Araba sevdalılarına özel!

10.000 Peşinatla Senetle Araba

0 1.030

Araç sahibi olmak isteyen ancak bankadan kredi çekemeyen ve özellikle yüksek peşinat tutarlarını tek seferde ödeyemeyecek durumda olan kişilerin, 10.000 peşinatla senetle araba alabilme imkânına sahip olabilmesini sağlayan pek çok galeri bulunmaktadır.

YouTube video

Bu galeriler, özellikle günümüzde artan araç fiyatları ve kişilerin alım gücünün düşmesi sebebiyle satışlarında araç sahibi olmak isteyenlere bu tarz önemli kampanyalar sunmaktadırlar.

Kişilerin araç sahibi olabilmelerinin önünde büyük bir engel olan yüksek peşinatları oldukça makul seviyeye çeken galeriler, aynı zamanda bu araçları senetle de satarak kişilerin uzun vadede borçlarını kendi diledikleri şekilde rahatça ödeyebilmelerini sağlamaktadırlar.

Senetle araba veren galeriler, özellikle araba almak için kredi çekmek zorunda olan ancak bankalardan kredi alamayan kişilerin de araç sahibi olabilmelerini sağlarken, kişiler galeri ile senet imzalayarak galeri tarafından belirlenmiş olan vade süresi boyunca ödemelerini yapması sağlanmakta bu yüzden de kişiler kolayca araba sahibi olabilmektedir.

Bazı galeriler, kişilerden araç satın alabilmeleri için yalnızca 10.000 TL gibi bir peşinat talep ederek, kişilerin özellikle araç sahibi olmak için ilk başta ödemeleri gereken yüklü miktardaki ödemeden kişileri kurtarmaktadır. 10.000 TL ödeyerek kişiler cebini zorlamasına gerek kalmadan aracı satın alarak kalan aylarda da taksitlerini ödeyerek seneti kapatabilmektedir.

20.000 Peşinatla Araba Veren Galeriler

Galeriler, araç satışları için farklı peşinat miktarlarıyla araba satışı yapabilmektedir. Özellikle araç modellerine göre de farklılık gösterebilen bu peşinatlar, galeriler tarafından kendi satış politikaları içerisinde sunulduğu için, pek çok farklı galeride farklı peşinatlar sıkça görülebilmektedir.

20.000 peşinatla araba veren galeriler de bunlardan biri olarak, sunduğu bu fırsat sayesinde maddi durumu yeterince iyi olmayan ve normal şartlarda oldukça zorlanarak alabilecek kişilerin, bu peşinat tutarı ile önemli bir kolaylık yaşaması ve bu sayede araç satın alabilmesi sağlanmaktadır.

İlgini Çekebilir  Sigorta Şirketlerinden Az Hasarlı Satılan Araçlar

Düşük peşinatlar sayesinde kişilerin araçlarını ilk alırken yüklü miktarda ödeme yapmalarına gerek kalmamakta, bu sayede de galeriler özellikle düşen alım gücü ve yüksek araç fiyatlarından kişileri kurtarmak adına bu tarz fırsatlar sunmaktadır.

Senetle Araba Sahibinden

Senetle araba alabilme imkanı, yalnızca galeriler tarafından değil aynı zamanda satılacak olan araç sahipleri tarafından da sıklıkla kişilere sunulmaktadır. Senetle araba sahibinden ikinci el olarak araba almak, ancak bu araç için ödemelerini ortak belirlenen bir vade çerçevesinde ve ayarlanan ödeme planı dahilinde yapmak isteyen kişiler için önemli bir fırsat olmaktadır.

Elden senetle araba sahibinden alınarak güvenilir bir kişinin seçilmesi halinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmekte ve bu sayede kişilerin kredi çekmelerine gerek kalmadan uzun vadelerde ödemelerini yapabilmesi sağlanmaktadır.

60 Ay Senetle Araba

60 ay senetle araba alma imkanı sunan galeriler sayesinde kişiler, satın aldıkları araçları 5 yıl gibi oldukça uzun süreli bir vadede taksitler halinde ödeyebilmekte, bu sayede de yüksek araba fiyatları sebebiyle ödenmesi gereken yüksek ödemelerin altında boğulmadan rahatça 5 yıla yayılan bir şekilde ödemelerini tamamlayabilmektedir.

Senetle Araba Almanın Avantajları

Senetle araba almanın kişilere sağladığı pek çok önemli fayda bulunmakta ve özellikle de araç sahibi olmak isteyen kişilerin elini oldukça rahatlatmaktadır. Senetle araba almanın avantajları arasında şunlar yer almaktadır;

  • Senetle araba satışı yapan galeriler veya kişiler, genellikle çok düşük peşinat ücretleri talep etmekte hatta çoğu artık peşinat dahi istememektedir.
  • Özellikle bankadan kredi çekemeyen kişilerin de kolayca araç sahibi olabilmesini sağlamaktadır.
  • Senetle araba satışı yapılırken kişilerin kredi sicilleri veya notları dikkate alınmamaktadır.
  • Senetle araba alırken uzun ödeme vadelerinden yararlanabilmek mümkündür.
  • Kişiler, anlaşmaları halinde kendilerine en uygun ödeme planını ayarlayarak rahatça ödeme yapabilmektedir.
İlgini Çekebilir  Volkswagen Engelli Araç Fiyatları 2023
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.