Araba sevdalılarına özel!

Volkswagen Cady 2023 Fiyat Listesi

0 7

Volkswagen Cady otomobiller minibüs sınıfına ait arabalar olarak ön plana çıkıyor. Arabaların 122 HP beygir gücünün bulunduğu biliniyor. Maksimum tork kapasitesi incelendiğinde ise arabaların ortalama olarak 320 Nm özelliklerde olduğu biliniyor. Arabaların 0 ile 100 km hızlanma değerleri 11,4 saniyedir. Volkswagen Cady 2023 fiyat listesi konusunda tüm ayrıntıları aşağıdaki listelerde belirttik.

Volkswagen Cady için maksimum hız performansı yüz seksen altı km olarak ölçülmüş durumdadır. Karma yakıt tüketimi serinin arabalarının 5.7 litredir. İl içi yakıt tüketimi olarak ise arabaların 6.7, il dışı yakıt tüketimi ise arabaların 4.8 litre olarak ölçülmüş durumdadır. Cady arabalarının geniş ve ferah salon bölümü mevcut durumdadır. Aynı zamanda arabaların elektrikli ayna sistemi de mevcut olarak ön plana çıkıyor.

Cady Sıfır Fiyatları

Volkswagen Cady arabalar günümüzün en çok tercih edilen arabaları olarak piyasada varlık göstermeyi başarıyor. Bu arabaların en önemli özelliği genellikle VİP konforunda olmasıdır. Aynı zamanda ticari araba olarak da markanın arabaları kullanılıyor.  Özel taşımacılık hizmetleri amacıyla da serinin arabalarının sıklıkla kullanıldığını bilmekteyiz.

Arabaların  sıfır ücretleri söz konusu olduğunda ücretleri etkileyen pek çok farklı unsurun varlığından söz etmek mümkündür. Ücretleri etkileyen en önemli unsurların başında donanım paketi ve arabaların segmentleri geliyor. Böylelikle arabalar her açıdan kaliteli bir sürüş avantajını sürücülere sunmak amacıyla tasarlanmış düzeydedir.

MarkaModelFiyat
Volkswagen CadyYeni Cady 2.0 TDI702 bin Türk Lirası
Volkswagen CadyYeni Cady 2.0 TDI 122 PS Life769 bin Türk Lirası
Volkswagen CadyYeni Cady 2.0 TDI İmpression653 bin 500 Türk Lirası
Volkswagen Cadyİmpression DSG696 bin 500 Türk Lirası
Volkswagen Cady 2023 Fiyat Listesi

Volkswagen Cady Engelli Araba Fiyatları 2023

Engelli araba fiyatları söz konusu olduğunda Volkswagen Cady arabaların fiyatları oldukça farklılık gösterir. Engelli araba fiyatları Özel Tüketim Vergisi indirimi kapsamında kişilere sunulan bir hizmet olanağı olarak ön plana çıkıyor. Vatandaşların engel durumunun yüzde seksen dokuz ve üzerine olması durumunda arabaları yüzde sıfır Özel Tüketim Vergisi muafiyetli olarak satın alabildiğini bilmekteyiz.

Ek olarak arabaları yüzde kırk altı ve yüzde seksen dokuz arasında engel durumu bulunan kişilerde ortalama olarak yüzde yirmi sekiz ile yüzde otuz arasında indirimli olarak satın alabiliyorlar. Arabaların Katma Değer Vergisi oranlarını incelediğimizde ise ortalama olarak arabaların Katma Değer Vergisi oranlarının yüzde on sekiz ile yüzde yirmi dört arasında farklılık gösterdiği biliniyor. Engelli vatandaşlarımız arabaları Katma Değer Vergisi indirimli olarak da satın alma hakkına sahiptirler.

MarkaModelFiyat
Volkswagen CadyManuel Impression386 bin 899Türk Lirası
Volkswagen CadyOtomatik Impression413 bin 576Türk Lirası
Volkswagen CadyLife416 bin 034Türk Lirası
Volkswagen CadyOtomatik Life441 bin 783Türk Lirası
Volkswagen Cady ÖTV İndirimli Fiyatları

Volkswagen Cady ÖTV İndirimli Fiyatları

Özel Tüketim Vergisi indirimi söz konusu olduğunda kişilerin bu indirimlerden faydalanabilmeleri için mutlaka heyet onaylı sağlık raporuna ihtiyacı olacaktır. Bu rapor hem devlet hastaneleri üzerinden hem de özel hastaneler üzerinden satın alınabiliyor. Raporda kişilerin engellik durumunu belgeleyen belli bir oran yüzdeliği bulunuyor.

Bu yüzdelik eğer ki yüzde seksen dokuz ve üzerindeyse kişiler Özel Tüketim Vergisizin olarak  Volkswagen Cady araba satın alma fırsatına sahip oluyorlar. Aynı zamanda gene bu süreçte engel durumu kişilerin yüzde kırk beş ile yüzde seksen dokuz arasındaysa kişiler bu süreçte de arabaları yüzde yirmi dokuz Özel Tüketim Vergisi indirimli olarak satın alma fırsatına erişim sağlıyor. Serinin arabalarının Özel Tüketim Vergisi indirimi donanım paketine bağlı olarak değişir.

MarkaModelFiyat
Volkswagen CadyManuel Impression386 bin 899 Türk Lirası
Volkswagen CadyOtomatik Impression413 bin 576 Türk Lirası
Volkswagen CadyLife416 bin 034 Türk Lirası
Volkswagen CadyOtomatik Life441 bin 783 Türk Lirası
Volkswagen Cady ÖTV İndirimli Fiyatları

Volkswagen Cady İndirimli Fiyat Listesi

Arabaların indirimli fiyat listesi engelli bireylere özel olarak sunulan bir avantaj olanağı olarak ön plana çıkıyor. Özel Tüketim Vergisi indirimi ve Katma Değer Vergisi indirimi bu süreçte devreye girerek kişiler arabaları daha uygun fiyatlara satın alabiliyorlar. Böylelikle ekonomik koşullar ekseni altında Volkswagen Cady araba sahibi olmuş oluyorlar.

YouTube video
Volkswagen Cady 2023 Fiyat Listesi

Kişilerin engel durumu da elbette ki indirimli araba fiyatlarını etkileyen en önemli unsurların başında yer alıyor. İndirimli araba fiyatlarıyla kişiler her açıdan cazip fiyat teklifleriyle arabaları satın alma fırsatına sahip oluyorlar. Vergisiz Volkswagen Cady arabaları sahibi olmak istiyorsanız bu süreçte heyet onaylı engelli raporuna ihtiyacınız olacaktır. Bu rapor vasıtasıyla en iyi şekilde arabaları satın alabilir ve fırsatlarla dolu bir alışveriş imkanından yararlanma fırsatına sahip olabilirsiniz.

MarkaModelFiyat
Volkswagen CadyManuel Impression386 bin 899 Türk Lirası
Volkswagen CadyOtomatik Impression413 bin 576 Türk Lirası
Volkswagen CadyLife416 bin 034 Türk Lirası
Volkswagen CadyOtomatik Life441 bin 783 Türk Lirası
Volkswagen Cady İndirimli Fiyat Listesi
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.