Araba sevdalılarına özel!
Tarama Kategorisi

Otomobil Arızaları

Otomobil arızaları çoğu zaman can sıkıcı olabiliyor. Arabanızın ne zaman bozulabileceğini asla bilemezsiniz ve acil durumlara hazırlıklı olmanız gerekir. Otomoda olarak otomobil arızaları konusunda işe yarar bilgileri sizlerle paylaşarak; acil durumlarda pozitif yönde kararlar almanızı destek oluyoruz. Böylece otomobilinizin tamire ihtiyaç duyduğu zaman çok daha isabetli kararlar alabilirsiniz.

Muhtemelen bir araba tamirine ihtiyacınız olan bir durum yaşamışsınız. Böyle durumlarda en azından arızanın nereden kaynaklandığını biliyor olmanız; arızanın giderilmesi için nasıl bir adım atacağınızı da biliyor olmanızı mümkün kılacaktır. Yaşadığınız bir trafik kazası ya da normal aşınma ve yıpranmadan mı kaynaklandığına bakılmaksızın, bir arabayı tamir etmekle uğraşmak zorunda kaldıysanız, maliyetli bir sorunla karşılaşma ihtimaliniz de fazladır.

Otomoda olarak direksiyon titremesi; motordan gelen sesler ya da motor yağının azalmasına dair pek çok işe yarar bilgiyi sizlerle buluşturuyoruz. Yine aracınızın yakıt tüketimi, lastik aşınması veya akü şarjının bitmesi konusunda da nitelikli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Böylece otomobil arızaları konusunda tam bir bilgi kaynağı olmayan hedefleyen Otomoda; en güncel bilgileri sizlerle buluşturuyor!