Araba sevdalılarına özel!

Yeni Kangoo

0 8

Renault Yeni Kangoo 2022 yılı modeli geniş hacim ve teknik özelliklerinin gelişmiş olası ile dikkatleri üzerine topluyor. Tasarımsal anlamda kendine kattığı sinerji farklı tarzı ile araba severlerin ilgi odağı olma konusunda ön planda yer alıyor.

Yeni kangoo alışılmış olanın dışına çıkarak ezberleri bozmaktadır. Araç içi beklentilerin de ötesinde geniş bagaj hacmi ile kalabalık ailelerin rahatlığını sağlamaktadır. Ön plana çıkan özelikleri arasında arka kısmında yer alan sürgülü bölüm kaldırılarak kargo alanına erişim basitleştirilmiştir.

2022 yılı yeni kangoo dış tasarımı ile klasik konseptinin dışına çıkarak ilgi uyandırmaktadır. İleri görüş fonksiyonlarını geliştirerek sürücüsüne rahat bir yol tutuşu sağlamaktadır. Geri dönüş teknolojilerini geliştirerek multimedya ekranıyla tam bir teknolojik zirve oluşturmaktadır.

Yeni Kangoo ön panel bölümünde krom kaplamalı perdeli sistem kullanarak farklı bir yapıya göz kırpmaktadır. Aracın ön yüzü klasik renault kangoo modellerinden farklı olarak tasarımsal farklarla estetik açıdan ilgi uyandırmaktadır. Kangoo aracının ön bölümü marka sembolünün büyütülmesi ile imaj olarak da iddialı olduğunu bizlere göstermektedir. Teknik özellikler olarak ani dönüş yardım sistemi ile aracın manevra kabiliyeti ciddi derecede artırılmıştır.

Yeni Kasa Kangoo Ne Kadara Satılıyor

İçerik Tablosu

Yeni Renault Kangoo Fiyat Listesi

Yeni renault kangoo hususi ve ticaret için kullanıma göre iki farklı şasi ile satışa çıkarılmıştır.

  • Kangoo Multix Touch 1.5 Blue DCI 95 HP (Dizel-Manuel)   425.900 ₺
  • Kangoo Express Cargo Maxi Joy 1.5 Blue DCI 95 HP(Dizel-Manuel)  405.900 ₺

Yeni kangoo dış dizayn gibi iç dizaynında da gözle görülür ciddi değişikliklere sahiptir. Direksiyon şekli 3 kollu hale getirilerek modernizasyon kazandırılmıştır. Dijital ekran mp3, video, usb girişi teknolojik olanaklar sağlayarak araç içindekilerin teknolojik olarak doyumunu en son konforda sağlamaktadır.

2022 yılı kangoo ısıtma ve soğutma klima sistemlerine erişim ve ergonomi ön plana çıkarılmış vaziyettedir. Özellikle klima sistemlerinin kullanımı döner düğmeler sayesinde kullanıcısına kolaylık sağlamaktadır.

Yeni Kangoo

Modern iç tasarımına örnek olarak ön koltukların yatırılabilmesi ve yükseklik ayarlarının kolaylıkla yapılıyor olması konforunu bizlere sergilemektedir. Araç içi özel şarj bölümü ile akıllı telefonlarımızı rahatlıkla şarj etmenin konforunu yaşayacaksınız.

Soğuk ve yağışlı havalarda arka cam ve yan aynaların görüntü kalitesinin düşmesine engel olmak için otomatik devreye giren kötü hava sensörü mevcuttur. Park sırasında rahatlıkla arka alanı ve ön alanı görmemize yarayan teknolojiler mevcuttur. Ön ve arka stop lambaları sensörü ile aracınızı park etmek artık çocuk oyuncağına dönecektir.

Yeni Kasa Kangoo Ne Kadara Satılıyor

Yeni kasa olarak üretilen kangoo express Cargo hafif ticari araç olarak yollarda ki yerini almaktadır. Şehir içi kullanım kolaylığı yakıt konusunda cimriliği nedeniyle hafif ticari araçların öne çıkan markalarındandır. Yokuş kalkış desteği ve geniş iç hacmi ile fiyat performans aracı olarak gösterilmektedir.

Yeni kasa kangoo fiyatı 2022 yılı kasım ayı fiyatlarına göre aşağıda ki fiyatlara göre fiyatlandırılmaktadır.

  • Kangoo Multix Touch 1.5 Blue DCI 95 HP     425.900 ₺

2022 yılı kangoo araçlarda yol güvenliği anlamında teknolojik anlamda öne çıkmaktadır. Hız sabitleyici teknoloji ile aracınızın yakıt tüketimini azaltarak sabit hızda ilerlemenin konforunu yaşayacaksınız.

Yeni kasa olarak üretilen kangoo express Cargo hafif ticari araç olarak yollarda ki yerini almaktadır. Şehir içi kullanım kolaylığı yakıt konusunda cimriliği nedeniyle hafif ticari araçların öne çıkan markalarındandır. Yokuş kalkış desteği ve geniş iç hacmi ile fiyat performans aracı olarak gösterilmektedir.

2022 yılı kangoo araçlarda abs, esp, asr fren teknoloji sistemleriyle güvenli sürüşün rahatlığını yaşayacaksınız.  2 adet hava yastığı ile olası kazalara karşı en iyi şekilde korunduğunuzun güvenini hissederek aracınızda yol alacaksınız.

Yeni Kasa Kangoo Ne Kadara Satılıyor 2023

Yol bilgisayarı ve son teknoloji navigasyon sistemiyle gidilemeyen ve bulunamayan hiçbir yer kalmayacak. Kumandalı ayna teknolojisi ile park sırasında her açıdan görüşü çok kısa zamanda aynanınızı istediğiniz yere çevirerek sağlayacaksınız.

2022 yılı kangoo şanzıman tipi olarak otomatik ve manuel tipte modeller yer alacaktır. 2 farklı motor model tipinde araç piyasaya sürülmüştür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.