktör modelleri arasında MF 4700, MF 5700 ve MF 6700 serileri yer almaktadır. Bunlar 75-100 beygir gücü aralığında ve 2,5 ila 4,4 ton arasında değişen ağırlıkları ile orta büyüklükteki işletmeler için ideal bir seçim olmaktadır. Serideki traktörler, çiftçilere yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi sunar.

MF 5700 serisi traktörler, 100-130 beygir gücü aralığında ve 4,7 ila 6,6 ton arasında değişen ağırlıkları ile daha büyük işletmeler için uygundur. Bu serideki traktörler, yüksek tork ve güç üreten motorları ile zorlu tarım koşullarında bile yüksek performans göstermektedir.

MF 6700 serisi traktörler, 120-175 beygir gücü aralığında ve 5,7 ila 8,2 ton arasında değişen ağırlıkları ile en büyük işletmeler için uygundur. Bu serideki traktörler, yüksek güç ve tork üreten motorları, verimli şanzımanları ve geniş operatör kabini ile üstün bir performans sağlıyor.

Massey Ferguson MF 8700 S Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

MF 8700 S, tarım sektöründeki çiftçilerin gerek duyduklarına göre tasarlanmış bir modelidir. Yüksek performansı, dayanıklılığı ve teknolojik özellikleri ile öne çıkan MF 8700 S, en zorlu tarım koşullarında bile üstün bir performans sergiler.6 silindirli AGCO Power motoru sayesinde 320 ila 405 beygir gücü arasında değişen bir güç çıkışına sahiptir. Bu motor, yüksek tork ve güç üretimi sağlar ve yakıt tasarrufu sağlayan SCR teknolojisi ile birleştirilmiştir. Bu sayede, MF 8700 S yüksek performansı ve düşük yakıt tüketimi ile öne plandadır.

Teknolojik özellikleri arasında, Dyna-VT CVT şanzımanı, otomatik kontrol sistemleri ve verimlilik artırıcı teknolojiler bulunmaktadır. Dyna-VT CVT şanzımanı, hassas hız ayarları ile daha verimli bir sürüş sağlar ve otomatik kontrol sistemleri, traktörün sürüş koşullarını otomatik olarak ayarlar ve operatör hatalarını azaltır. Verimlilik artırıcı teknolojiler ise, tarım işlerinde daha verimli bir şekilde çalışmaya yardımcıdır.

Massey Ferguson MF 8S Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

Massey Ferguson MF 8S, tarım sektöründe öne çıkan bir diğer traktör modelidir. Yüksek performansı ve teknolojik özellikleri ile çiftçilerin pek çok ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır.6.6 litrelik 6 silindirli motoru ile 205 ila 265 beygir gücü arasında değişen bir güç çıkışına sahiptir. Bu motor, yüksek tork ve güç üretimi sağlar ve yakıt tasarrufu sağlayan SCR teknolojisi ile birleştirilmiştir. Bu sayede, MF 8S yüksek performansı ve düşük yakıt tüketimiyle beğeni topluyor.

Teknolojik özellikleri arasında, Dyna E-Power şanzımanı, özelleştirilebilir ISOBUS kontrol sistemleri ve Precision Farming çözümleri vardır. Dyna E-Power şanzımanı, hızlı ve hassas değişimler ve yakıt tüketimini azaltarak daha verimli bir sürüş sağlar. Özelleştirilebilir ISOBUS kontrol sistemleri, traktörün diğer tarım makineleriyle uyumlu olmasına imkan veriyor.  Precision Farming çözümleri, çiftçilerin daha verimli bir şekilde tarım işleri yapmasına yardım eder.

MF 8S’in diğer özellikleri arasında, sıfır emisyonlu çalışma modu, güvenli ve rahat bir operatör kabini ve akıllı aydınlatma sistemleri yer almaktadır. Sıfır emisyonlu çalışma modu, traktörü daha çevre dostu hale getirir ve operatör kabini, ergonomik ve rahat bir sürüş pozisyonu sunar. Akıllı aydınlatma sistemleri ise, gece çalışmalarında yeterli aydınlatma için yeterlidir.

Massey Ferguson MF 7S Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

Yüksek verimlilik, maksimum konfor ve kolay kullanım için tasarlan olan MF 7S serisi, kullanıcılarına yüksek performans, güvenilirlik ve daha fazla verimlilik sunmak için geliştirilmiştir. Kullanıcılarına farklı güç seviyeleri ve konfigürasyonlar sunmaktadır. Dört silindirli AGCO Power motor, MF 7S serisinde kullanılan motorun kalbidir. Bu motor, yüksek verimlilik, daha az yakıt tüketimi ve düşük emisyon seviyeleriyle önemlidir. Dyna-VT şanzıman ile donatılmıştır, bu da sürücüye daha iyi bir manevra kabiliyeti ve hassas bir sürüş deneyiminin keyfini çıkartır.

Fiyatlar bazı noktalar göz önünde tutularak farklı olabilir.  Bu sebeple, fiyatlar hakkında kesin bir bilgi almak için markanın yetkili bir bayisine başvurmak en doğru yaklaşım olacaktır. Bununla birlikte, MF 7S serisi, modern tarım uygulamaları için ihtiyaç duyulan verimlilik, performans ve konforu sağlamak için tasarlanmış bir traktör serisi olarak öne çıkmaktadır.

Massey Ferguson MF 7700 S Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

MF 7700 S serisi, kullanıcılarına yüksek performans, güvenilirlik ve daha fazla verimlilik sunmak için geliştirilmiştir. Farklı güç seviyeleri ve konfigürasyonlar sunar. Tasarımı güçlü ve teknik özellikleri çiftçilik için yeterlidir.

Massey Ferguson MF 7700 S serisinin fiyatları, ülkeye ve bayiye göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle, fiyatlar hakkında kesin bir bilgi almak için yetkili bir Massey Ferguson bayisine başvurmak gerekir. Bununla birlikte, MF 7700 S serisi, modern tarım uygulamaları için ihtiyaç duyulan verimlilik, performans ve konforu sağlamak için tasarlanmış bir traktör serisi olarak kendini göstermektedir.

Massey Ferguson MF 6S Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

MF 6S serisi, AGCO Power motor tarafından desteklenmektedir. Bu motor, yüksek verimlilik ve düşük emisyon seviyeleri ile tarımsal uygulamalar için uygun bir güç kaynağıdır. MF 6S serisi, Dyna-6 ve Dyna-VT şanzıman seçenekleri ile donatılmıştır.

Traktörün kabini de, konforlu bir sürüş için tasarlanmıştır. Geniş camlar ve havalandırma sistemi, sürücüye daha iyi bir görüş açısı ve daha rahat bir ortam sunuyor. Tercih edilirliği yüksek olması ve üstün nitelikleri nedeniyle benzerlerinden daha yüksek fiyatlar alıcı bulmaktadır.

Massey Ferguson MF 6700 S Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

Kompakt boyutları ve yüksek performansı sayesinde, çiftçilerin her türlü işini kolayca yapmasına olanak tanır. Kuvvetli ve dayanıklı teknolojisi sayesinde, MF 6700 S, uzun ömürlü bir performans sunar. MF 6700 S, 4 silindirli AGCO Power motoru ile donatılmıştır ve 130 ila 175 beygir arasında değişen güç üretebilir. Motor ayrıca, yüksek torklu çalışma için 540/540E veya 1000/1000E döner mil seçenekleri ile birleştirilmiştir. Otomatik traktör kontrolü, ekonomik yakıt tüketimi ve yüksek verimlilik verir.

Traktörün kabini, ferah bir çalışma alanı sunar ve yorgunluğu azaltmak için optimize edilmiş bir kumanda yerleşimi vardır. Kabin, sürüş konforunu artıran süspansiyon sistemi ile donatılmıştır. Bunlara ek olarak ısıtma, havalandırma, klima ve bir radyo gibi standart özellikleri içerir.

MF 6700 S, çiftlik işleri için gereken tüm fonksiyonları sunar. İsteğe bağlı olarak, traktör, yüksek kapasiteli hidrolik pompalar, ön yükleyiciler, paletli veya tekerlekli traktörlerle uyumlu arka bağlantılar ve yüksek çekiş gücü sağlayan 4 çeker sistemleriyle birleştirilebilmesi söz konusudur.

MF 6700 S’nin fiyatı, donanım ve aksesuar seçeneklerine bağlı olarak değişebilir. Fiyatlar satıcıya göre de farklılaşabilir. Ancak, MF 6700 S, modern tarımın ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış güvenilir bir traktördür ve yatırımınızın karşılığını alacağınız bir seçeneklerden biridir.

Massey Ferguson MF 5S Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

Seribilhassa küçük ve orta ölçekli çiftlikler için ideal görülmektedir. Ayrıca, çeşitli tarım işleri için kullanılabilen çok yönlü bir traktördür. Güncel teknolojilerden yardım alınarak imal edilmiştir. Yüksek verimlilik için otomatik vites, hidrolik direksiyon, bağımsız ön süspansiyon ve daha birçok özellik mevcuttur. Ayrıca kullanıcılara kolaylık sağlayan hızlı ve sezgisel bir arayüze sahip bir kontrol paneli de bulunmaktadır.

İşletmeler için büyük tasarruf sağlayacak yüksek yakıt verimliliği özelliğiyle de dikkat çekmektedir. Düşük yakıt tüketimi, mükemmel verimlilik ve performans kombinasyonu, kullanıcıların bu seri traktörleri tercih etmelerinde önemli bir faktördür. Farklı motor seçenekleri, teknolojik özellikler ve kullanıcı dostu arayüz, bu serinin çiftçiler tarafından çok tercih edilmesini sağlıyor. MF 5S serisi traktörlerin güncel fiyat listesi, model ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için Massey Ferguson yetkili satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Massey Ferguson MF 5700 S Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

AGCO POWER 4.4 litre 4 silindirli motoruyla donatılmıştır ve SCR teknolojisi sayesinde Tier 4 final emisyon standartlarını karşılar. 24/24 Dyna-4 veya 16/16 Dyna-6 şanzıman seçenekleri ile sunulan MF 5700 S, 110 ila 130 beygir güç aralığında ve ısıtmalı/klima kontrollü Deluxe kabini ile kullanıcılar iyi bir sürüş yaşatır.

İhtiyaçlara göre çeşitli seçeneklerle sunulur. Yüksek çekiş gücü, yüksek hidrolik kapasite ve geniş bir lastik seçeneği ile donatılan bu traktör, çiftçilerin çeşitli işlemlerini kolayca yapmalarına olanak tanır. Özellikle ön yükleme işlemlerinde kullanımı kolay olan, arka ve ön kaldırıcı seçenekleri ile de çiftçilerin işini kolaylaştırmaktadır.

Güncel fiyatları, seçilen donanım ve eklentilere göre değişebilir. Kullanıcıların çoğu bu modelin uygun fiyatlı bir seçenek olduğunu düşünmektedir. Ek olarak, düşük yakıt tüketimi ve bakım maliyetleri nedeniyle, bu traktör modeli uzun vadede tasarruf etmeye yardımcıdır.

Massey Ferguson MF 5700 M Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

Model, güç, verimlilik ve konforu bir arada sunuyor. Bu traktör, 100 ila 130 beygir gücü arasında değişen bir güç üretimine sahiptir ve sürücülere geniş bir yelpazede kullanım seçenekleri sunar. Dyna-4 şanzıman, 16 ileri-16 geri vites sayısı ile birlikte özellikle hafif işler için idealdir. Dyna-6 şanzıman ise, 24 ileri-24 geri vites sayısı ile birlikte yüksek performanslı işler için daha uygun olacaktır.

 Kabin, koltukların ergonomik yapısı, yüksek vizyonlu camlar ve havalandırma sistemi ile sürüş konforunu arttırır. Ayrıca, standart olarak sunulan Multicontroller kolu, traktör fonksiyonlarını tek bir yerden kontrol etmeyi kolaylaştırır.Bu traktörün üretimi, tarım işletmelerinde mükemmel bir üretkenlik ve verimlilik sağlamak üzere tasarlanmıştır. MF 5700 M, yüksek hidrolik kapasitesi ve hızlı yükleyici bağlantı sistemleri sayesinde işlemleri daha da hızlandırmaktadır.

MF 5700 M modelinin güncel fiyatları, ülke ve bölgeye göre farklılık gösterir. Ancak, genellikle MF 5700 M modeli için fiyat aralığı ortalama 60.000 ila 80.000 dolar arasında değişiyor.

Massey Ferguson MF 3 Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

Küçük işletmeler ve özellikle bağımsız tarım üreticileri için tasarlanmış bir traktör serisidir. Bu serideki traktörler, yüksek performans ve dayanıklılık özellikleriyle öne çıkıyor. MF 3 serisi, kompakt bir tasarıma sahip olmasına rağmen, çiftlik işlerinde yüksek performans sunmak için tasarlanmıştır.MF 3 serisi, beş farklı modelden oluşur: MF 301, MF 351, MF 371, MF 391 ve MF 399. Bu modeller arasında, farklı güç, motor tipi ve özelliklere sahip varyasyonlar bulunur.

MF 3 serisi traktörler, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Örneğin, kabin opsiyonları arasında standart ve yüksek viskoziteli cam, klima ve ısıtma sistemleri gibi alternatiflervardır. Ayrıca, çift tekerlekli veya tek tekerlekli seçenekleri de bulunmaktadır.

MF 3 serisi traktörler, yüksek performans ve güvenilirlik sağlamak için tasarlanmıştır. Traktörlerde kullanılan motorlar, yüksek verimlilik, düşük yakıt tüketimi ve düşük emisyon değerleri gibi özelliklere sahiptir. Traktörler ayrıca, geniş bir ekipman yelpazesine kolayca uyum sağlamak için tasarlanmıştır.

Massey Ferguson MF 2600 Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

Ekonomik ve kullanımı kolay bir traktör arayan çiftçileri için en iyi alternatiflerdendir. Hem tarım hem de bahçe işleri için uygun olan bu traktör, zorlu koşullar altında bile üstün performans göstermektedir. 3 silindirli Perkins motoru ve Massey Ferguson’in Dyna-4 şanzımanı vardır. Dyna-4 şanzıman, yüksek ve düşük hızda 16 vitesle donatılmıştır ve kullanıcılara seçilebilir 4 vites sunar. Ayrıca sınıfının en iyi hidrolik sistemlerinden birine sahiptir.

Tasarımı, ergonomik bir kabin, güçlü bir hidrolik sistem ve kolay kullanımı sağlamak için tasarlanmış bir kontrol paneli içermektedir. Ayrıca, traktörün yüksek performans göstermesi için gereken tüm güvenlik özelliklerine de sahiptir.

Massey Ferguson 240-240S Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

Güçlü bir traktör serisi olup, çiftçilerin geniş çaplı tarım işlerini yapmak için ideal bir seçenektir. Bu serinin üyeleri, dayanıklı ve güçlü bir yapıya sahip olup, çiftçilere uzun süreli ve verimli kullanım sunar.

MF 240S ise, MF 240’ın geliştirilmiş bir versiyonudur. Bu traktör, daha yüksek bir beygir gücüne sahiptir ve daha fazla verimlilik için geliştirilmiştir.

Massey Ferguson 240-240S serisi traktörler, uygun fiyatları, dayanıklı yapıları ve yüksek performansları ile çiftçilerin takdirini toplamıştır. Uygun fiyatlarıyla çiftçilerin bütçesine uygun seçenekler sunar.

Massey Ferguson Traktör Fiyat Listesi

Massey Ferguson traktörleri, tarım sektöründe güvenilirlik, dayanıklılık ve yüksek verimlilik sunan önemli bir markadır. Çiftçiler ve tarımcılar, Massey Ferguson’un köklü geçmişi, geniş ürün yelpazesi ve küresel destek ağından faydalanır. Tarım faaliyetlerinde en son teknolojileri kullanarak üretkenliklerini artırabilir ve zorlu tarım koşullarında bile güvenle çalışabilirler.

]]>
https://otomoda.net/massey-ferguson-traktor-fiyat-listesi/feed/ 0
John Deere Traktör Fiyat Listesi https://otomoda.net/john-deere-traktor-fiyat-listesi/ https://otomoda.net/john-deere-traktor-fiyat-listesi/#respond Wed, 17 May 2023 20:16:54 +0000 https://otomoda.net/?p=5058 John Deere Traktör Fiyat ListesiGelişen teknoloji ile günümüzde modern tarım yaygınlaşmıştır. Modern tarım denildiğinde akla ilk gelen John Deere traktör çeşitleri olmaktadır. Çıkarılan bu makinalar sayesinde dünyanın her kesiminde çiftçilerin işlerini kolaylıkla halletmesine yardımcı oluyor. John Deere traktör fiyat listesi hemen her zaman güncellendiğinden bu markaya ait güncel fiyatlar da hemen her zaman merak ediliyor. Çiftçilik zor ve zahmet […]]]> John Deere Traktör Fiyat Listesi

Gelişen teknoloji ile günümüzde modern tarım yaygınlaşmıştır. Modern tarım denildiğinde akla ilk gelen John Deere traktör çeşitleri olmaktadır. Çıkarılan bu makinalar sayesinde dünyanın her kesiminde çiftçilerin işlerini kolaylıkla halletmesine yardımcı oluyor. John Deere traktör fiyat listesi hemen her zaman güncellendiğinden bu markaya ait güncel fiyatlar da hemen her zaman merak ediliyor.

Çiftçilik zor ve zahmet gerektiren meslekler arasındadır. Bu yüzden kullanılan ekipmanlar önemli yere sahiptir. İşleri kolaylaştırmak adına çok yönlü makineler tercih edilmektedir. Bu sayede çekme, tarla sürme ilaçlama gibi çalışmalar kolaylıkla yapılmaktadır. ayrıca günlük işlerde kolaylıkla kullanılabilmektedir.

John Deere traktör çeşitleri arasında küçük, büyük ve orta boy makine çeşitleri bulunmaktadır. Bu makinelerin boyutu ne olursa olsun yapılan işlerde size kolaylık sağlamaktadır. Tarla, çiftlikte veya bahçede gerekli olabilecek tüm işlerde yardımcı olmaktadır. John Deere traktör fiyatları model ve çıkış yılına göre değişkenlik göstermektedir. Uygun fiyat listesinden yararlanmak isteyenler sahibinden, arabam.com gibi ikinci el araç satışı yapan yerlerden satın alabilir. Model ve fiyat listesi şu şekildedir;

 • 8 serisi fiyatı: 11milyon TL civarındadır.
 • 7 serisi fiyatı 10 milyon TL civarındadır.
 • 6 serisi 6 milyon TL civarındadır.
 • 5 serisi 1 milyon civarındadır.

Tarım sektöründe liderlik eden markalardan biri olan John Deere, yıllardır güvenilirlik ve kalite standartlarıyla tanınmaktadır. John Deere traktörleri, çiftçilerin ve tarım profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak için üstün performans ve yenilik sunmaktadır.

John Deere Traktör Hangi Ülkenin

John Deereilk olarak 1837 senesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Deere ve Company adı altındaki markadır. Tarım aletlerinde ve iş makinaları arasında bilinen bir marka olmuştur. John Deere traktörleri hangi ülkenindir sorusunun cevabı Amerika’dır.

Markanın tarihi oldukça eskiye dayanmaktadır. Bünyesinde birçok çeşit yer almaktadır. Oldukça kullanışlı ve kaliteli olan ürünleri çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Tarım, arazi veya bahçe işlerinde John Deere ürünlerini sıklıkla kullanılmaktadır.

Traktör çeşitleri arasında 8, 7, 6 ve 5 serileri yer almaktadır. Bu serilerde kendi içerisinde marka ve model oluşturmuştur. İsteğe ve ihtiyaçların karşılanmasına göre hazırlanan traktörler küçük, orta, büyük boy çeşitleriyle müşterileriyle buluşmaktadır.

Silaj makine çeşidi mevcuttur. Pamukların şekerlerin ve patateslerin toplayıcılık işlemlerinde rahatlıkla kullanılmaktadır. Ayrıca kızak, iletici gibi birçok modeli üretmektedir. Kullanımı kolay ve ihtiyaca yönelik üretilen bu araçlar büyük ilgi görmektedir.

John Deere Traktör Kullanıcı Yorumları

John Deere traktör kullanıcı yorumları üreticinin bütün model ve çeşitlerinden memnun kaldığını belirmektedir. Yapılan yorumlara göre olumsuz değerlendirme görmek neredeyse imkansızdır. John Deere traktör markası ihtiyaca yönelik uygun fiyat ve kalite sunmaktadır. Bu durumda da müşterilerinden olumlu yorumlar almaktadır.

Küçük büyük veya orta boyda alan bu araçlardan ihtiyacınız olanını seçebilirsiniz. Tarlada, çiftlikte veya bahçede istediğiniz gibi günlük işlerde de kullanabilirsiniz. Marka tüketiciyi düşünerek tüm özellikleri araçlarında tasarlamış ve kolay kullanım sunmaktadır. Bu alandaki tercihlerinizi isterseniz küçük boy araçlardan isterseniz de ortak ve büyük boy modellerden yana kullanabilirsiniz.

Çiftlik traktörleri size yardımcı olarak işinizi üst seviyeye taşımaktadır. Üretilen model ve çeşitler arasından ihtiyacınıza göre seçim yapabilir, aranılan performansı yakalayabilirsiniz. Kullanıcılar yapmış olduğu bazı yorumlar şu şekildedir;

 • İstenilen performansı yakalamak için John Deere traktör markasını seçmelisiniz.
 • Çiftlikte, bahçede ve tarlada kullanıma uygundur.
 • Küçük, büyük veya orta boy modelleri günlük işlerde kullanıma uygundur.

John Deere, tarım teknolojilerindeki sürekli ilerlemelerle tanınır. Akıllı tarım uygulamaları, sensörler, GPS sistemleri ve veri analitiği gibi yenilikçi özellikler, traktörlerin verimliliğini ve hassasiyetini artırır. Bu teknolojiler sayesinde çiftçiler, daha verimli bir şekilde toprak işleme, ekim, gübreleme ve hasat gibi işlemleri gerçekleştirebilirler.

John Deere Traktör İnceleme

Marka çıkarmış olduğu araçlar ile büyük ilgi görmektedir. Başlıca model ve çeşitleri şu şekildedir;

 • 6M serisi traktörler:

En dar ve zor alanlarda bile kolay kullanım sağlamaktadır. Genel olarak önden yüklemeli işler için tercih edilmektedir. Eş değer modeller arasında en iyisidir. 4,7 ton kapasiteyi sahiptir. Bu sayede ağır ekipmanlar takıldığında bile kolaylıkla taşıma sağlar.

 • Kendi yürüyen silaj makineleri:

Silaj işlemlerini kolaylıkla yürütebilmek için üretilmiştir. Yüksek kalite ve üstün performans sağlamaktadır. Kıyma işlemi için üretilmiştir.

 • 6R serisi traktörler:

Küçük ve orta şasili modelleri bulunmaktadır. Üstün çekiş gücü bulunmaktadır. Rakiplerine göre daha düşük yakıt tüketimi sağlamaktadır.

 • 5 E 3 Silindir modelleri:

Zahmetsizce ve kolay kullanım sağlamaktadır. Dar alanlarda bile muhteşem dönüş gerçekleştirerek, zahmetsizce ileri ve geri manevra yapmanız için üretilmiştir.

John Deere En Çok Tutulan Modeli Hangisi

Markanın üretmiş olduğu modeller ve çeşitler tüketiciler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Burada yer alan modeller arasında en çok tutulan 5E serisidir diyebiliriz. Bu seri kendi içerisinde de farklı modeller sunmaktadır.

 • 5058E modeli:

Üç silindirli modelin hacim yapısı 2,9l olmaktadır. İşlerinizi verimli ve konforlu bir şekilde halletmenizi sağlamaktadır.

 • 5067E modeli:

Üç silindirli modeldir. Hacim 2,9l değerindedir. Yüksek donanımlı yapısı ve kabin sürümleri ile aranılan kalite ve hizmeti sunmaktadır.

 • 5075E modeli:

3 silindirli modeller arasında bulunmaktadır. Hacmi 2,9l değerindedir. Çok yönlü şanzıman yapısı ile kolay sürüşler sağlar.

Markanın üretmiş olduğu modeller arasında 5,6,7 ve 8 serileri yer almaktadır. Bütün modelleri sevilerek kullanılsa da tüketici yorumlarına göre 5 serisi yaygın olarak kullanılmaktadır.

John Deere 5E 3 Silindirli Seri Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

İşini daha hızlı ve konforlu bir şekilde tamamlamak isteyenlerin tek adresi John Deere 5E 3 silindirli modeller olmaktadır. Modelleri fiyat listesi ve teknik özellikleri şu şekildedir;

 • 5E 3 silindirli seri güncel fiyat listesi:

5058E 3 silindirli model fiyatı: 800 bin TL civarındadır.

5067E 3 silindirli model fiyatı: 850 bin TL civarındadır.

5075E 3 silindirli model fiyatı: 900 bin TL civarındadır.

5058E 3 silindirli kabinli model fiyatı: 980 bin TL civarındadır.

5067E 3 silindirli kabinli model fiyatı: 1 milyon TL civarındadır.

5075E 3 silindirli kabinli model fiyatı: 1 milyon 100 bin TL civarındadır.

 • 5E 3 silindirli serinin teknik özellikleri:

5058E serisinin teknik özellikleri; hacim yapısı 2,9l değerindedir. Maksimum güç değeri 97/68/ec 60hp 44 kW’tır. 5067E serisinin teknik özellikleri, hacim yapısı 2,9l olarak ayarlanmıştır. Maksimum güç değeri 97/68/ec 69hp 50 kW’tır. 5075E silindir modelinin teknik özellikleri ise; hacmi 2,9l kapasitesindedir. Maksimum güç performansı 97/68/ec 75hp 55 kW’tır.

John Deere 6M Serisi Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik Özellikleri

 • 6M serisi güncel fiyat listesi:

6100M serisi select fiyatı: 2 milyon 300 bin TL civarındadır.

6100M serisi select dar lastikli fiyatı: 2 milyon 250 bin TL civarındadır.

6120M serisi select fiyatı: 2 milyon 632 bin TL civarındadır.

6120M serisi Premium fiyatı: 3 milyon 50 bin TL civarındadır.

6140M serisi select fiyatı: 2 milyon 900 bin TL civarındadır.

6140M serisi Premium fiyatı: 3 milyon 320 bin TL civarındadır.

6155M serisi select fiyatı: 3 milyon 360 bin TL civarındadır.

6155M serisi Premium fiyatı: 3 milyon 720 bin TL civarındadır.

6175M serisi select fiyatı: 3 milyon 775 bin TL civarındadır.

6175M serisi Premium fiyatı: 4 milyon 152 bin TL civarındadır.

6195M serisi select fiyatı: 4 milyon 60 bin TL civarındadır.

6195M serisi Premium fiyatı: 4 milyon 440 bin TL civarındadır.

 • 6M serisi teknik özellikleri:

6100M serisi 4 silindirden oluşmaktadır. Silindir hacmi 4,5 maksimum gücü 92 kW’tır.

6120M serisi 4 silindirlidir. Silindir hacmi 4,5 maksimum gücü 107 kW’tır.

6140M serisi 4 silindirlidir. Silindir hacmi 4,5 maksimum gücü 122 kW’tır.

6155M serisi 6 silindirlidir. Hacmi 6,8 maksimum gücü 126 kW’tır.

6175M serisi 6 silindirlidir. Hacmi 6,8 maksimum gücü 143 kW’tır.

6195M serisi 6 silindirlidir. Hacmi 6,8 maksimum gücü 159 KW’tır.

John Deere 6R Serisi Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

 • 6R serisi güncel fiyat listesi

6R130 serisi ultimate fiyatı: 4 milyon 142 bin TL civarındadır.

6R145 serisi ultimate fiyatı: 4 milyon 660 Bin TL civarındadır.

6R165 serisi ultimate fiyatı: 4 milyon 980 bin TL civarındadır.

6R215 serisi ultimate fiyatı: 6 milyon 40 bin TL civarındadır.

6R250 serisi ultimate fiyatı: 6 milyon 850 bin TL civarındadır.

 • 6R serisi teknik özellikleri:

6r serisi modeller 6 silindirlidir. Hacmi 6,8l değerindedir. Maksimum gücü 158 ile 253kW arasında değişkenlik göstermektedir. Üstün güç ve performansı ile istediğiniz alanlarda işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Kullanışlı kabin özelliği ile gürültüyü en aza indirmiştir. Rahat ve sessiz ortamı ile işleriniz kısa sürede ve zorlanmadan bitecektir.

John Deere 7 Serisi Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

 • 7 serisi güncel fiyat listesi

7R 310 özel konfigürasyon fiyatı: yaklaşık olarak 10 milyondur.

 • 7R serisi teknik özellikleri:

7R330 serisi 6 silindirlidir. Hacmi 9l değerindedir. Maksimum gücü 267 kW’tır. Aktif koltuğu bulunmaktadır. İki tane dokunmatik ekranı mevcuttur.

7R310 serisi 6 silindirlidir. Hacmi 9l, maksimum gücü 251 kW’tır. Aktif koltuk ve iki dokunmatik ekran özelliği bulunmaktadır.

7R290 serisinin 6 silindiri bulunmaktadır. Hacmi 9,0l ve maksimum gücü 235 kW’tır. Commandview kabini bulunmaktadır.

7R270 serisinin 6 silindiri bulunmaktadır. Hacmi 6,8l değerindedir. Maksimum gücü 298 kW’tır. Aktif koltuk yapısı ve iki dokunmatik ekranı bulunmaktadır. Donanımlı kabini ile gürültü az ve konforlu sürüşler gerçekleşir. Güçlü tutuşu ile devrilmeleri önler ve dar alanlarda bile kolay dönüşler sağlamaktadır.

John Deere 8 Serisi Güncel Fiyat Listesi Ve Teknik özellikleri

 • 8 serisi güncel fiyat listesi

8R370 serisi özel konfigürasyon fiyatı: 11 milyon 500 bin TL civarındadır.

 • 8 serisi teknik özellikleri:

8R serisi ve 8RT serisi modelleri bulunmaktadır. 8R serisinde; 8R410, 8R370, 8R340, 8R310 ve 8R280 modelleri mevcuttur. 8RT modelleri arasında ise; 8RT410, 8RT370, 8RT340, 8RT310 modelleri bulunmaktadır.

8R serisi 9 silindirden oluşmaktadır. Maksimum güç yapısı ve hacim yapısı ile istenilen hizmeti vermektedir. 11 tuşlu kumanda kolu, konforlu kabin yapısı ve iki dokunmatik ekranı ile gözleri üzerine çekmektedir.

8RT serisi 9 silindirden oluşmaktadır. Maksimum güç ve hacim sağlamaktadır. Daha büyük yapısı ile rahat bir sürüş sağlar. 11 tuşlu kumanda yapısı sevilen teknik özellikleri arasındadır. John Deere traktör fiyat listesi gündeme geldiği zaman modelden modele değişen ücret seçeneklerinden rahatlıkla söz edebiliriz.

John Deere Traktör Fiyat Listesi

John Deere, traktörlerin kalite ve dayanıklılık açısından öncü olduğu bir markadır. Yılların deneyimi ve mühendislik uzmanlığı, traktörlerin sağlamlığı ve uzun ömürlülüğü açısından önemli bir rol oynamaktadır. Tarım işlerinde yoğun kullanıma dayanabilen sağlam şasi ve yüksek kaliteli malzemeler, John Deere traktörlerini sektördeki en dayanıklı makinelerden biri haline getirir.

]]>
https://otomoda.net/john-deere-traktor-fiyat-listesi/feed/ 0
Erkunt Traktör Hangi Ülkenin? https://otomoda.net/erkunt-traktor-hangi-ulkenin/ https://otomoda.net/erkunt-traktor-hangi-ulkenin/#respond Tue, 16 May 2023 17:07:13 +0000 https://otomoda.net/?p=5023 Erkunt Traktör Hangi ÜlkeninErkunt traktör hangi ülkenin? Erkunt Traktör 1953 yılında kurulan Türk bir traktör markasıdır. Şirket çeşitli tarım ihtiyaçları ve kapasiteleri için uygun bir dizi traktör üretmektedir. Erkunt Traktörün çeşitlilik gösteren ürün yelpazesi arasında traktörler hasat makineleri ve tarım makineleri yer almaktadır. Traktör üretiminin yanı sıra Erkunt Traktör aynı zamanda endüstriyel motorlar dişli kutuları ve diğer ilgili […]]]> Erkunt Traktör Hangi Ülkenin

Erkunt traktör hangi ülkenin? Erkunt Traktör 1953 yılında kurulan Türk bir traktör markasıdır. Şirket çeşitli tarım ihtiyaçları ve kapasiteleri için uygun bir dizi traktör üretmektedir. Erkunt Traktörün çeşitlilik gösteren ürün yelpazesi arasında traktörler hasat makineleri ve tarım makineleri yer almaktadır. Traktör üretiminin yanı sıra Erkunt Traktör aynı zamanda endüstriyel motorlar dişli kutuları ve diğer ilgili aksam ve parçaların üretiminde de uzmanlaşmıştır. Şirket yüksek kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı yaklaşımı ile Türk tarım sektörü için önemli bir oyuncudur.

Erkunt Traktör Hangi Ülkenin?

Erkunt Traktör sürekli olarak çağdaşlaştırılan üretim tesislerinde üretim yapmakta ve kalite ve verimlilik açısından yüksek standartlar belirlemektedir. Son teknoloji ürünü makineler ve ekipmanlar kullanarak üretim sürecindeki kusurları minimize etmeyi hedeflemektedirler. Erkunt Traktör Türk tarım sektörünün yanı sıra birçok ülkede de önemli bir marka olarak tanınmaktadır. Marka müşteri gereksinimlerine uygun yüksek kaliteli traktörler üretmektedir ve endüstriyel motorlar ve diğer ilgili aksesuarlarla ilgili faaliyetleri ile de sektördeki önemli yerini korumaktadır.

Tarım sektörü, dünya genelinde ekonomik ve gıda üretimi açısından büyük öneme sahiptir. Tarım faaliyetlerinin verimli ve etkili bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için yüksek kaliteli ve güvenilir tarım ekipmanları gereklidir. Bu noktada, Erkunt Traktör, Türkiye’nin önde gelen traktör üreticilerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Erkunt Traktör, inovasyon, kalite ve performans odaklı yaklaşımıyla tarımda güvenilir bir isim olmuştur.

Erkunt Traktör’ün tarla traktörleri, geniş tarım alanlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yüksek güç, çekiş ve operasyonel verimlilik sunan bu traktörler, toprak işleme, ekim, hasat ve diğer tarımsal faaliyetlerde etkin bir şekilde kullanılabilir.

Erkunt Traktör, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlar. Müşterilere teknik destek, yedek parça temini ve satış sonrası hizmetler gibi konularda kapsamlı bir destek sunar. Ayrıca, bayi ağı genişletilmiş durumdadır, böylece çiftçiler Erkunt Traktör ürünlerine kolaylıkla erişebilir ve satın alma süreçlerinde destek alabilirler.

Erkunt Traktör’ün Teknolojik Üstünlüğü

Erkunt Traktör, yenilikçi yaklaşımıyla tarım sektörüne değer katmayı hedefler. Sürekli olarak araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürüterek, traktörlerinde son teknolojileri kullanır. Bu, çiftçilerin daha verimli ve etkili bir şekilde tarım yapabilmelerini sağlar.

Erkunt Traktör, yüksek performans ve dayanıklılık sunan makineler üretme konusunda uzmanlaşmıştır. Motor gücü, çekiş gücü ve operasyonel verimlilik açısından üstün performans sergileyen traktörler, zorlu tarım koşullarında bile başarılı bir şekilde çalışır.

Erkunt Traktör, çevre korumasına büyük önem verir. Motorlarında modern emisyon kontrol sistemleri kullanarak çevreye daha az zarar veren traktörler üretir. Yakıt verimliliği ve düşük emisyon değerleri ile çiftçilere hem ekonomik hem de çevresel açıdan avantaj sağlar.

Erkunt Traktör, farklı güç aralıklarında serbest market traktörleri sunar. Küçük, orta ve büyük ölçekli tarım işletmelerine uygun çeşitli modelleri bulunur. Her bir traktör, yüksek performans, dayanıklılık ve operasyonel kolaylık sağlar.

Erkunt Traktör, geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu ürünler, çiftçilerin ihtiyaçlarına ve taleplerine yönelik olarak tasarlanmıştır. Şirketin ürün gamı arasında, 50 ila 110 beygir gücü arasında değişen 2WD ve 4WD traktörler yer almaktadır. Ayrıca, özellikle bahçe tarımı ve seracılık gibi özel ihtiyaçlar için tasarlanmış traktörler de mevcuttur.

Erkunt Traktör, ayrıca birçok tarım aleti de üretmektedir. Bu aletler, tohum ekme makineleri, tarla sürme makineleri, çapa makineleri, yem karma makineleri ve biçer-döverler gibi birçok farklı tarım işlemini kolaylaştıran aletlerdir. Dolayısıyla bu traktör markasının hemen her zaman iddialı bir konumda yer aldığını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Erkunt Traktör Kullanıcı Yorumları

Erkunt traktör kullanıcı yorumlarını incelediğimizde markanın traktörlerinin konforlu özelliklerine kullanıcılar her daim vurgu yapıyorlar. Son derece lüks olanaklara sahip olması ve isteneni en iyi şekilde sunmasıyla tanınan bu traktörler sizlere mükemmel özelliklerle geliyor. Özelliklerinin sınırsız olması hakkında yorumlar yapan müşteriler araçların A kalite özelliklerde olduğuna vurgu yapmışlardır. Aynı zamanda son yıllarda araçların çiftçiliğe katkıları da yadsınamaz bir gerçektir.

Erkunt Traktör, 1953 yılında Hacı Erkunt tarafından Kırıkkale’de kurulmuştur. İlk olarak saban, tırmık ve pulluk gibi tarım aletleri üretmeye başlayan şirket, daha sonra traktör üretimine geçiş yapmıştır. 2003 yılında ise Erkunt Traktör A.Ş. olarak adını değiştirerek modernizasyon ve gelişim çalışmalarına hız vermiştir.

Bugün, Erkunt Traktör Türkiye’nin en büyük ve önde gelen tarım makineleri üreticilerinden biridir. Şirket, traktörlerinin tamamını Türkiye’deki fabrikalarında üretmektedir. Ayrıca, Erkunt Traktör’ün Ar-Ge departmanı da sürekli olarak gelişim ve yenilik için çalışmalar yapmaktadır.

Erkunt Traktör, inovasyon ve teknolojiyi merkezine alan bir markadır. Şirket, sürekli olarak yeni ürünler ve teknolojik çözümler geliştirerek tarım sektöründeki ihtiyaçlara yanıt vermektedir. Araştırma ve geliştirme faaliyetlerine büyük önem veren Erkunt Traktör, tarımsal verimliliği artırmak, iş gücünü azaltmak ve çevresel sürdürülebilirliği desteklemek için yenilikçi çözümler sunmaktadır. Örneğin, otomasyon teknolojisi ve akıllı tarım uygulamaları gibi özellikler, Erkunt Traktör’ün ürün yelpazesinde sıkça kullanılan özelliklerdir.

Erkunt Traktör, kalite ve güvenilirlik konusunda üst düzey bir performans sergilemektedir. Şirket, üretim sürecinde sıkı kalite kontrol önlemleri uygulayarak müşterilere güvenilir ve dayanıklı traktörler sunmaktadır. Ayrıca, müşteri memnuniyetine büyük önem veren Erkunt Traktör, satış sonrası hizmetler ve yedek parça desteği konusunda da etkileyici bir performans sergilemektedir. Bu, kullanıcıların traktörlerini uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilmelerini sağlamaktadır.

Erkunt Traktör İnceleme

Erkunt Traktör Türk tarım sektöründe oldukça popüler bir traktör markasıdır. Şirket üretim çizgisi boyunca yüksek kaliteli traktörler hasat makineleri ve tarım ekipmanları sunmaktadır. Ürünleri arasında çiftçilerin talep ettiği tüm özellikleri sunan değişik modeller bulunur. Bu nedenle ürün yelpazesinin aralığı çiftçilerin mümkün olan en iyi seçenekleri seçerek işlerini daha da verimli hale çevirmelerini sağlar. İşletme sahipleri verimlilik ve maliyet etkinliği açısından rekabet avantajı elde etmek için Erkunt Traktörü tercih ederler.

Erkunt Traktör müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şirkettir. Dolayısıyla hem ürünlerinde hem de satış sonrası hizmetlerinde yüksek kalite standartlarına sahiptirler. Sahip olduğu resmi satış noktaları müşterilerin her zaman kolayca ulaşabilecekleri bir servis ağı sağlamaktadır. Ek olarak ürünlerinde kullanılan son teknoloji müşterilere yüksek performans ve dayanıklılık sunarak traktörlerin verimliliğini daha fazla artırır.

Erkunt Traktörün farklı modelleri farklı tarım ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda günümüzde bu modeller sadece Türkiye’de değil aynı zamanda çeşitli ülkelerde de talep görüyor. Ürettikleri traktörler orta boydan büyük ölçekli tarım işletmelerindeki tüm talepleri karşılar. Tüm bu özellikler göz önüne alındığında Erkunt Traktör Türk tarım sektöründe lider bir konumda yer almaktadır.

Erkunt En Çok Tutulan Modeli Hangi

Erkunt Traktörün en çok tutulan modeli tarım işletmeleri için oldukça kullanışlı olan ERC 25D modelidir. Markanın modelinin 2.5 ton yük kapasitesine sahip ve güçlü bir motor ile donatılmıştır.  Aynı zamanda konforlu kabin içerisinde kullanıcı dostu kontrol paneli yer alır ve hava koşullarına karşı koruma sağlar. ERC 25D modeli çiftçiler tarafından hem ekim öncesi hem de hasat sonrası işlemlerde kullanılmak üzere tercih edilmektedir.

Erkunt M Serisi Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Son günlerin en popüler traktörleri arasında bulunan Erkunt Traktör M Serisi Türkiye merkezli bir traktör üreticisi olan Erkunt Traktörün ürettiği bir seridir. Seride M4 M6 ve M8 modelleri yer alır.M Serisi traktörler modern bir tasarıma sahip olup güçlü ve dayanıklı motorları ile tarım işleri için ideal bir seçenek olarak öne çıkarlar.

M4 modeli 75 beygir gücünde bir motor kullanırken M6 modeli 95 beygir gücünde ve M8 modeli 110 beygir gücünde bir motora sahiptir. Tüm modeller 4 silindirli turbo dizel motorlarla donatılmıştır. Erkunt Traktör M Serisi verimli bir iş performansı sunarken aynı zamanda düşük yakıt tüketimi uzun ömür ve kolay bakım gibi avantajları ile de dikkat çeker.

MarkaModelFiyat
Erkunt M Serisi2WD Standart627 bin 800 Türk Lirası
Erkunt M Serisi4WD Standart686 bin 886 Türk Lirası
Erkunt M Serisi2WD Standart 70635 bin 700 Türk Lirası
Erkunt Traktör Hangi Ülkenin

Erkunt Güneşlikli M Serisi Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Güneşlikli M Serisi Erkunt Traktörün M Serisi traktörlerine eklenen bir opsiyonel özelliktir. Bu özellik traktörün sürücüsünü güneş ışınlarından korumak için tasarlanmış bir güneşlik içerir. Güneşlik traktörün ön camının üst kısmına takılır ve sürücünün yüzünü gözlerini ve kollarını güneş ışınlarından korur.

Böylece sürücü uzun saatler boyunca traktörü kullanırken daha konforlu bir sürüş deneyimi yaşayabilir.Erkunt Güneşlikli M Serisi M4 M6 ve M8 modelleri için mevcuttur. Güneşlik traktörün orijinal tasarımına uygun olarak üretilir ve kolayca takılıp çıkarılabilir. Özellikle güneşli bölgelerde çalışan çiftçiler için faydalı bir ekstra donanım olarak öne çıkar.

MarkaModelFiyat
Erkunt Güneşlikli M Serisi70m738 bin 700 Türk Lirası
Erkunt Güneşlikli M Serisi80.3m760 bin Türk Lirası
Erkunt Güneşlikli M Serisi80.4m786 bin 600 Türk Lirası
Erkunt Güneşlikli M Serisi Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Kabinli M Serisi Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Kabinli M Serisi özellikle tarım alanında kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve çiftçilere daha geniş bir sürüş deneyimi sunmak için çift kabine sahiptir. Erkunt Kabinli M Serisi toplam 6 farklı modelden oluşur ve 64 ila 110 beygir gücü arasında değişen farklı motor güçleri mevcuttur. Traktörler 12 ileri 12 geri hareket vites kutusuyla donatılmıştır ve maksimum hızları 40 kilometre/saattir.

Kabinli M Serisi traktörler hidrolik direksiyon hava frenleri çift katmanlı hava filtresi ve tozlu ortamlarda çalışmaya uygun çift gruba sahip kuru tip debriyaj gibi özelliklere de sahiptir. Erkunt Kabinli M Serisi Türkiye’nin yanı sıra Avrupa Orta Asya ve Afrika’nın birçok ülkesinde de kullanılmaktadır ve rekabetçi fiyatlarıyla dikkat çekmektedir.

MarkaModelFiyat
Erkunt Kabinli M Serisi65842 bin 600 Türk Lirası
Erkunt Kabinli M Serisi70861 bin 700 Türk Lirası
Erkunt Kabinli M Serisi80.3885 bin 100 Türk Lirası
Erkunt Kabinli M Serisi80.4911 bin 100 Türk Lirası
Erkunt Kabinli M Serisi Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt E Serisi Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt E Serisi tarım işlerinde geniş bir yelpazede kullanılabilecek seçenekler sunmaktadır. Erkunt E Serisi 65 ila 110 beygir gücü arasında değişen motor gücü seçenekleri sunar. Traktörler 12 ileri 12 geri hareket vites kutusu ile donatılmıştır ve maksimum hızları 40 kilometre/saattir. Farklı opsiyonlar mevcuttur böylece tüm tarım ihtiyaçlarına yanıt vermek mümkündür.

Erkunt E Serisi traktörlerinin en önemli avantajları arasında verimlilik güvenilirlik ve dayanıklılık yer alır. Bu traktörler üretim ve maliyet açısından oldukça rekabetçidir. Salma tarım işlerinde kullanıldığında verimlilik oldukça yüksektir ve traktörlerin çalışması esnasında istenmeyen durmalar azalmaktadır.

MarkaModelFiyat
Erkunt E SerisiPlatformlu472 bin Türk Lirası
Erkunt E SerisiKabinli514 bin 400 Türk Lirası
Erkunt E Serisi4wd Platformlu531 bin 400 Türk Lirası
Erkunt E Serisi Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Kısmet 50E Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Kısmet 50E 47 beygir gücüne sahip bir motor ile donatılmıştır. Bu traktörde 8 ileri 2 geri hareket vites kutusu bulunur ve hızı 25 kilometre/saat olarak sınırlıdır. Kısmet 50E traktörleri ön çekişli ve dört tekerlekten çekişli versiyonlarda mevcuttur. Bu farklı işler için kullanılabilmesine olanak tanır. Kısmet 50E traktörleri hidrolik direksiyon fren sistemi arka tampon üç nokta askı kolu ve önden tahrikli diskler gibi farklı donanımlarla donatılmıştır. Bu özellikler maksimum performans için traktöre daha fazla kontrol ve güvenlik sağlar.

Serinin traktörleri bahçe işleri meyve bahçesi işleri gübreleme ekim ve hasat işleri gibi farklı tarım faaliyetleri için idealdir. Markanın traktör serisi tarım ile uğraşanların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Markanın traktörleri son derece kullanışlıdır. Küçük ebatları sayesinde dar alanlarda ve engebeli arazilerde rahatça kullanılabilirler. Çiftçilerin daha rahat bir sürüş deneyimi yaşamaları ve daha az yorulmaları için kabinli modelleri de bulunur.

MarkaModelFiyat
Erkunt Kısmet 50E50 T436 bin 400 Türk Lirası
Erkunt Kısmet 50E50 T484 bin 100 Türk Lirası
Erkunt Kısmet 50E50 B454 bin 100 Türk Lirası
Erkunt Kısmet 50E50 B500 bin 100 Türk Lirası
Erkunt Kısmet 50E Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Kısmet 55E Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Markanın traktör serisi geniş bir motor gücü yelpazesine sahiptir ve çiftçilerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Serinin traktörlerinin özellikleri arasında hidrolik direksiyon fren sistemi arka tampon üç nokta askı kolu ve diğer donanımlar bulunmaktadır.

Markanın traktörleri tarım faaliyetleri için ekonomik ve etkili bir çözüm sunar. Serinin traktörleri özellikle dar alanlarda ve engebeli arazilerde çalışmak için tasarlanmıştır. Kısmet 55E’nin büyük bir avantajı küçük ebatlarıdır. Dolayısıyla çiftçiler daha dar alanlarda rahatça çalışabilirler ve bu traktör serisi bahçelerde de kullanılabilir. Hidrolik direksiyon teknolojisi sayesinde daha iyi bir sürüş deneyimi sağlar.

MarkaModelFiyat
Erkunt Kısmet 55E55T 2WD475 bin 600 Türk Lirası
Erkunt Kısmet 55E55T 4WD523 bin 800 Türk Lirası
Erkunt Kısmet 55E Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Kısmet 58E Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Kısmet 58E 55 beygir gücüne sahip bir motor ile donatılmıştır. 12 ileri 12 geri hareket vites kutusu mevcuttur ve maksimum hızı 30 kilometre/saat olarak sınırlandırılmıştır. Kısmet 58E traktörleri ön çekişli veya dört çekerli modellere sahiptir. Markanın traktörleri hidrolik direksiyon fren sistemi arka tampon ve üç nokta askı kolu gibi farklı donanımlarla donatılmıştır.

Aynı zamanda traktörler günümüzde daha yüksek bir verimlilik sağlamak için önden tahrikli diskler de mevcuttur. Serinin traktörleri bahçe işleri meyve bahçesi işleri gübreleme ekim ve hasat işleri gibi farklı tarım faaliyetleri için idealdir.

MarkaModelFiyat
Erkunt Kısmet 58E2WD Platformlu493 bin Türk Lirası
Erkunt Kısmet 58E2WD Kabinli537 bin 600 Türk Lirası
Erkunt Kısmet 58E4WD Platformlu555 bin 900 Türk Lirası
Erkunt Kısmet 58E4WD Kabinli612 bin 100 Türk Lirası
Erkunt Kısmet 55E Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Bereket 60E Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Bereket 60E 60 beygir gücüne sahiptir ve özellikle tarımsal faaliyetlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Traktör dört tekerlekten çekişli bir yapıya sahiptir ve hidrolik direksiyonu sayesinde kolay kontrol edilebilir. Arka güç çıkışı sayesinde çiftlik makinaları ve tarım ekipmanı gibi farklı aksesuarlarla kullanılabilir.

Bereket 60E’nin özellikleri arasında yükseltilmiş bir kabin geniş bir operatör platformu konforlu bir koltuk konforlu bir sürüş için ayarlanabilir direksiyon ve elektronik olarak kontrol edilen bir hız seçici sitemi sayılabilir. Türkiye’deki çiftçiler için ucuz ve verimli bir çözüm sunar. Traktör dayanıklı bir yapıya sahip olması ve düşük yakıt tüketimine sahip olması nedeniyle popüler bir seçimdir. Bakım gerektirmeyen mühendislik tasarımı işletme maliyetlerini düşürür ve traktörün ömrünü uzatır.

MarkaModelFiyat
Erkunt Bereket 60E2WD Platformlu546 bin 300 Türk Lirası
Erkunt Bereket 60E2WD Kabinli605 bin 400 Türk Lirası
Erkunt Bereket 60E4WD Platformlu603  bin 900 Türk Lirası
Erkunt Bereket 60E Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Nimet 70E Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Nimet 70E 70 beygir gücüne sahiptir ve tarımsal faaliyetler için tasarlanmıştır. Traktör dört tekerlekten çekişli bir yapıya sahiptir ve hidrolik direksiyonu sayesinde kolayca kontrol edilebilir. Arka güç çıkışı sayesinde çiftlik makinaları ve tarım ekipmanı gibi farklı aksesuarlarla kullanılabilir.

Nimet 70E’nin özellikleri arasında modern bir kabin geniş bir operatör platformu ayarlanabilir sürücü koltuğu elektronik olarak kontrol edilen bir hız seçici sistemi ve akıllıca yerleştirilmiş kontrol düğmeleri sayılabilir.Aynı zamanda güçlü bir motor ve düşük yakıt tüketimi Nimet 70E’nin çok yönlü bir traktör olmasını sağlar. 70E performansı dayanıklılığı ve verimliliği ile çiftçiler ve tarım endüstrisi için ideal bir seçimdir. Traktör işletme maliyetlerini düşürmek için özel olarak tasarlanmıştır ve çiftlik sahipleri için mükemmel bir yatırım seçeneğidir.

MarkaModelFiyat
Erkunt Nimet 70E2WD Platformlu676 bin 500 Türk Lirası
Erkunt Nimet 70E2WD Kabinli754 bin 500 Türk Lirası
Erkunt Nimet 70E4WD Platformlu715 bin 400 Türk Lirası
Erkunt Nimet 70E4WD Kabinli797 bin 200 Türk Lirası

Erkunt Nimet 75E Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Nimet 75E’nin teknik özellikleri arasında elektronik olarak kontrol edilen hız seçiciliği dişli kutusu verimli bir motor ve güçlü bir arka güç çıkışı da bulunur. Arka güç çıkışı çiftlik makineleri ve tarım ekipmanı gibi farklı aksesuarlarla kullanılabilir. Traktör modern tasarımı sayesinde çok yönlü bir kullanım imkanı sunar.

Geniş operatör platformu ayarlanabilir direksiyon ve koltuk ve yükseltilmiş kabin ile konforlu sürüş imkanı sunar. İleri teknoloji elektronik kontrol sistemleri Nimet 75E’nin düşük yakıt tüketimine sahip olmasını sağlar. 5E performansı güvenilirliği ve verimliliği ile tarım endüstrisi için ideal bir seçimdir. Traktör çiftlik sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üstün özellikleri sayesinde çok yönlü bir kullanım sağlar.

MarkaModelFiyat
Erkunt Nimet 75E2WD Platformlu747 bin 900 Türk Lirası
Erkunt Nimet 75E2WD Kabinli822 bin 900 Türk Lirası
Erkunt Nimet 75E4WD Platformlu810 bin 500 Türk Lirası
Erkunt Nimet 70E Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Servet 80E Güncel Fiyat Listesi ve teknik özellikleri

Traktör tarımsal faaliyetler için tasarlanmıştır ve 80 beygir gücüne sahiptir. Ekstra yük kapasitesine sahip sağlam bir şasiye sahip olan Servet 80E ağır yüklerin taşınması için idealdir. Traktörün hidrolik direksiyonu kolay kullanım ve kontrol sunar.

Elektronik olarak kontrol edilen hız seçici sitemi sayesinde traktörün hızını hassas bir şekilde kontrol etmek mümkündür.Arka güç çıkışı sayesinde çiftlik makinesi ve tarım ekipmanları gibi farklı aksesuarlarla da kullanılabilir. Servet 80E geniş bir operatör platformu ayarlanabilir sürüş koltuğu ve yükseltilmiş modern bir kabin sayesinde konforlu bir sürüş sunar.

MarkaModelFiyat
Erkunt Servet 80E4WD Platformlu776 bin 200 Türk Lirası
Erkunt Servet 80E4WD Kabinli850 bin 400 Türk Lirası
Erkunt Servet 80E4WD + Platformlu834  bin 300 Türk Lirası
Erkunt Servet 80E Güncel Fiyat Listesi ve teknik özellikleri

Erkunt Servet 85E Güncel Fiyat Listesi ve teknik özellikleri

Markanın traktörleri 85 beygir gücündeki 4 silindirli bir motora sahiptir ve altı ileri bir vites kutusu bulunur. Hidrolik direksiyon ve hidrolik güç ünitesi de bulunmaktadır. Markanın traktörleri tarım alanında kullanılan bir traktör olduğundan çiftçilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Serinin traktörleri zorlu tarım koşullarında en iyi performansı göstermek için üretilmiştir.

Markanın traktörlerinin geniş bir kullanım yelpazesine sahip bir traktördür. Tarımsal çalışmalarda kullanılabileceği gibi çekiş gücü ve dayanıklılığı nedeniyle endüstriyel kullanımlarda da kullanılabilir. Uzun model tipi yüksek bir yerden basma özelliği sağlar ve traktörün dar ve çukurlu tarım arazilerinde daha kolay manevra yapmasını sağlar. Erkunt Servet 85E operatöre daha fazla konfor sağlayan geniş bir kabin de içermektedir.

MarkaModelFiyat
Erkunt Servet 85E4WD Platformlu806 bin 500 Türk Lirası
Erkunt Servet 85E4WD Kabinli884 bin Türk Lirası
Erkunt Servet 85E4WD Platformlu850 bin 500 Türk Lirası
Erkunt Servet 85E Güncel Fiyat Listesi ve teknik özellikleri

Erkunt Kıymet 90E Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Traktör 90 beygir gücündeki 4 silindirli bir motora sahiptir ve altı ileri vites kutusu ile birlikte gelir. Hidrolik direksiyon ve güç ünitesi de bulunmaktadır. Günümüzde traktör özellikle tarımsal işler için tasarlanmıştır ve zorlu tarım koşullarında en iyi performansı vermek için üretilmiştir. Kıymet 90E daha fazla konfor sağlayan geniş bir kabin de içermektedir.

Geniş kullanım yelpazesi nedeniyle Erkunt Kıymet 90E tarım işlerinde ve endüstriyel kullanımda da kullanılabilir. Uzun yaz tipi yüksek bir yerden basma özelliği sağlar ve dar tarım arazilerinde daha kolay manevra yapılmasını sağlar. Erkunt Kıymet 90E Türk tarım sektörü için etkili bir seçenektir. Yüksek performansı ve çok yönlülüğü çiftçilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

MarkaModelFiyat
Erkunt Kıymet 90E4WD Platformlu845 bin 100 Türk Lirası
Erkunt Kıymet 90EKabinli934 bin 800 Türk Lirası
Erkunt Kıymet 90E4WD Plaformlu+890 bin 700 Türk Lirası
Erkunt Kıymet 90E4wd Kabinli +1.008 bin 800 Türk Lirası
Erkunt Kıymet 90E Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Kudret 105E Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Kudret 105E tarımsal işler için özel olarak tasarlanmıştır ve zorlu koşullarda en iyi performansı sunmak için üretilmiştir. Traktör dar tarım arazilerinde daha rahat manevra yapmak için yüksek bir yerden basma özelliğine sahip uzun yaz tipi bir tasarıma sahiptir.

Traktör çiftçilerin ve endüstriyel kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Operatöre konfor sağlayan geniş bir kabine de sahiptir. Erkunt Kudret 105E ülkemizin tarım sektörü için önemli bir seçenek olarak kabul edilirken yüksek performansı ve çok yönlülüğü sayesinde diğer sektörlerde de kullanılabilir.

MarkaModelFiyat
Erkunt Kudret 105E4WD Kabinli984 bin 100 Türk Lirası
Erkunt Kudret 105E4WD Platformlu939 bin 800 Türk Lirası
Erkunt Kudret 105E Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Lüks Serisi Güncel Fiyat listesi ve Teknik Özellikleri

Markanın lüks serisi tarımsal işler için özel olarak tasarlanmıştır ve operatöre daha fazla konfor ve yüksek performans sunmaktadır. Seride yer alan traktörler yüksek beygir gücüne hidrolik direksiyona hidrolik güç ünitesine ve geniş kabinlere sahiptir. Erkunt Lüks Serisi çiftçilerin ve endüstriyel kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir.

Traktörler geniş tarım alanlarında çok çeşitli işlemleri kolayca gerçekleştirebilmeleri için yüksek manevra kabiliyetine sahiptir. Serinin traktörleri diğer sektörlerde de kullanılabilir ve yüksek performansıyla farklı ihtiyaçlar için uyarlanabilir. Erkunt Lüks Serisi Türk tarım sektöründe önde gelen traktör seçenekleri arasında yer almaktadır.

MarkaModelFiyat
ErkuntLüks serisi666 bin 800 Türk Lirası
ErkuntLüks serisi735 bin 000 Türk Lirası
Erkunt Lüks Serisi Güncel Fiyat listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Bereket 65 Lüks Güncel Fiyat Listesi ve teknik özellikleri

Erkunt Bereket 65 Lüks yüksek manevra kabiliyeti hidrolik direksiyon hidrolik güç ünitesi ve geniş kabin gibi özelliklere sahiptir. Tarım işçilerinin konforu verimliliği ve ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Çiftçilerin ihtiyaçlarını karşılamak için diğer sektörlerde de kullanılabilir. Erkunt Bereket 65 Lüks güçlü motor ve diğer özellikleri sayesinde Türk tarım sektörü için ideal bir traktör seçeneği sunmaktadır.

65 Lüks Türk tarım sektöründeki çiftçilerin ve endüstriyel kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış bir traktördür. Yüksek beygir gücüne hidrolik direksiyona hidrolik güç ünitesine ve geniş bir kabin gibi özelliklere sahiptir. Uzun tasarımı sayesinde dar tarım arazilerinde kolayca manevra yapabilme özelliği bulunur.

MarkaModelFiyat
Erkunt Bereket 65 Lüks2WD Platformlu666 bin 800 Türk Lirası
Erkunt Bereket 65 Lüks2WD Kabinli735 bin Türk Lirası
Erkunt Bereket 65 Lüks4WD Platformlu752 bin 900 Türk Lirası
Erkunt Bereket 65 Lüks Güncel Fiyat Listesi ve teknik özellikleri

Erkunt Nimet 70Lüks Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Markanın traktör modeli özellikle tarım işlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Erkunt Nimet 70 Lüks uzun yaz aylarında da oldukça kullanışlıdır. Traktörün kabininde bulunan klima sistemi sayesinde sıcak havalarda bile rahat bir çalışma ortamı sağlanır. Dolayısıyla bu özellik traktörün kullanımını daha konforlu hale getirir ve verimliliği artırır.

Traktörün motoru 70 beygir gücünde ve yakıt tasarruflu bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda bu özellik sayesinde traktör uzun yaz aylarında da düşük yakıt tüketimiyle çalışarak hem çevreyi korur hem de kullanıcıya maddi fayda sağlar. Erkunt Nimet 70 Lüks uzun yaz aylarında tarım işlerinde kullanıma uygun çiftçi lastikleriyle donatılmıştır. Lastikler traktörün toprağa daha iyi tutunmasını sağlar ve işlerin daha verimli bir şekilde yapılmasına yardımcı olur.

MarkaModelFiyat
Erkunt Nimet 70Lüks2WD Platformlu699 bin 900 Türk Lirası
Erkunt Nimet 70Lüks2WD Kabinli776 bin 200 Türk Lirası
Erkunt Nimet 70Lüks4WD Platformlu804 bin 400 Türk Lirası
Erkunt Servet 80 Lüks Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Nimet 75 Lüks Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Günümüzde markanın traktörleri uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır ve zorlu tarım koşullarında bile yüksek performans gösterir. Yüksek güçlü motoru sayesinde Nimet 75 Lüks zorlu tarım işlerinde bile yüksek verimlilik sağlar. Uzun yaz günlerinde çalışmak için idealdir. Traktör Türk tarım sektöründe sıkça kullanılmaktadır ve çiftçilerin güvenilir bir yardımcısıdır. Nimet 75 Lüks çiftçilerin verimliliğini arttırmak için tasarlanmıştır ve kolay kullanımı ile de dikkat çeker.

Toplamda 75 beygir gücüne sahip olan Nimet 75 Lüks yüksek performanslı hidrolik sistemleri ve kabin içi tasarımı ile de kullanıcı dostudur. Uzun yaz günlerinde rahat çalışmayı sağlayacak uygun klima ve ısıtma sistemiyle donatılmıştır. Erkunt Nimet 75 Lüks toprak işleme hasat gübreleme ve taşıma gibi tarımsal işlerde çiftçilerin işlerini kolaylaştıran ve verimliliklerini arttıran bir traktördür.

MarkaModelFiyat
Erkunt Nimet 75 Lüks4WD Platformlu833 bin 600 Türk Lirası
Erkunt Nimet 75 Lüks4WD Kabinli927 bin 300 Türk Lirası
Erkunt Nimet 70Lüks Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Servet 80 Lüks Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Servet 80 Lüks yüksek performansı ve dayanıklılığı sayesinde Türk çiftçilerinin en önemli yardımcılarından biri haline gelmiştir. 4 silindirli turbo beslemeli motoru 80 beygir güç üretebilmekte ve bu sayede ağır işler bile kolayca yapılabilmektedir. Yapısı ve özellikleriyle kullanımı son derece kolay ve konforlu olan Erkunt Servet 80 Lüks çiftçilerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Süspansiyonlu sürücü koltuğu ayarlanabilir direksiyon ve yüksek manevra kabiliyeti rahat bir sürüş sağlamaktadır. Erkunt Servet 80 Lüksün arazi şartlarına uygun olarak tasarlanmış lastikleri çiftçilerin zorlu arazi koşullarında bile güvenli bir şekilde çalışmalarını sağlamaktadır. Yüksek performanslı fren sistemi sayesinde traktörün frenlemesi son derece güçlüdür ve çiftçilerin işlerinde güvenle çalışmalarına olanak tanımaktadır.

MarkaModelFiyat
Erkunt Servet 80 Lüks4WD Platformlu864 bin 800 Türk Lirası
Erkunt Servet 80 Lüks4WD Kabinli962 bin 200 Türk Lirası
Erkunt Servet 80 Lüks Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Servet 85 Lüks Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Servet 85 Lüks yüksek performansı ve dayanıklılığı ile öne çıkmaktadır. Kendine özgü tasarımı sayesinde kolay ve rahat bir kullanım sunuyor. Yüksek verimlilik sağlayan markanın traktör modeli hem tarım hem de ağaç işleri gibi birçok farklı alanlarda kullanılabilir. Traktörün motoru 85 beygir gücünde olup en zorlu şartlarda bile yüksek performans göstermektedir.

Servet 85 Lüks modeli diğer traktörlerden daha güçlü bir yürüyüş sistemi ile donatılmıştır. Traktörün kabininde rahat bir sürüş sunan geniş koltuk ile konforlu bir sürüş deneyimi yaşatmaktadır. Güneş ışıklarına karşı koruyan güneşlik klima sistemi ve ön camlardaki yıkama sistemi operatöre rahat bir kullanım imkanı sağlamaktadır.

MarkaModelFiyat
Erkunt Servet 85 Lüks4WD Platformlu905 bin 100 Türk Lirası
Erkunt Servet 85 Lüks4WD Kabinli1.016 bin 800 Türk Lirası
Erkunt Servet 85 Lüks Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Servet 90 Lüks Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Kıymet 90 Lüks öncelikle uzun çalışma saatleri ve zorlu tarım koşulları için tasarlanmıştır. Dolayısıyla güçlü bir motor ve dayanıklı bir gövdeye sahiptir. 90 beygir gücünde olan motoru sayesinde yüksek verimli bir çalışma sağlar ve zorlu koşullarda dahi performansını kaybetmez. Traktörün sürüş özellikleri de oldukça etkilidir.

Kolay kullanılabilir kontrolleri hassas direksiyon sistemi ve yüksek manevra kabiliyeti sayesinde tarlada rahat bir sürüş deneyimi sunar. Sürücülerin konforunu artırmak amacıyla da geniş bir kabin tasarlanmıştır. Erkunt Kıymet 90 Lüks birçok farklı tarım işi için kullanılabilen geniş bir ekipman yelpazesine sahiptir. Aynı zamanda tarım işlerinin farklı aşamalarında ihtiyaç duyulan farklı ekipmanlarla kolaylıkla uyum sağlayabilir.

MarkaModelFiyat
Erkunt Kıymet 90 Lüks4WD Platformlu971 bin 500 Türk Lirası
Erkunt Kıymet 90 Lüks4WD Kabinli1.084 bin 800 Türk Lirası
Erkunt Servet 90 Lüks Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Servet 100 Lüks Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Günümüzde markanın traktörleri modern teknoloji ve geleneksel tasarım özelliklerini birleştirerek kaliteli ve verimli bir performans sunmaktadır. Kıymet 100 Lüks yüksek tork gücüne sahip 4 silindirli bir motor tarafından desteklenmektedir. Traktör zorlu tarım koşullarında bile sürüş esnekliği sağlar ve yüksek verimlilik sunar. Traktörün kabininde konforlu bir sürüş ve uzun çalışma saatleri sunan bir dizi özellik bulunmaktadır. Serinin traktörleri günümüzde yüksek teknolojili bir klima sistemi ile donatılmıştır.

Kıymet 100 Lüks çift çekiş özellikleri sayesinde çeşitli tarım uygulamalarında kullanılabilmektedir. Sahip olduğu hidrolik pompa sayesinde iş makineleri ve ekipmanlar ile uyumlu bir şekilde kullanılabilmektedir. Geniş bir arka ağırlık tasarımı sayesinde traktör ağır yükleri taşımak için de kullanılabilir. Yükseltilmiş ön aks tasarımı sayesinde toprakta daha az yere basarak daha verimli bir şekilde çalışabilir.

MarkaModelFiyat
Erkunt Servet 100 Lüks4WD Platformlu1.173 bin 200 Türk Lirası
Erkunt Servet 100 Lüks4WD Kabinli1.258 bin 300 Türk Lirası

Erkunt Haşmet 110 Lüks Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Haşmet 110 Lüks traktörler günümüzde modern bir kabin ile donatılmıştır. Sürücü konforu ön planda tutularak tasarlanmıştır ve yorulmadan uzun saatler boyunca çalışabilecekleri bir ortam sağlar. Kontrol paneli ve aydınlatma sistemine özel bir önem verilmiş ve tüm bu detaylar traktörün güvenliği ve kullanım kolaylığı açısından özenle işlenmiştir. Traktörün üstün performansının yanı sıra mükemmel sürüş konforu ve verimlilik sunması kullanıcıların tercih sebebi haline gelmiştir. Erkunt Haşmet 110 Lüks çiftçilerin ve tarım işletmelerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış olması nedeniyle Türkiye’nin pek çok bölgesinde tercih edilen bir araçtır.

MarkaModelFiyat
Erkunt Haşmet110 Lüks4WD Kabinli1.339 bin 800 Türk Lirası
Erkunt Haşmet110 Lüks4WD Kabinli CRD1.547 bin 400 Türk Lirası
Erkunt Servet 100 Lüks Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Hasret 125 Lüks Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Hasret 125 Lüks traktörler üstün özellikleri sayesinde tarım işlerinin verimliliğini arttırmakta büyük bir rol oynar. Bu traktörler geniş motor kapasiteleri sayesinde zorlu arazi koşullarında bile mükemmel bir performans sergiler. Konfor özellikleri sayesinde uzun çalışma saatleri boyunca bile sürücülerin yorgunluğunu en aza indirir. Erkunt Hasret 125 Lüks traktörlerinde kullanılan teknolojiler modern tarım uygulamalarına uygun şekilde geliştirilmiştir. Bu traktörler tarla işleri bahçe işleri ve ağır yüklerin taşınması için ideal çözümler sunarlar. Markanın traktörleri aynı zamanda günümüzde tarım makineleriyle kolayca entegre edilebilirler.

MarkaModelFiyat
Erkunt hasret 125 Lüks125 kabinli lüks CRD4 PS1.948 bin 400 Türk Lirası
Erkunt hasret 125 Lüks Güncel Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Erkunt Kuvvet 130 Lüks Güncel Fiyat Listesi ve teknik özellikleri

Erkunt Kuvvet 130 Lüks traktörleri uzun yaz günleri için tasarlanmış tarım işlerinde yüksek performans ve verimlilik sağlayan traktörlerdir. Serinin traktörleri düşük yakıt tüketimi yüksek güç konforlu sürüş özellikleri ve mükemmel çekiş kontrolü sunarlar. Tarım işlerinde kullanılan modern teknolojilerle uyumlu şekilde geliştirilmiş olan bu traktörler tarla işleri bahçe işleri ve ağır yüklerin taşınması için ideal çözümler sunarlar. Sürücülerin yorgunluğu en aza indiren konfor özellikleriyle uzun çalışma saatleri boyunca bile rahat bir sürüş sağlarlar. Markanın traktörleri tarım işlerinde yüksek verimlilik sağlamak isteyenler için ideal bir seçimdir.

MarkaModelFiyat
Erkunt Kuvvet 130 Lüks130 kabinli Lüks CRD4 PS2.293 bin 800 Türk Lirası
Erkunt Kuvvet 130 Lüks Güncel Fiyat Listesi ve teknik özellikleri

Tarım, Türkiye’nin ekonomik ve sosyal hayatında önemli bir rol oynayan sektördür. Bu sektörün modernizasyonu ve verimliliğinin arttırılması için Türk tarım makineleri üreticileri, son yıllarda yoğun bir çalışma yürütmektedirler. Bu çalışmaların bir sonucu olarak, Erkunt Traktör gibi yerli ve milli traktör markaları ortaya çıkmıştır. Erkunt Traktör, Türkiye’nin tarım makineleri sektöründeki yükselen yıldızlarından biridir.

Özetle Erkunt Traktör, inovasyon, kalite ve performans odaklı yaklaşımıyla tarım sektöründe güvenilir bir isim olmuştur. Teknolojik üstünlüğü, ürün yelpazesi ve müşteri desteği ile çiftçilere yüksek performans ve dayanıklılık sağlayan traktörler sunar. Erkunt Traktörün tarım sektöründeki liderliği, sürekli araştırma ve geliştirme çalışmalarına dayanmaktadır.

]]>
https://otomoda.net/erkunt-traktor-hangi-ulkenin/feed/ 0
Elektrikli Traktör 2023 Modelleri https://otomoda.net/elektrikli-traktor/ https://otomoda.net/elektrikli-traktor/#respond Tue, 27 Dec 2022 08:08:19 +0000 https://otomoda.net/?p=1780 Elektrikli traktörElektrikli traktör modelleri son zamanlarda sıklıkla gündeme gelmeye başladı. Binek araçları modernleşirken zirai araçların modernleşmemesi düşünülemezdi. Öncelikle tarımda en çok kullanılan traktörler çok daha konforlu kabinlere kavuştu. Ayrıca kabinlere kullanan kişilerin aracı daha iyi kontrol etmeleri için ekranlar eklendi. Bu ekranlardan sürücüler sensörler aracılığı ile gelen bilgileri okuyabilir, kameralardan yapılan işleri takip edebilirler. Günümüzde ise […]]]> Elektrikli traktör

Elektrikli traktör modelleri son zamanlarda sıklıkla gündeme gelmeye başladı. Binek araçları modernleşirken zirai araçların modernleşmemesi düşünülemezdi. Öncelikle tarımda en çok kullanılan traktörler çok daha konforlu kabinlere kavuştu. Ayrıca kabinlere kullanan kişilerin aracı daha iyi kontrol etmeleri için ekranlar eklendi. Bu ekranlardan sürücüler sensörler aracılığı ile gelen bilgileri okuyabilir, kameralardan yapılan işleri takip edebilirler. Günümüzde ise traktörlerin de elektrikli motorlara sahip olması konusu sık sık gündeme geliyor. Yurtdışında bu konu hakkında birçok şirket çalışıyor.

Hatta ufak traktör modellerinden bazılarında elektrikli motorlar kullanılmaya başlamış durumda. Ülkemizde ise bu konu hakkında bazı firmalar çalışmalar düzenliyorlar. Önder Yol firması ile Ziraat Girişim ’in ortaklığı ile kurulan ZY elektrikli traktör firmasından oldukça güzel haberler geliyor. Tamamı Türk firması olan şirket artık son aşamaya geldiklerini açıkladı. Önümüzde ki sene traktörlerini tanıtacaklarına dair sosyal medyadan haberler geliyor. Şirket oldukça hummalı bir çalışma ile üretime geçecek prototipi hazırlıyor.

İlk üretilen prototipin tork ve güç değerleri çok yüksek olmadığı için ortaya çıkacak prototipin ne kadar yararlı olacağı tartışma konusu olmuştu. Hatta şirketin vazgeçeceğine dair birçok haberde çıkmıştı. Fakat şirket pes etmedi. Bu konuda çalışmalarını sürdüren şirket tork ve güç değerlerini oldukça arttırdıklarını da duyurdular. Birçok çok güvenlik testinden geçen traktör hepsinden de yüksek notlar almayı başardı. Üç farklı modele sahip olacak traktörün seri üretime geçmesi merakla bekleniyor.

Elektrikli traktör

Elektrikli Traktör Ne Zaman Çıkacak

Çiftçilerin şikâyet ettiği konulardan bir tanesi mazot fiyatları oluyor. Üretim masraflarını artıran yakıt fiyatlarının önüne geçmek için elektrikli traktörler güzel bir alternatif olacağa benziyor. ZY markasının elektrikli traktörler çiftçilerin adeta imdadına yetişecektir. Modelin özelliklerine baktığımızda

 • 290 beygir güce sahip olacağını görüyoruz.
 •  İçerisinde 95 kWh batarya yer alacak.
 •  Kullanım süresi 12 saatin üzerinde olacak.
 • Arkasında ek aparat takıldığında ise bu sürenin 5 ile 7 saat aralığına düşeceği düşünülüyor.
 • Araçta iki adet elektrikli motor yer alacak.
 • Doğru akımla birlikte 1 saatte bataryaların yüzde 80’lik kısmı doldurulabilecek.

 Firma bataryalar konusunda da oldukça iddialı. Yıllık 750 saat kullanım yapılırsa bataryanın 20 yıl tükenmeyeceğini söylüyorlar. Ayrıca traktörlerde ikaz sistemi de bulunacak. Aracın bataryası yüzde 15 civarına geldiğinde kullanıcı uyarılacak. Böylece aracın yolda kalmasının da önün geçilecek. Çiftçiler 1 saat mola verdikten sonra tam gaz işlerine devam edebilecekler.

Tabi şarj noktasına gelince bazı sorunlar ortaya çıkıyor. Traktörlerin efektif şekilde kullanılması için şarj istasyonları kurulması gerekecek. Şarj noktası olmadan traktörün bataryalarını doldurmanın uzun süreceği aşikârdır. Fakat atılan bu kadar adımdan sonra bu konuda da çözümler gelecektir. Elektrikli traktör ile birlikte çiftçiler birçok avantaja kavuşacak. Araçlar çevreci olacağı için kırsalda emisyon oranlarını da büyük oranda düşüreceği söyleniyor. Üretim masrafları da büyük oranda azalacaktır.

Elektrikli Traktör Ne Zaman Çıkacak

Elektrikli Traktör Fiyatı

Üretilecek traktörlerin henüz ne kadar fiyattan alıcıya sunulacağı konusunda net bilgiler bulunmuyor. Özellikle iç piyasalarda ki çalkantılar fiyatın yükselmesine de düşmesine de sebep olabilecekken ortaya konulacak her fiyat farazi kalacaktır. Firmanın planlarına baktığımızda öncelikle en büyük boy traktörü piyasaya sürmek isteklerini görüyoruz. 2023 yılında 1200 adetle üretime başlamayı düşünen firmanın ilerleyen yıllarda talebe göre miktarı artırarak devam edebileceği gelen bilgiler arasında.

Sosyal medyada yer alan bilgilere göre traktörlerin 1 milyon liradan satışa sunulma ihtimali olduğu belirtiliyor. Eğer devletten bir destek gelirse fiyatlar düşecektir. Yüzde 50 oranında bir hibe gelmesiyle fiyatları 500.000 TL bandına kadar düşecektir. Bu fiyatı da yüksek bulanlar olmakla birlikte birçok kişi bu fiyatın oldukça yeterli olduğunu belirtiyor. Uygun faizli bir kredi ile çiftçilerin bu traktörlere rahatlıkla ulaşabileceği söyleniyor. 

Henüz çiftçiye şarj masrafının ne kadar yansıyacağı ve olası tamir masraflarının ne kadar olacağı bilinmiyor. Ama mazot masraflarıyla karşılaştırıldığında ortaya çıkacak masrafların oldukça düşük olacağı söyleniyor. Bu traktörleri kullanan çiftçilerin iki yıl gibi kısa süreler içinde traktörün masrafını çıkarabileceği iddia ediliyor. İki deneyimli firmanın birleşmesiyle ortaya çıkan elektrikli traktörlerin seri üretime geçmesi merakla bekleniyor. Yüzde yüz yerli üretim olması da ülkemiz açısından ayrı bir gurur kaynağı oluyor.  Özetle elektrikli traktör modelleri bundan sonraki yıllarda çok daha etkili bir performans ortaya koyabilecek bir kabiliyete sahip olacaktır.

]]>
https://otomoda.net/elektrikli-traktor/feed/ 0