Araba sevdalılarına özel!

Same Traktör Fiyat Listesi

0 144

Same traktör fiyat listesi çiftçiler tarafından sıklıkla merak ediliyor. Zira Same markası uzunca süreden bu yana sektörde yer alan ve yeni nesil teknolojileri başarılı bir şekilde uygulama kabiliyetine sahip uluslararası bir traktör markasıdır. Yine bu markaya ait fiyat bilgisinin yanı sıra modellerinin özellikleri de merak ediliyor. Yazımızda Same traktör fiyat listesi haricinde bu markanın hangi ülkeye ait olduğuna vs de yanıtlar verdik. İşte detaylar!

İçerik Tablosu

Same Traktör Hangi Ülkenin

Same traktör markası günümüzün en çok tercih edilen traktör markaları arasında yer alıyor. Bu traktörlerin hangi ülkenin olduğu sorusu son günlerde sık sık gündeme geliyor. Markanın traktörlerinin günümüzde İtalya merkezli olduğu biliniyor. Traktörler markasının fabrikası Vittorio Carozza tarafından 1942 yılında kuruldu.

O günden bugüne birçok farklı model ve segment seçeneğiyle markanın traktörleri çiftçiler için bulunmaz bir nimet olarak ön planda yer aldı. Dizel marka üreticiler arasında yer almasının yanı sıra markanın traktörlerinin günümüzde konforlu bir sürüş verimliliği sunduğu da günümüzde bilinen detaylar arasında bulunuyor. Aynı zamanda traktörlerin 30 ileri 15 geri vitesli yapıları bulunuyor. Bu yapılarıyla serinin traktörleri en iyi performans verimliliğini çiftçilere sunuyor.

Aynı zamanda kabinli ve platformlu olmak üzere 2 farklı segment seçeneğinin olduğunu da bilmekteyiz. Bunun yanında markanın traktörlerinin yüksek verimlilik özelliklerine sahip olması onları piyasanın en popüler araçları haline getiriyor. Traktörlerin bakımının da günümüzde kolay bir şekilde oto-servis firmaları tarafından yapılıyor olması markanın traktörlerinin popüler olmasında etkili oluyor.

Bunlara ek olarak serinin traktörlerinin seyahat hızı ortalama olarak 40 km/saat olarak belirlenmiştir. Motor gücü ise segmentler arasında incelediğimizde 60 ile 100 KW düzeyindedir. Dolayısıyla markanın traktörlerinin her açıdan en iyiyi sunduğu günümüzde çiftçiler tarafından yapılan yorumlarda da belirletilmiş durumdadır.

Same Traktör Kullanıcı Yorumları

Eğer ki Same traktörleri almayı düşünüyorsanız bu süreçte merak edeceğiniz konulardan birisi de elbette ki kullanıcı yorumları olacaktır. Kullanıcı yorumları söz konusu olduğunda markanın traktörlerinin teknik ve donanımsal özellikleri kişilerin ilgisini çekiyor. Her şeyden önce bu traktörlerin transmisyon 30/15 düzeyindedir.

 Kullanıcı yorumlarını incelediğimizde özellikle kişiler markanın traktörlerinin kabinli ve platform seçeneklerinin olmasından yana olumlu yorumlarda bulunmuştur. 2023  yılında traktör alma planlarınız bulunuyorsa ve bu süreçte konforlu bir traktör seçmeyi düşünüyorsanız Same markasının traktörleri tam size göredir. Bu traktörlerin 2023 yılının en verimli sürüş yeteneklerine ve maksimum verimliliğe sahip olması traktörleri popüler yapan sebeplerden birkaç tanesidir.

Taşıma yüksekliklerine baktığımızda ise markanın traktörlerinin 2.59 m özelliklerde olduğu biliniyor. Segment ve donanım kabiliyetiyle ön plana çıkan markanın traktörlerinin son nesil konforlu motor sistemine sahip olduğu da biliniyor. Aynı zamanda vites özellikleri bakımından da son derece performans güvencesine sahip araçlar olduğu biliniyor.

Çiftçilere kolaylıklar sağlaması ve çiftçilerin kolay bir şekilde üretim yapabilmesine olanak tanıma Same markasının traktörlerini ön plana çıkarır. Markanın traktörlerinin üretim yeri İtalya’dır. Her yıl seri üretim dahilinde İtalya’daki fabrikalarında traktörlerin üretildiğini bilmekteyiz. Bunun yanında traktörlerin kabinli segmentli olanlarının yüksek konforlu bir oturma alanı sunduğu da sürücüler tarafından yapılan yorumlarda belirtilmiş durumdadır. Same marka traktörlerin güvenlik sistemleri de son nesil sistemlerle donatılmış durumdadır.

Same Traktör İnceleme

2023 yılının en çok incelenen traktörlerinin başında günümüzde elbette ki Same marka traktörler geliyor. Birçok farklı donanım paketiyle piyasaya sürülen bu traktörlerin son yıllarda yoğun düzeyde talep gördüğü biliniyor. Eğer ki sürüş konforu yüksek ve maksimum konfor elde edebileceğiniz bir traktör arıyorsanız markanın traktörleri bu süreçte sizlere isteneni en iyi standartlarda sunmayı başaracaktır.

Motor gücü özelliklerini incelediğimizde traktörlerin ortalama olarak 60 KW düzeyinde olduğu yapılan incelemelerde ön plana çıkıyor. Bunun yanında serinin traktörlerinin 30/15 transmisyon özelliklere sahip olduğu günümüzde bilinen detaylardan en önemlileri arasında bulunuyor. Yüksek verimlilikte çiftçilik yapmak istiyorsanız ve hasadınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız İtalyan marka Same traktörler sizlere bu süreçte en iyiyi sunmayı başaracaktır.

Bu traktörlerin en önemli özelliği sürüş kabiliyetini sürücülere en iyi şekilde sunmasıdır. Aynı zamanda kabinli ve platformlu olmak üzere 2 farklı donanım seçeneği de gene bu süreçte bulunan özellikler arasında bulunuyor.

Markanın traktörlerinin her yıl talep yoğunluğunun yüksek olması traktörlerin ne kadar popüler olduğunu kanıtlayan en önemli detay unsurları arasında bulunuyor. Traktörlerin ön lastik ebatlarına baktığımızda ortalama olarak ön lastik ebatlarının 360/70 R20 düzeyinde arka lastiklerinin ise 420/70 R-30 düzeyinde olduğu biliniyor. Taşıma uzunluğu özellikleri incelendiğinde ise markanın traktörlerinin bu süreçte taşıma özelliklerinin 3.997 m düzeyinde olduğu genellikle segmentler arasında biliniyor.

Same Traktör En Çok Tutulan Modeli Hangisi

Traktör sektörünün gözde markaları arasında bulunan ve son yılların tartışmasız en iyi markalarını üreten Same traktörler her açıdan konforlu bir sürüş avantajını sunmasıyla ön plana çıkıyor. 50 2WD başta olmak üzere 55 2WD modelleri traktör markasının en çok tutulan modelleri arasında yer almasıyla ön plana çıkıyor.

Bunun yanında son yıllarda 2023 yılında piyasaya sürülen modellerin son teknolojik özelliklere sahip olduğu da gene günümüzde bilinen detaylardandır. Same traktörler son günlerin en popüler araçları olarak tanınıyor ve günümüzde İtalyan markası traktörler arasında lider konumda yer alıyor. Birçok güvenlik sistemine sahip olmasının yanı sıra dizel motorlu bir traktör olması yakıt tasarrufu sunmasında etkili oluyor.

Çiftçilikle uğraşan biriyseniz ve bu süreçte kaliteli bir traktör arıyorsanız tercihinizi bu süreçte Same markasının traktör segmentlerinden yana kullanmanızda fayda var. Serinin traktörlerinin en iyi sürüş deneyimini sürücülere sunmasının yan sıra hasat döneminde verimli düzeyde hasat yapımına elverişli olması traktörleri popüler yapan faktörlerin başında geliyor.

Bunun yanın bu traktörlerin en önemli özelliklerinden birisi de elbette ki 30 km/saat maksimum sürüş yeteneğidir. Diğer traktör markalarına nazaran markanın traktörlerinin maksimum hız kapasitesi bakımından en iyi sürüş avantajını sürücülere sunduğunu günümüzde bilmekteyiz. Siz de bu süreçte yüksek verimlilik ve performans sunan bir traktör arıyorsanız tercihinizi Same markasının traktörlerinden yana kullanabilirsiniz.

Same Dorado 50 2WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Same Dorado 50 2WD traktörler söz konusu olduğunda bu traktörleri birçok teknik özelliğe sahip olduğunu günümüzde bilmekteyiz. Markanın traktörlerinin günümüzde bu süreçte 36.8 KW motor gücüne sahip olduğu biliniyor. Bunun yanında markanın traktörlerinin bu süreçte taşıma uzunluğu ortalama olarak 3.86 m düzeyindedir.

Ek olarak gene bu süreçte markanın traktörlerinin seyahat hızı ortalama olarak 40 km/saat düzeyinde olduğu da gene biliniyor. Teknik özellikler bakımından serinin en güçlü traktörleri olarak tanınan markanın traktörlerinin iletim türü ‘’M’’dir. Ağırlık özelliklerine baktığımızda ise traktörlerin 2.95 litre ağırlığa sahip olduğunu ve motor tipi olarak SDF 1000-3WT özelliklerde olduğu bilinmektedir.

Deplasman özellikleri incelendiğinde araçların 3 özelliklerde olduğu biliniyor. Aynı zamanda gene bu süreçte traktörlerin silindir sayısına baktığımızda ortalama olarak silindir sayısının 3 olduğu biliniyor. Serinin traktörleri yüksek sürüş performansına sahip olmasıyla ön plana çıkarken aynı zamanda en iyi verimlilikte hasat dönemini çiftçilere sunuyor.

 Çiftçiler bir traktör seçeceği zaman serinin traktörlerini tercih etmeye bu süreçte önem veriyorlar. Serinin traktörlerinin üstün sürüş yeteneklerine sahip olması ve son derece avantajlarla dolu olması araçların popülerliğini ön plana çıkaran detaylar arasında bulunuyor. Aynı zamanda araçlar 2023 yılının en çok tercih edilenleri arasında ilk sırada yer alıyor.

MarkaModelFiyat
Dorado 50 2WDTente503 bin 936 Türk Lirası
Dorado 50 2WDKabin565 bin 022 Türk Lirası
Dorado 50 4WDTente615 bin 035 Türk Lirası

Same Dorado 50 2WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Dorado traktörler söz konusu olduğunda bu traktörlerin en iyi sürüş yeteneğini sunmasıyla ön plana çıktığı biliniyor. Bunun yanında traktörlerin 36.8 KW motor gücüne sahip olması ve seyahat hızının 40 km/saat düzeyinde olması traktörleri popüler yapan unsurlar arasında bulunuyor. Bunun yanında traktörlerin en önemli özellikleri arasında iletim türü bulunuyor. İletim türü özellikleri bakımında M segment özelliklere sahip olmasıyla ön plana çıkıyor.

Aynı zamanda bu süreçte ağrılık özellikleri bakımından traktörlerin 2.95 litre özellikler de olduğu bilinen detaylar arasında bulunur. Traktörlerin en önemli özelliklerinden birisi de günümüzde silindir sayısıdır. Markanın traktörlerinin silindir sayısının 3 olduğu biliniyor. Traktörlerin beygir gücünü incelediğimizde ise ortalama olarak beygir gücünün bu süreçte 50 ile 82 HP düzeyinde olduğunu bilmekteyiz.

Dolayısıyla buradan da anlaşılacağı üzere son derece yüksek düzeyde beygir gücüne sahip traktörler olarak biliniyor. Aynı zamanda tarım sektörünün göz bebeği olmaları onları günümüzün popüler traktörleri arasında lider marka yapmayı başarıyor. Bunun yan sıra 5 model olarak piyasaya sürülmüşlerdir. Güvenlik açısından en iyi özelliklere sahip olmasının yanı sıra araçların İtalyan marka araçlar olduğu günümüzde biliniyor. Bu traktörlerin aynı zamanda uluslararası alanda da sıklıkla tercih edilebilir olduğu biliniyor. İthal marka traktörler arasında yer alan bu traktörlerin son günlerde Türkiye’de yoğun talepçisi bulunuyor.

MarkaModelFiyat
Dorado 50 2WDTente503 bin 936 Türk Lirası
Dorado 50 2WDKabin565 bin 022 Türk Lirası
Dorado 50 4WDTente615 bin 035 Türk Lirası

Same Dorado 50 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Same Dorado 50 4WD traktörler günümüzde 4 silindirli traktörler olarak ön plana çıkıyor. Markanın traktörlerinin günümüzde hidrolik disk frenlere sahip olduğu biliniyor. Dolayısıyla güvenilir bir sürüş konforunu sürücülere sunmasıyla bu traktörler ön plana çıkıyor. Bunun yanında traktörlerin yakıt kapasitesi ortalama olarak 40 litre düzeydedir.

Direksiyon özelliklerine baktığımızda traktörlerin bu süreçte hidrolik direksiyon özelliklere sahip olduğu bilinen detaylar arasında bulunuyor. Traktörlerin gene bu süreçte ön süspansiyon ve arka süspansiyonlarının da olduğu biliniyor. Traktörlerin 12 ileri ve 12 geri vitesli mekanik şanzıman özellikleri günümüzde mevcut durumdadır. Gene bu süreçte lastiklere baktığımızda araçların 6.00/16 lastik özelliklere sahip olduğu biliniyor.

Arka tekerleklerde ise traktörlerin bu süreçte 9.5/24 lastik özelliklere sahip olduğunu bilmekteyiz. Kaldırma kapasitesini incelediğimizde markanın traktörlerinin günümüzde bu süreçte 1600 kg düzeyinde olduğunu biliyoruz. 50 beygir gücünde olmasının yanı sıra traktörlerin günümüzde çiftçilerin en çok tercih ettiği traktörler olarak ön plana çıktıklarını bilmekteyiz.

Bunun yanında markanın traktörlerinin günümüzde İtalyan marka traktörler olması günümüzde araçları ön plana çıkaran bir diğer önemli unsur olarak ön plana çıkıyor. Ek olarak gene bu kapsamında markanın traktörlerinin gelişmiş hidrolik fren sistemleri de günümüzde mevcut durumdadır. Böylelikle kişiler en iyi sürüş deneyiminden yararlanma fırsatlarına erişmiş oluyorlar.

MarkaModelFiyat
DoradoTente477 bin 895 Türk Lirası
DoradoKabin554 bin 052 Türk Lirası
DoradoTente471 bin 286 Türk Lirası
DoradoKabin Klima486 bin 803 Türk Lirası

Same Dorado 50 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Son yılların tartışmasız en iyi marka traktörler arasında Same Dorado 50 4WD traktörleri geliyor. Bu traktörlerin en önemli özelliklerinin başında dört silindirli özelliklere sahip olması ön plana çıkıyor. Dört silindirli özelliklere sahip olması traktörlerin performansını olumlu yönde etkileyen en önemli unsurların başında geliyor. Aynı zamanda traktörlerin bir diğer önemli özelliklerinden birisi de elbette ki beygir gücüdür. Beygir gücü bakımından traktörlerin sürücülere 50 HP ve 85 HP dolaylarında bir güç dengesini sunduğunu bilmekteyiz.

Fren sistemleri incelendiğinde ise traktörlerine en iyi mekanizma dahilinde üretildiğini bilmekteyiz. Hidrolik fren sistemine sahip olmaları traktörlerin günümüzde profesyonel bir sürüş yeteneğini ve verimliliğini ön plana çıkarmasında etkili olan faktörlerden birisidir. Serinin traktörlerinin aynı zamanda günümüzde 40 litre yakıt tüketiminin olduğu biliniyor.

40 litre yakıt deposuna sahip olması ve son derece geniş bir yakıt deposuna sahip olması traktörlerin günümüzde verimlilik teşkil etmesinde kilit rol oynuyor. 12 ileri ve 12 geri özellikler araçların vites özelliklerinin bulunduğunu günümüzde bilmekteyiz. Ön ve arka süspansiyonların kirişli özelliklere sahip olduğu biliniyor. Aynı zamanda bu süreçte 1600 kg kaldırma kapasitesine araçların sahip olduğunu bilmekteyiz. Markanın traktörlerinin İtalyan marka menşeili olması Avrupa pazarında da önemli rol oynamasında etkili oluyor. Uluslararası alanda en çok tercih edilen markalar arasında bulunuyor.

MarkaModelFiyat
DoradoTente477 bin 895 Türk Lirası
DoradoKabin554 bin 052 Türk Lirası
DoradoTente471 bin 286 Türk Lirası
DoradoKabin Klima486 bin 803 Türk Lirası

Same Dorado552WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Ekonomik model bir traktör arıyorsanız bu süreçte tercih edeceğiniz traktörlerin başında Same Dorado552WD traktörleri yer alıyor. Bu traktörlerin en iyi sürüş deneyimini sizlere konforlu olanaklar dahilinde sunması traktörlerin popülerliğini ön plana çıkaran faktörler arasında bulunuyor.

Aynı zamanda gene bu süreçte 55 beygir gücüne sahip olması traktörlerin yüksek verimlilik sunmasında etkilidir. Kaldırma kapasitesi traktörlerin bu süreçte ortalama olarak 1600 kg düzeyinde olduğu biliniyor. Lastiklere baktığımızda ise ortalama olarak traktörlerin lastiklerinin 600/16 özelliklere sahip olduğu bilinen unsurlardan yalnızca birkaçıdır. Yakıt kapasitesi özelliklerini incelediğimizde markanın traktörlerinin bu süreçte 65 litre yakıt kapasitesine sahip olduğu biliniyor.

Böylelikle traktör sürücülere en iyi sürüş deneyimini geniş yakıt deposu avantajıyla sunmayı başarıyor. Dolayısıyla çiftçilerin en çok tercih ettiği traktörler arasında ilk sırada yer almalarıyla markanın traktörleri bu süreçte ön plana çıkarıyor. Markanın traktörlerini ön plana çıkaran bir diğer önemli unsurda frenleridir.

Hidrolik fren sistemine sahip olması markanın traktörlerinin günümüzde güvenilir marka traktörler arasında yer almasında etkili olan detay unsurları arasında bulunuyor. Kiriş süspansiyonuna sahip olmasının yanı sıra serinin traktörlerinin dizel motorlu olduğu gene bu süreçte bilinen detaylar arasında bulunuyor. Direksiyon özellikleri bakımından ise traktörlerin hidrolik direksiyon avantajına sahip olduğunu bilmekteyiz.

 MarkaModelFiyat
Dorado 2WDKabin Klima640 bin 432 Türk Lirası
Dorado 4WDTente672 bin 244 Türk Lirası
Dorado 55 4WDKabin Klima747 bin 388 Türk Lirası
Dorado 55 PlusTente622 bin 958 Türk Lirası

Same Dorado 55 2WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Tarım sektörünün vazgeçilmez traktörler arasında bulunan ve maksimum performans verimliliği sunan Same Dorado 55 2WD traktörleri her açıdan en iyiyi sunmasıyla tanınan traktörler arasında bulunuyor. Bu traktörlerin günümüzde 65 litre yakıt kapasitesinin olduğunu bilmekteyiz. Dolayısıyla geniş yakıt kapasitesine sahip olması traktörlerin popülerliğinin artmasında ve performans verimliliği sunmasında etkili olan faktörler arasında bulunuyor. Tarım sektörüyle ilgilenen bir kişiyseniz ve bu süreçte yüksek verimlilikli hasat elde etmek istiyorsanız markanın traktörleri sizlere en iyi hizmetleri sunmasıyla ön plana çıkarıyor.

Mükemmel hidrolik fren sistemine sahip olmasının yanı sıra direksiyon kapasitesi bakımından da hidrolik özelliklerde olması traktörün popülerliğini artıran en önemli unsurlar arasında bulunuyor. Ön ve arka süspansiyon özellikleri incelediğimizde araçların günümüzde en iyi şanzıman özelliklerine sahip olduğunu bilmekteyiz. Şanzıman özelliklerinin yanı sıra araçların 55 beygir gücüne sahip olduğunu da biliyoruz.

Önden çekişli özelliklerine sahip olması markanın traktörlerinin günümüzde uluslararası alanda ön plana çıkmasında etkili oluyor. İtalyan marka traktör olarak bilinmesi ve bu alanda uluslararası alanda küresel bir etkiye sahip olması traktörün günümüzde popüler bir konumda bulunmasında etkili oluyor. Aynı zamanda gene bu süreçte traktörlerin dört silindirli motor kapasitesine sahip olduğunu bilmekteyiz. Dolayısıyla her açıdan markanın traktörlerinin en iyiyi sürücülere sunduğu günümüzde biliniyor.

MarkaModelFiyat
Dorado 2WDKabin Klima640 bin 432 Türk Lirası
Dorado 4WDTente672 bin 244 Türk Lirası
Dorado 55 4WDKabin Klima747 bin 388 Türk Lirası
Dorado 55 PlusTente622 bin 958 Türk Lirası

Same Dorado 55 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Same Dorado 55 4WD traktörler günümüzde zorlu arazi şartlarında çiftçilere tam verimlilik sunmak amacıyla üretilmiş ve piyasaya sürülmüş traktörlerdir. Kaldırma kapasitesinin 1600 kg olmasının yanı sıra traktörlerin hidrolik disk frenlere sahip olduğu günümüzde bilinen unsurlar arasındadır. Ek olarak gene bu süreçte traktörlerin hidrolik direksiyon özelliklere sahip olduğunu günümüzde bilmekteyiz. Tarlada işleri daha kolay hale getirmek için ve tarladaki ürün hasadını daha verimli bir şekilde toplamak için bu traktörlerin kilit rol oynadığını günümüzde bilmekteyiz. Gene bu süreçte markanın traktörlerinin hidrolik sistemlere sahip olması ve bahçe işlerinde en iyiyi sunması çiftçileri bu süreçte memnun eden gelişmeler arasında bulunuyor.

Markanın traktörlerinin bir diğer önemli özelliği de yakıt kapasitesidir. Yakıt kapasitesi olarak serinin traktörlerinin 65 litre yakıt tüketimine ev sahipliği yaptığını bilmekteyiz. Ön ve arka süspansiyonların bağımsız aks özelliklere sahip olduğu biliniyor. Tarım işleriyle uğraşan bir kişiyseniz ve bu süreçte yüksek verimlilik elde edebileceğiniz bir traktör arıyorsanız Same Dorado 55 4WD traktörlerinin sektörün en iyisi olduğu biliniyor.

Bu traktörlerin bir diğer en önemli unsurlarından birisi de güvenlik puanıdır. Güvenlik puanı olarak traktörlerin günümüzde 10 üzerinden 9 puan aldığını bilmekteyiz. Dolayısıyla en iyi sürüş deneyimini maksimum verimlilikte sürücülere sunmasıyla traktörlerin ön plana çıktığını günümüzde her açıdan en iyi şekilde bilmekteyiz.

MarkaModelFiyat
Dorado 55 4WD SameKabin klima576 bin 432 Türk Lirası
Dorado 55 Plus 2WDTente483 bin 794 Türk Lirası
Dorado 55 Plus 2WDKabin klima529 bin 866 Türk Lirası

Same Dorado 55 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

2023 yılında uluslararası alanda en çok tercih edilen traktör markalarının başında Same Dorado 55 4WD yer aldığını bilmekteyiz. Bu traktörlerin küresel dünyada tarım sektöründe önemli rol oynadığı biliniyor. Aynı zamanda İtalyan ekonomisinin ithalatında Same Dorado 55 4WD traktörlerinin katkı payı büyüktür.

Türkiye’deki vatandaşlarımızda bu traktörleri yurtdışından ithal ederek çiftçilik sektöründe önemli bir rol oynuyor. Yüksek verimlilik elde etmek istiyorsanız ve performans açısından ekonomik bir traktör arıyorsanız Same Dorado 55 4WD traktörlerinin en iyiyi sunduğunu günümüzde bilmekteyiz. Direksiyon özelliklerini incelediğimizde traktörlerin hidrolik direksiyon özelliklerine sahip olduğunu günümüzde bilmekteyiz.

Bunun yanında traktörlerin bir diğer önemli ve ön plana çıkan unsuru da hidrolik disk frenlerine sahip olmasıdır. Son derece kaliteli ve yüksek performans özelliklerine sahip frenlere sahip olması traktörlerin popülerliğini artıran en önemli detaylar arasında bulunuyor. 55 beygir gücü ve 4 silindirli motor kapasitesine sahip olmasıyla markanın traktörleri her açıdan en iyi sürüş deneyimini çiftçilere sunmayı başarıyor.

Çiftçilere bu süreçte yüksek verimlilikte tarım işlerini pratik bir şekilde yapmalarına olanak tanıması markanın traktörlerinin ön plana çıkaran faktörler arasında bulunuyor. Avantajlarla dolu ve sınırsız bir şekilde tarım işlerinizi yapmak istiyorsanız bu süreçte markanın traktörlerinin en iyiyi sunduğu günümüzde bilinen detaylar arasında ilk sırada yer alıyor.

MarkaModelFiyat
Dorado 55 4WD SameKabin klima576 bin 432 Türk Lirası
Dorado 55 Plus 2WDTente483 bin 794 Türk Lirası
Dorado 55 Plus 2WDKabin klima529 bin 866 Türk Lirası

Same Dorado 55 PLUS 2WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Teknolojik özellikleriyle ön plana çıkan ve günümüzün en popüler traktörleri arasında yer alan Same Dorado 55 PLUS 2WD traktörlerinin birçok açıdan en iyiyi sunduğu günümüzde biliniyor. Bu traktörlerin günümüzde yakıt kapasitesi ortalama olarak 65 ile 70 litre düzeyinde farklılık gösteriyor. Aynı zamanda gene bu süreçte markanın traktörlerinin kaldırma kapasitesi 1600 k düzeyindedir. Direksiyon özelliklerine baktığımızda ise hidrolik sisteme sahip olduğu günümüzde biliniyor.

Aynı zamanda fren sistemi bakımından da markanın traktörlerinin hidrolik fren sistemine sahip olduğunu günümüzde bilmekteyiz. Şanzıman özellikleri traktörlerin 12 ileri ve 12 geri olmak üzere ön plana çıkmaktadır. Yeni dijital kabin ve dijital gösterge gibi özellikleri traktörlerin bulunuyor. Bunun yanında traktörlerin ön cam temizleyici ve arka cam ısıtıcı gibi özelliklerinin olduğu günümüzde biliniyor. Bunun yanında traktörlerin her açıdan teknolojik özelliklerle dolu olması ve yüksek sayıda aydınlatma sistemine sahip olması traktörlerin popüler olmasında etkili oluyor.

Hafif tarım işleri için piyasada her açıdan en iyi sürüş deneyimini sunması traktörlerin günümüzde avantajlarla dolu olmasında etkili oluyor. Aynı zamanda traktörlerin günümüzde her açıdan en iyi sürüş deneyimini sunması bu süreçte ön plana çıkan en önemli özellikler arasında bulunuyor. Zorlu arazi koşullarına uygun olarak tasarlanmış olan bu traktörler her açıdan avantajlarla dolu düzeydedir.

MarkaModelFiyat
Dorado 2WD 55Kabin Klima640 bin 432 Türk Lirası
Dorado 4WD 55Tente672 bin 244 Türk Lirası
Dorado 4WD 55Kabin Klima747 bin 388 Türk Lirası

Same Dorado 55 PLUS 2WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Şanzıman özellikleriyle ilgileri üzerine çeken markanın traktörlerinin küresel dünyada tarım sektörünün en çok tercih edilenleri arasında bulunması traktörleri ön plana çıkaran faktörler arasında bulunuyor. Hidrolik sistem özelliklere sahip olmasıyla tanınan traktörlerin menşei olarak üretildiği ülke günümüzde İtalya olarak bilinir. İtalyan ithalatında önemli bir yere sahip olan markanın traktörlerinin son yıllarda Türkiye pazarında da talibi çoktur.

Özellikle İç Anadolu Bölgesinde Konya Ovası ve Karaman’da tarımla uğraşan çiftçilerimize bu traktörlerin en iyi verimliliği sunduğunu bilmekteyiz. 55 beygir gücüne sahip olmalarının yanı sıra traktörlerin dört silindir hacmine sahip olduğunu biliyoruz. Bunun yanında traktörlerin 1600 kg kaldırma kapasitesi mevcut olup 12 ileri – 12 geri vitesli şanzıman özelliklerine sahip olduğu bilinen en önemli detay unsurları arasında bulunuyor. Yüksek verimlilikte tarım yapmak istiyorsanız ve bu süreçte güvenilir bir traktör arıyorsanız serinin traktörlerinin sizlere en iyiyi sunduğu günümüzde bilinen detaylar arasında bulunuyor.

Aynı zamanda her şeyden önce bu traktörlerin ön cam temizleme sistemine ve arka cam temizleme sistemlerine sahip olması traktörlerin teknoloji harikası olduğunu gösteren en önemli nitelikleri arasında yer alıyor. Siz de çiftçilikle uğraşan biriyseniz ve bu süreçte yüksek performanslı bir traktör arıyorsanız tercihinizi hiç tartışmasız gönül rahatlığıyla Same Dorado 55 PLUS 2WD traktörlerinden yana kullanabilirsiniz.

MarkaModelFiyat
Dorado 2WD 55Kabin Klima640 bin 432 Türk Lirası
Dorado 4WD 55Tente672 bin 244 Türk Lirası
Dorado 4WD 55Kabin Klima747 bin 388 Türk Lirası

Same Dorado 55 PLUS 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Üstün sürüş yetenekleriyle bilinen ve günümüz tarım sektörünün en popüler traktörleri arasında yer alan Same Dorado 55 PLUS 4WD traktörleri kalitesiyle adından sıklıkla söz ettiriyor. Hidrolik direksiyon ve dişli kutusu olmak üzere bu traktörlerin her açıdan en ince detaylar bile düşünülerek tasarlandığını günümüzde bilmekteyiz.

Aynı zamanda markanın traktörlerinin günümüzde LED gösterge ve kontrol ünitesinin olduğu da günümüzde bilinen en  önemli özellikler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra zorlu arazi şartlarına özel olarak tasarlanmış olan markanın traktörlerinin zorlu koşullarda avantajlar sağladığı günümüzde biliniyor. Hızlı bağlantı sistemlerine sahip olması traktörün güvenilir bir sürüş avantajını sürücülere sunmasında en etkili olan faktörleri arasında bulunuyor.

Günümüzde markanın traktörlerinin 55 beygir gücüne ve dört silindirli özelliklere sahip olduğunu bilmekteyiz. Traktörün kabin bölümde ise havalandırma sistemiyle beraber ısıtma sisteminin yer aldığı biliniyor. Gene kabin bölmesinde hava filtresinin de bulunduğu traktörün biliniyor. Bu özelliklerden de anlaşılacağı üzere traktörün en iyi standartlara uygun olarak tasarlanarak piyasaya sürüldüğünü günümüzde bilmekteyiz. Serinin traktörlerinin bir diğer önemli özelliklerinden birisi de yakıt deposudur. Ortalama olarak 40 litre yakıt deposu bulunuyor ve ekonomik sürüş koşullarına uyum sağlayan dizel motor özelliklere sahip olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Güçlü motoruyla sürücülere en iyiyi sunmayı amaçlar.

MarkaModelFiyat
Dorado 55 PLUS 2WDKabin Klima698 bin 274 Türk Lirası
Dorado 55 PLUS 4WDTente726 bin 494 Türk Lirası
Dorado 55 PLUS 4WDKabin Klima803 bin 135 Türk Lirası

Same Dorado 55 PLUS 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Günümüzde serinin traktörlerinin teknik özellikleri söz konusu olduğunda traktörlerin en iyi sürüş deneyimini sürücülere sunduğu bilinen detaylar arasında bulunuyor. Dolayısıyla markanı traktörleri en iyi sürüş performansıyla ön plana çıkmayı başarıyor. Birinci sınıf özelliklerle tasarlanmış bu traktörlerin hidrolik fren sistemi ve hidrolik direksiyon sistemi bulunuyor. Böylelikle her açıdan en iyi standartlarda sürüş deneyimini traktörler günümüzde sunmayı başarıyor. Bunun yanında kabin klima ve tente modelleri bulunuyor. Böylece en iyi standartlarda yüksek verimlilikte bir sürüş avantajını sizlere sunmayı başarıyor.

MarkaModelFiyat
Dorado 55 PLUS 2WDKabin Klima698 bin 274 Türk Lirası
Dorado 55 PLUS 4WDTente726 bin 494 Türk Lirası
Dorado 55 PLUS 4WDKabin Klima803 bin 135 Türk Lirası

Same Dorado 65 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Same Dorado 65 4WD hidrolik kontrol ünitelerine sahip olan günümüzün en verimli traktörleri arasında yer alıyor. 65 HP beygir gücü bulunmakla beraber dört silindirli özellikleriyle bilinir. Konforlu bir sürüş deneyimini güvenilir standartlarda sunması markanın traktörlerine olan ilgiyi artırıyor. Bunun yanı sıra hava filtresi başta olmak üzere ve ısıtma sistemi gibi ek özellikleri markanın traktörlerinin bilinen en önemli özellikleri arasındadır. Aynı zamanda ergonomik bir yapıya sahip olması markanın traktörlerinin ön plana çıkan özellikleri arasında bulunur. Yüksek performanslı teknolojik özelliklere sahip olmasıyla traktörler günümüz piyasasında yoğun rağbet görüyor.

MarkaModelFiyat
Dorado 55 PlusKabin klima803 bin 135 Türk Lirası
Dorado 65 4WDTente746 bin 878 Türk Lirası
Dorado65 4WDKabin klima823 bin 663 Türk Lirası

Same Dorado 65 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Son nesil özelliklerle donatılmış ve segmentinin en iyisi olma unvanına sahip olan Same Dorado 65 4WD traktörleri teknolojik özellikleriyle göz boyama devam ediyor. Bu traktörlerin en önemli özellikleri teknolojileridir. 2023 yılının teknolojik koşullarıyla bire bir uyumluluk sağlamalarıyla tanınan traktörlerde birçok aydınlatma sisteminin olduğunu günümüzde bilmekteyiz. Bunun yanında traktörlerin bir diğer önemli özelliklerinden birisi de ön ve arka süspansiyonlarının kirişli olmasıdır. Bun durumda traktörlerin en iyi sürüş verimliliğini sürücülere sunmasında etkili olan anahtar faktörler arasında bulunuyor. Böylelikle traktörleri gönül rahatlığıyla kullanma avantajına sahip olabilir ve avantajlardan en iyi şekilde yararlanma fırsatına erişebilirsiniz.

MarkaModelFiyat
Dorado 55 PlusKabin klima803 bin 135 Türk Lirası
Dorado 65 4WDTente746 bin 878 Türk Lirası
Dorado 65 4WDKabin klima823 bin 663 Türk Lirası

Same Dorado 75 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Türkiye’de konu traktör satın alma aşamasına geldiğinde bu süreçte en çok tercih edilen traktörlerden birisi de elbette ki Same Dorado 75 4WD traktörleridir. Yüksek performans yeteneklerine sahip olmasının yanı sıra bu traktörlerin bütün sistemleri hidroliktir. Fren sisteminden direksiyon sistemlerine kadar hidrolik özelliklerle donatılmış olmaları markanın traktörlerini ön plana çıkaran özellikler arasında bulunuyor. Bunun yanında markanın traktörlerinin yüksek sürüş verimliliğini en iyi standartlarda sunduğunu günümüzde bilmekteyiz. Böylelikle sizlere güvenilir bir ürüş yeteneğini en iyi standartlarda sunmayı başarıyor . Siz de bu süreçte güvenilir marka bir traktöre ihtiyaç duyuyorsanız Same Dorado 75 4WD traktörlerini gönül rahatlığıyla tercih etme fırsatlarına erişebilirsiniz.

MarkaModelFiyat
Dorado 75Tente632 bin 132 Türk Lirası
Dorado 75Kabin Klima691 bin 858 Türk Lirası

Same Dorado 75 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

2023 yılında traktör satın alma sürecinde günümüzde en önemli rollerden birisini de elbette ki Same Dorado 75 4WD markasının traktörleri oynuyor. Markanın traktörlerinin en iyi sürüş deneyimini sürücülere sunduğu günümüzde bilinen bir gerçektir. Aynı zamanda bu traktörlerin günümüzde 775 HP beygir gücüne sahip olduğu da biliniyor. Böylelikle yüksek verimlilikle bir sürüş deneyimini en iyi standartlarda sürücülere sunmasıyla traktörler ön plana çıkmayı günümüzde başarıyor. Markanın traktörlerini ön plana çıkaran bir diğer önemli özellikle hidrolik sistemidir. Traktörler tamamıyla günümüzde hidrolik sisteme sahip olmasıyla ön plana çıkmayı başarıyor.

MarkaModelFiyat
Dorado 75Tente632 bin 132 Türk Lirası
Dorado 75Kabin Klima691 bin 858 Türk Lirası

Same Dorado 80 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Güvenilir ve yüksek performanslı bir traktör arıyorsanız bu süreçte sizlere en iyi hizmetleri sunmayı vadeden Same Dorado80 traktörleri her daim ön plana çıkmaktadır. Hidrolik direksiyon sisteminin yanı sıra sürücülere 40 litrelik depo kapasitesi sunmasıyla markanın traktörleri Avrupa tarım sektörünün en çok tercih edilenleri listesinde yer alıyor. İtalyan marka traktörler olarak tanınan markanın traktörlerinin Türkiye tarım sektöründe de son yıllarda ciddi bir rekabetçisi bulunuyor. Tarım işlerini kolaylaştırmasıyla ön plana çıkan markanın traktörleri her açıdan sizlere en iyi tarım sürecini sunmasıyla adından sıklıkla söz ettirmeyi günümüzde başarıyor.

MarkaModelFiyat
DORADO 80Tente691 bin 339 Türk Lirası
Dorado 80Kabin Klima760 bin 334 Türk Lirası

Same Dorado 80 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Tarım sektörüyle uğraşan bir çiftçiyseniz ve işlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz bir traktöre ihtiyacınız bulunuyorsa Same Dorado80 4WD traktörleri tam size göredir. Bu traktörlerin yüksek verimlilik performansına sahip olması ve 80 beygir gücü gibi yüksek bir orana sahip olması traktörleri ön plana çıkaran en önemli özellikler arasında bulunuyor. Aynı zamanda markanın traktörlerini ön plana çıkaran bir diğer önemli faktörde elbette ki hidrolik direksiyon sistemidir. Hidrolik sistemin markanın traktörlerinin hemen hemen hepsinde kullanıldığını günümüzde bilmekteyiz. Böylelikle teknolojik olanaklar dahilinde sürücülere en iyi sürüş deneyimini markanın traktörleri sunmayı başarıyor.

MarkaModelFiyat
DORADO 80Tente691 bin 339 Türk Lirası
Dorado 80Kabin Klima760 bin 334 Türk Lirası

Same Dorado 90 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Yüksek beygir gücüyle ilgileri üzerine çeken Same Dorado90 4WD traktörleri günümüzün en çok satın alınan traktörleri arasında bulunuyor. Bu traktörlerin günümüzde traktör sektöründe oldukça fazla ilgi görmesinde birçok farklı faktörün yer aldığı bilinir. Her şeyden önce kaliteli bir traktör arıyorsanız ve zengin özelliklere sahip bir traktör istiyorsanız markanın traktörleri sizlere bu süreçte en iyiyi sunmayı başaracaktır. Bunun yanı sıra kabin bölmesinde ısıtma ve hava filtresi gibi ek donanımsal özelliklerde markanın traktörlerinde mevcuttur.90 beygir gücüne sahip olması markanın traktörlerinin güçlü mekanik özelliklere sahip olmasıyla günümüzde ön plana çıkan özellikler arasında bulunuyor ve yer almayı başarıyor.

MarkaModelFiyat
Dorado 90Tente981 bin 927 Türk Lirası
Dorado 90Kabin Klima1.077 bin 685 Türk Lirası

Same Dorado 90 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Tarım sektörüyle uğraşan vatandaşlarımızın vazgeçilmez traktör markaları arasında bulunan Same Dorado90 4WD traktörlerinin günümüzde en iyiyi sunduğu biliniyor. Dolayısıyla son günlerin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almasında markanın traktörlerinin kilit rol oynadığını bilmekteyiz. Bu traktörlerin hidrolik mekanizmaya sahip olması traktörlere duyulan güveni artıran en önemli detay unsurları arasında bulunuyor. Aynı zamanda günümüzde traktörlerin en önemli özelliklerinden birisi de elbette ki güvenilir bir sürüş ortamına en iyi zemini hazırlaması olarak ön plana çıkabilir. Bu özellikleriyle serinin traktörleri sizlere en iyiyi sunmak amacıyla piyasada varlık gösteriyor.

MarkaModelFiyat
Dorado 90Tente981 bin 927 Türk Lirası
Dorado 90Kabin Klima1.077 bin 685 Türk Lirası

Same Dorado 100 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Same Dorado100 4WD traktörler günümüzün tartışmasız en iyi özelliklerine sahip traktörleri arasında lider konumda yer almasıyla ön plana çıkarıyor. Teknolojiyle iç içe olması traktörlerin günümüzde en çok dikkatleri üzerine çeken özellikleri arasındadır. Bunun yanı sıra bu traktörlerin hidrolik sisteme ve iç kabin sistemine sahip olduğu da biliniyor. Aynı zamanda beygir gücü olarak da markanın traktörlerinin 100 beygir gücüne sahip olduğunu bilmekteyiz. Dolayısıyla her açıdan sürüş performansını markanın traktörleri olumlu yönde etkileyerek en iyi sürüş deneyimini kişilere sunmasıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Böylelikle her açıdan maksimum verimlilik sağlamayı serinin traktörleri başarıyor.

MarkaModelFiyat
Dorado100Tente1.040 bin 890 Türk Lirası
Dorado100Kabin Klima1.142 bin 398 Türk Lirası

Same Dorado 100 4WD güncel fiyat listesi ve teknik özellikleri

Tarım endüstrisinde küresel anlamda en çok tercih edilen markalardan birisi de Same Dorado100 4WD traktörleridir. Bir traktörün profesyonel teknolojik özelliklere sahip olması traktörlerin verimliliğini artıran en önemli detaylar arasında bulunuyor. İşte tam da bu noktada devreye günümüzde markanın traktörleri giriyor.

YouTube video

Markanın traktörleri günümüzde en iyi sürüş deneyimini sunmak amacıyla piyasaya sürülmüş ve bu süreçte sürücülere en iyiyi sağlamasıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. 100 HP beygir gücüne sahip olmasının yanı 4 silindirli özelliklere sahip olması markanın traktörlerini ön plana çıkaran faktörler arasında bulunuyor. Böylelikle sürücüler bu traktörler sayesinde en iyi standartlarda tarım yapma avantajı sağlamayı başarıyor.

MarkaModelFiyat
Dorado 100Tente1.040 bin 890 Türk Lirası
Dorado 100Kabin Klima1.142 bin 398 Türk Lirası
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.