Araba sevdalılarına özel!

Audi ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi

0 26

Audi ÖTV muafiyetli fiyat listesi 2023 yılında güncellendi! Audi serisinin araçlarının ÖTV muafiyetli fiyat listesi söz konusu olduğunda günümüzde fiyatları etkileyen birçok unsurun varlığından söz etmek mümkün olacaktır. Serinin araçlarının günümüzde birçok farklı donanım paketinin bulunduğunu bilmekteyiz. Dolayısıyla ÖTV indirimini oluşturan en önemli detayların başında donanım paketi yer alıyor. Burada detaylı bir araştırma yapmanızı hemen her zaman tavsiye ediyoruz.

Donanım paketinden paketine fiyatlar şekillenerek piyasaya sürülür. Aynı zamanda bir diğer fiyatları etkileyen önemli unsurda elbette ki silindir hacmi ve aracın binek olma durumudur. Ek olarak kişilerin engel durumu da araçların fiyatlarını etkileyen en önemli faktörler arasında bulunuyor. Kişilerin engel durumu %89 ve %99 arasındaysa kişiler araçları günümüzde %0 olarak satın alma fırsatına sahip oluyorlar. KDV oranı ise araçların %18 olarak belirlenmiş durumdadır.

MarkaModelFiyat
A3Sportback 30512.900TL
A3Sportback 35532.900TL
A3Sportback 30 turbo543.900TL
Audi ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi

Audi A3 Sedan ÖTV’siz Fiyatları

ÖTV’siz araç demek günümüzde engelli kişilerin satın almasına olanak tanıyan ekonomik fiyatlı araçlar olarak ön plana çıkıyor. Audi A3 araçlar günümüzde lüks ve konforun bir arada buluştuğu araçlar olarak biliniyor. 100 HP ile 150 HP arasında beygir gücü araçlarda mevcut olup aynı zamanda araçlarda alaşımlı jantlarında bulunduğu biliniyor.

Bunun yanı sıra araçların üstü tutuş yeteneklerine sahip olduğu da günümüzde bilinen detaylar arasında bulunuyor. Markanın araçlarının günümüzde yol tutuş hakimiyeti 10 üzerinden 10 olarak biliniyor. Bunun yanında araçların günümüzde yokuş kalkış desteği ve hız sabitleme sistemi gibi özellikleri de günümüzde araçlarda bulunan teknolojik özellikler arasında bulunuyor.

MarkaModelFiyat
A3Sedan 35556.678TL
A3Sedan Turbo 35586.600TL
Audi A3 Sedan ÖTV’siz Fiyatları

Audi Engelli Araç Fiyatları

Engelli araç sınıfı arasında yer alan Audi serisinin araçları günümüzde oldukça fazla popüler olan araçlar arasında ilk sırada yer alıyor. Markanın araçlarının günümüzde engelli araç fiyatları söz konusu olduğunda fiyatları etkileyen pek çok unsurun varlığından söz etmek mümkün olacaktır. Araçların her şeyden önce engelli araç fiyatlarını etkileyen en önemli faktörlerin başında kişilerin engel oranı bulunuyor.

Engel oranına göre araçların engelli araç fiyatları farklılık gösterir. Engelli araç fiyatları söz konusu olduğunda günümüzde %90 engel durumu bulunan T.C. vatandaşları araçları %0 olarak satın alma imkanına sahip oluyorlar. Aynı zamanda serinin araçlarını günümüzde kişiler %45 engel durumu bulunduğunda %28 indirimli olarak satın alma fırsatına sahip oluyorlar.

MarkaModelFiyat
AudiSedan 35 Turbo FSI556.678TL
AudiSedan 35 Turbo FSI 150HP586.600TL
AudiSportback 30512.900TL
AudiSportback 35532.900TL
Audi Engelli Araç Fiyatları

Sıfır Engelli Araç Fiyatları Audi

Sıfır araç satın almak isteyenlerin son günlerde en çok tercih ettiği araçlar arasında Audi araçlar ilk sırada yer alıyor. Araçları günümüzde engelli kişiler uygun fiyatlara satın alarak ekonomik fiyatlara satın alma fırsatlarına sahip oluyorlar. Markanın araç fiyatları söz konusu olduğunda fiyatları etkileyen en önemli faktörlerin başında kişilerin engel durumu fiyatları etkileyen en önemli unsurların başında geliyor. Kişilerin engel durumuna göre engelli araç fiyatları ortaya çıkarak piyasaya sürülür. Serinin araçlarının günümüzde araç fiyatları pek çok açıdan farklılık gösteren unsurlardan birisidir. Aynı zamanda araçların günümüzde donanımsal açıdan en iyi sürüş deneyimini sunması kişileri bu araçlara yönlendiren faktörler arasında bulunuyor.

MarkaModelFiyat
AudiSedan 35 Turbo FSI556.678TL
AudiSedan 35 Turbo FSI 150HP586.600TL
AudiSportback 30512.900TL
AudiSportback 35532.900TL
Sıfır Engelli Araç Fiyatları Audi

Audi A3 Sportback Engelli Araç Fiyatları

Audi serisinin en gözde modelleri arasında bulunan Sportback modeli günümüzde kişilerin ilgisini üzerine çeken modeller arasında bulunuyor. 30 ile 35 turbo FSI özelliklerine sahip olmasıyla araçlar ön plana çıkıyor. Aynı zamanda serinin araçlarının günümüzde beygir gücü oranlarına baktığımızda 110 HP ile 150 HP oranlarında yer aldığını bilmekteyiz.

YouTube video
Audi ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi

Markanın araçlarının engelli araç fiyatları kişilerin engel durumuna bağlı olarak farklılık gösteren bir süreci teşkil ediyor. Aynı zamanda araçların engel durumunu etkileyen en önemli faktörlerin başında silindir hacmi ön plana çıkıyor. Silindir hacmi ve donanım paketi araçların fiyatlarını etkileyen en önemli faktörlerden birisi olarak biliniyor. Araçların günümüzde engelli araç fiyatlarını etkileyen bir diğer unsurda binek durumudur.

MarkaModelFiyat
AudiSportback 30512.900TL
AudiSportback 35532.900TL
Audi A3 Sportback Engelli Araç Fiyatları
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.