Araba sevdalılarına özel!

Fiat Engelli Araç Fiyatları 2023

0 2

Fiat engelli araç fiyatları 2023 yılında güncellendiğinden bu yazımızda detaylarıyla güncel fiyat bilgilerini sizlerle buluşturmayı amaçladık! İtalyan marka araçlar arasında ön plana çıkan ve günümüzün popüler araçları olarak bilinen Fiat araçların engelli listesi merak edilen konular arasında bulunuyor. Donanımsal açıdan kişilere ayrıcalıklı bir sürüş deneyimi sunan bu araçlar son günlerin en çok tercih edilen ful donanım paketli araçları arasında ilk sırada yer alıyor.

Engelli araç fiyatları söz konusu olduğunda 2023 yılında fiyatları etkileyen birçok unsurun varlığından söz etmek mümkündür. Her şeyden önce günümüzde fiyatları etkileyen en önemli faktör elbette ki kişilerin engelli yüzdeleridir. Kişilerin engel durumu günümüzde yüzde doksan ve üzerindeyse bu durumda kişiler ÖTV’siz olarak araçları satın alma imkanlarına sahip oluyorlar.

Fiat Egea Engelli Araç Fiyatları

Markanın otomobilleri arasında en çok tercih edilen modeli elbette ki Türkiye’de de olmak üzere Fiat Egea olarak ön plana çıkıyor. Serinin otomobillerinin engelli araç fiyatları günümüzde en çok talep gören araçlar arasında bulunuyor. Engelli indirimi kapsamında araçların günümüzde %80 oranda ÖTV vergisi bulunuyor.

 Kişiler engelli olma durumunda bu vergiden muaf olarak araçları %80 indirimli olarak satın alabiliyorlar. Bu durumda elbette ki kişilerin serinin araçlarını uygun fiyatlara satın alma imkanlarına sahip olmasını sağlıyor. Hız sabitleme sistemi başta olmak üzere serinin araçlarında yokuş kalkış desteği gibi birçok farklı donanımsal özellik mevcut durumdadır. Kör nokta uyarı sistemi ve şerit takip sistemi de gene araçlarda bulunan en önemli özellikler arasında ilk sırada yer alıyor.

MarkaModelFiyat
Fiat EgeaStreet 1.4 Fire 95 HP301.000TL
Fiat EgeaStreet 1.3 MultiJet 95 HP364.200TL
Fiat EgeaStreet 1.6 MultiJet 130 HP DCT407.000TL
Fiat EgeaStreet 1.5 T4 Hibrit 130 HP AT450.400TL
Fiat Engelli Araç Fiyatları 2023

Fiat Egea Cross Engelli Araç Fiyatları

Cross araçlar günümüzün en çok tercih edilen ekonomik araçları arasında bulunuyor. Ekonomik fiyat garantisine sahip olmalarına ek bu araçlar hem dizel hem de benzinli olarak kullanılabiliyor. Aynı zamanda araçlar günümüzde otomatik ve manuel vites olmak üzere 2’ye ayrılır. Navigasyon sistemi, şerit takip sistemi, Multimedya Smart Ekran gibi özellikler serinin araçlarında mevcuttur.

Engelli araçlar arasında sıklıkla tercih edilen bir araç olmasında araçların cazip fiyat seçenekleriyle piyasada varlık göstermesi etkili oluyor. Aynı zamanda güvenlik puanı olarak da serinin araçları günümüzde 5 puan üzerinde 4 puan alarak güvenilir bir araç olduğunu ortaya koymuştur.

MarkaModelFiyat
Fiat CrossUrban 1.6432.000TL
Fiat CrossUrban 1.5472.600TL
Fiat CrossLounge 1.0380.900TL
Fiat CrossLounge 1.6454.300TL
Fiat Egea Cross Engelli Araç Fiyatları

Fiat 500 Engelli Araç Fiyatları

Ticari araç sınıfı arasında en çok kullanılan ve ilgileri üzerine çeken araçların başında şüphesiz ki  günümüzde Fiat 500 araçlar yer alıyor. 120 beygir gücüne sahip olmalarıyla ön plana çıkan bu araçlar günümüzde 1.6 motor gücüne sahip durumdadır. Araçların günümüzde elektrikli ayna sistemi başta olmak üzere navigasyon sistemi gibi birçok donanım özelliği mevcut durumdadır.

Maksimum tork kapasitesi araçların 120 nm olarak ön plana çıkıyor. Geniş araçlar olması ve yük taşımacılığı konusunda özellikle şirket aracı olarak tercih edilmesi serinin araçlarını günümüzde popüler yapan faktörler arasında bulunuyor. Markanın otomobillerinin günümüzde engelli araç fiyat listesi üzerinde silindir hacmi doğrudan etkili olan faktörlerden birisi olarak ön plana çıkmayı başarıyor.

MarkaModelFiyat
Fiat 500Hybrid 70359.200TL
Fiat 500Hybrid 1.0 70 HP389.800TL
Fiat 500 Engelli Araç Fiyatları

Fiat E Engelli Araç Fiyatları 2023

2023 yılında engelli araçlar arasında ticari sınıf araçlar arasında e araçlar ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Son derece konforlu bir sürüş deneyimini sürücülere sunması ve üstün tutuş kalitesine sahip olması markanın araçlarını günümüzde popüler yapan en önemli faktörler arasında bulunuyor. Serinin araçlarının engelli araç fiyatları günümüzde silindir hacmi + kişilerin engel durumuna bağlı olarak farklılık gösterebiliyor.

YouTube video
Fiat Engelli Araç Fiyatları

Örneğin günümüzde %90 ve %100 arasında engel durumu bulunan kişiler araçları ÖTV’siz olarak sadece KDV tutarını ödeyerek satın alabiliyor. %45 engel durumu bulunanlar ise %25 ÖTV indiriminden yararlanarak araçları indirimli olarak satın alma imkanına erişim sağlıyorlar. Böylelikle ekonomik fiyatlara serinin araçlarını satın almış oluyorlar.

MarkaModelFiyat
Fiat EHB LA PRIMA806.300TL
Fiat E3+1 LA PRIMA833.600TL
Fiat E Engelli Araç Fiyatları 2023
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.